0 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından
Niye çoo kadın bunu kabulenip hayatını devam ediyo

8 Cevaplar

0 oy
(743 puan) tarafından
Nasıl yani?    
(7,993 puan) tarafından
Aldatılan demek istemiş :)
(16 puan) tarafından
Kocası başka bir kadınla ilişki yaşıyor aldatılan kadın oluyor işte bunu bile bile hayatıni devam ediyo bazı kadınlar
(743 puan) tarafından
Şimdi anladım :) teşekkür ederim arkadaşım :).
Bence imkanları olmadığından dolayı veya çocuk için de olabilir
-Reklam-
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Aldatılan demek istedin galiba bence bakacak kimseleri olmadığından arkalarında kimse durmadigindan yada evlatları için 
(16 puan) tarafından
Evet çok doğru söylüyosun
(1,279 puan) tarafından
Yoksa kimse istemez canm çok zor bişey Allah kimseye yaşatmasın
(16 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Elinde altın bileziği olmadığı için çaresizce devam ediyor
(16 puan) tarafından
Ne alaka kız
(974 puan) tarafından
Altın bilezik mecazi anlamda kullanılmış bir cümle yani mesleği demek istemiş hanımefendi
0 oy
tarafından
Evet kolay bisey değil ama gerçekten bazıları çaresizlikten kabulleniyor ailesi kabul etmiyor çalışamıyor çocuğu oluyor falan filan oda ne yapıyor kocası olacak o adamı sevmese de elinden bisey gelmiyor çok üzülüyorum o halde olanlara hele ailesi kabul etmeyenleri aklım almıyor nasıl aileler var diye 
(16 puan) tarafından
Dünyada adalet olsa hiçbir kadın ağlatılmazdı
0 oy
(974 puan) tarafından
Emin olun kimse keyfinden kabullenip oturmuyor aile çevresel ekonomik çocuk gibi buna benzer birçok faktörden dolayı katlanmak zorunda kalıyor herkesin hayatı kolay değil yani
(16 puan) tarafından
Buna çok üzülüyorum
(7,993 puan) tarafından
Katılıyorum
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Aldatılan kadınlar yazcaktın galiba ;) 

Valla herkes aynı şartlarda yaşamıyor ve aynı karakterde değil. Gerçekten maddi ve manevi gücü olmak bambaşka bişey. Herkes aynı zamanda bulamıyor bu ikiliyi.
(16 puan) tarafından
Tabikide her ilişkinin farklı sorunları meseleleri var hiç kimse birbirine benzemez
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Yani bence büyük konuşmamak lazım yarın birgün herkesin başına gelebilicek bişey. Ya küçük çocuğu vardır yada maddi imkanı yoktur ailesi bakmaz genelde bu yüzdendir yada kocasını seviyordur affeder devam eder.
(16 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Ben burda nelere maruz kalıpta kabul edıp hayatına devam etmıs kadın gordum aldatılmak yanında az bıle kalır ;)

(16 puan) tarafından
Allah tüm iyi insanların yardımcısı olsun

İlgili bir soru bulunamadı

381,495 soru

11,421,737 cevap

34,978 kullanıcı

...