0 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde (0 puan) tarafından
Merhabalar cok üzgünüm çok kötüyüm 1 aylik bebegim var bu sabah emmek için uyandi ve emip uyutmak için gögusume yatirmistim herzamanki gibi koltuktaydik ve içim geçmiş nasil olduysa artık bebegimde kayıp yere düştü hemen aldım ama agladi ama kısa sürdü sonrada uyudu alçak bir mesafe düştüğü yer bir sey yok görünürde ama neye dikat etmeliyim cok ağladım bende o düşünce cok kotu hisetim kendimi halada hisediyorum off 

8 Cevaplar

0 oy
(1,271 puan) tarafından

Hastaneye götürmenizi tavsiye ederim 

-Reklam-
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Düşen bebek uyutulmaz 
(12,662 puan) tarafından
Aradım hastaneyi dr kağıdı olmadan bakmazlar dedı.  Acıları dr gerek görmedı 23nde kontrola götüreceğim kendi doktoruna soracağım artık
(13,202 puan) tarafından
Sweytt herşey normalse gerek yok zaten doktor da tomografi çekmez boşuna radyasyon almasın diye.
Evet herkese düşünce uyutmayın diye bilgi veriliyor ama tıp sürekli değişen bilimdir. Biz de yaşadık yüksek bir yemek masasının üzerinden boynunun üzerine düştü koştur koştur hastaneye götürdük özellikle sordum uyutmayayım değil mi diye hayır o artık eskidi her zaman olmadığı gibi kusar gözünde falan kayma olursa götürün beyin cerrahisi görsün dedi. Çok şükür gerek kalmadı bizim.
(12,662 puan) tarafından
Teşekkür ederim vakit ayırdığın için ☺♥️ hastaneyi aradım acilde gerek görmediyse çekemeyiz dediler.  Hareketlerinde hiç bi değişiklik yok düzeni eskisi gibi.  22nde 4 aylık olacak her ay dolduğunda sağlık ocağından ayrı doktoruna da götürüyorum, tekrar soracağım
(13,202 puan) tarafından
Rica ederim canım tabiki sor doktora biz doktor değiliz neticede bize söyleneni söylüyoruz işte.
(12,662 puan) tarafından
Aynen yaşayan bilir☺♥️
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Acile götür mr çekilsin gözetim altında olması gerekiyor 
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Jastahaneye gitmeli. Olmaz evde cok ufak. Onun için o yuksek bir mesafe. 
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Emzirirken  lutfen yatmayin boğulma  tehlikesi bile var yumusak yastik koyup hep üstünde  emizirirdim kizimi memeden ayırmadan  asla uyumadım  2 yilda emzirdim  
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Hastaneye git bence.daha çok küçük
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Fışkıracak kusma ,gözlerde kayma vücudunda hernagibir tarafında tutmamazlik ates ,nefes alıp vermesi ama Dr götürsen iyi olur bebis çok küçük ayırt etmen zor olabilir korkma Allah koruyor meleklerimizi.
0 oy
(583 puan) tarafından
Canım yeğenim kaç günlük iken kız kardeşimin kucağında aynı sizin gibi içi geçmiş düşmüş ama yataktan yatağı da baya yüksek. Bı an da uyanıyor bağırıyor Bebek yok bi bakıyor yerde uyuyor. Takip ediyor Allah'a şükür bişey olmamış şimdi 2 yaşında inşallah bebeğiniz de iyidir. Melekler koruyor yine de bi Dr götür istersen. Çok geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,050 göst.
28 Eylül 2021 Diğer kategorisinde FM (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.
0 oy
26 cevap 664 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,898 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 155 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu