0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (520 puan) tarafından
Uyurken baktim basi sicak olctim alni 37.5 eli ayagi buz gibi olmus napayim kizlar calpol mu vvefeyim

5 Cevaplar

0 oy
(988 puan) tarafından
Calpol ver dus aldır rahatlar 
(520 puan) tarafından
Uyuyo alnina koltuk altina islak bez koydum calpol icirdim gunduz hicbiseyi yoktu neden cikar boyle ates cok korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(1,995 puan) tarafından
calpol ver 

çok giydirme 

içerisi sıcaksa soğutmaya çalış 

ılık su ile bezle koltuk altına bez koyabilrisin 

geçmiş olsun bol bol da su içir
(13,824 puan) tarafından
Salgın var çocuklar hep hasta oluyor benimki de hep boğaz enfeksiyonu oluyor ins duser ateşi nasıl simdi
(520 puan) tarafından
Doktora goturdum hem bogaz hem kulak enfeksiyonu olmus antibiyotik verdi canim
(13,824 puan) tarafından
Geçmiş olsun inatçı bir ateş yapıyor bizde boğaz gece hiç uyuyamiyorum
(520 puan) tarafından
Sizede cok gecmis olsun canim hemen iyilesirler insallah
(13,824 puan) tarafından
Şükür atlattık cnm ins size de tez zamanda şifa versin Rabbim
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Gecmis olsun canim ilac verdiysen bekle geçmezse ilik dus aldir. Rabbim sifaversin . Kac aylik dis falan mi çıkarıyor 
(520 puan) tarafından
Ilk uyandi karnim agriyo dedi simdi nefes alip verisi derin derin napcam bilemedim
(7,402 puan) tarafından
Ortalıkta salgin var canim gecenlerde benim kizimda karin agrisi ates vardi. Sonra ablasi ishal kusma karin agrisi oldu bianda. Sakin ol canim. Atesi asiri yuksek degil. Eklem yerlerine islak bez koy. Ense koltuk alti diz kapagi arkasi buralara. InsaAllah iyi olur sabaha. Ama dedigim gibi sen sakin ol canim
(520 puan) tarafından
Uatunde sadece atlet kiloduyla  biraktim atesi duserse giydireyim mi sonra tekrar ateslenir mi acaba sizlerede cok gecmis olsun cumartesi gunu dugune gittik hem gunduz sicakta gunesin altindaydi ordan kapti heralde yarin sabah doktora gotureyim gecmezse cok tesekkur ederim napcagimi bilemiyorum bekliyorum basinda bende
(7,402 puan) tarafından
Atesi duserse giydir canim. Artik havalar serinledi. Bu seferde üşütür iyice hasta olur. Ben kizimi goturmedim 3 gune geçti canim. Atesi cok artmadi karin agrisida sureklu degil arada oldugu icin. Sende takip et duruma gore götürürsün canim. Halini cok iyi anıyorum. Cocuklar hasta oldumu biz daha kotu oluyoruz valla. Rabbim sifa versin sabaha hic biseyi kalmaz insAllah kuzumun
(520 puan) tarafından
Allah senden razi olsun canim benim ne desem az yardim etyin bana atesi dusmeye basladi nefes alip vermesi bile duzelmeye basladi calpol etki etti buyuk ihtimal ilac olarak evde bisey kullandiniz mi sadece calpol yeterli olur mu acaba ilacin etkisi gecince tekrar mi vereyim
0 oy
(4,937 puan) tarafından
38 i görmeden ilaç vermeyin. Takip edin sık sık
(520 puan) tarafından
Tesekkur ederim bekliyorum basinda
0 oy
(909 puan) tarafından
Canım 38 geçince şurup verseydin. Üstünü incelt ama ceyran kalmasın. Koltuk altına ılık kompleks yap. Takipte kalın. Geçmiş olsun canım 
(520 puan) tarafından
Korktum aniden ateslinince daha cok yukselir diye cunku gunduz biseyi yoktu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 98 göst.
24 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 231 göst.
18 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 190 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,250 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
29 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde E.m.hs (55 puan) tarafından soruldu

378,118 soru

11,317,381 cevap

34,763 kullanıcı

...