0 oy
104 göst.
Aile kategorisinde (1,905 puan) tarafından
3 gündür ateşi vardı bugün acile götürdüm serum falan takıldı ilaç yazdı gönderdi doktor ama ateşi düşüyor tekrar çıkıyor ya şu anda ateşi var ilaç verdim ne yapabilirim ya ılık duşta yaptirip yatırdım zaten

5 Cevaplar

0 oy
(743 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım ateş çok kötü gerçekten sürekli takip etmelisin . Alnına eklem bölgelerine ılık bezle sil olmadı ılık bir duş aldır ates dusurucu ver odanın sıcaklığına dikkat et üstünde de sadece zıbın olsun uyursa bacaklarına çarşaf örtersin bol bol da su icir Rabbim şifa versin inşallah 
(1,905 puan) tarafından
Ilık duş aldırdım zaten 11 gibi ilaçta verdim odanında ısısı iyi saydiklarinizi da yaptim
(743 puan) tarafından
Bekle canım geçer inşallah ben çok çektim ateşten olmadı ayaklarına limonlu çorap giydir o da iyi
tarafından
Lütfen anlina herhangi birsey koymayın doktorumuz bize çok tehlikeli olduğunu kılcal damar catlamasina neden olabileceğini söyledi
(743 puan) tarafından
Biliyordum hiç bizim de tam tersi anlina koyun vucud ısısı kafadan gelir demişti . Her doktor farklı sanırım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Corabina limon sık cnm  eğer imkanın varsa uyandır 1 diş sarımsagi valla karistir yedir hem bunu hastalık bitene kadar devam et ateşi dusucek mikropla sarımsak savasicak
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Ayaklarinin altına limon sür 
0 oy
(7,235 puan) tarafından
Ölçtün mü çoksa atesi tekrar gotur bence hastaneye
(1,905 puan) tarafından
38 derece ateş düşürücü verdim yenj
(7,235 puan) tarafından
Dusene kadar bezi sıkıp vucudunun her yerine koy ben oyle yapinca dusmustu oglumun atesi
0 oy
(194 puan) tarafından
Bi kan tahlili falan verseniz cnm belki kanında enfeksiyon falan vardır Allah korusun 
(1,905 puan) tarafından
Özele acile götürdüm doktor istemedi ishali de var doktor bağırsak enfeksiyonu olabilir dedi işte
(194 puan) tarafından
Bnce devlete götür bi kan tahlili verdir kaç aylık ki bebegin
(1,905 puan) tarafından
26 aylık keşke devlete gitseydim ya bir de 700 tl para verdim serum muayeneye

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 215 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,822 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,586 göst.
27 Mart 2020 Diğer kategorisinde Mina (2,613 puan) tarafından soruldu
0 oy