0 oy
260 göst.
Diğer kategorisinde (0 puan) tarafından
Merhabalar cok üzgünüm çok kötüyüm 1 aylik bebegim var bu sabah emmek için uyandi ve emip uyutmak için gögusume yatirmistim herzamanki gibi koltuktaydik ve içim geçmiş nasil olduysa artık bebegimde kayıp yere düştü hemen aldım ama agladi ama kısa sürdü sonrada uyudu alçak bir mesafe düştüğü yer bir sey yok görünürde ama neye dikat etmeliyim cok ağladım bende o düşünce cok kotu hisetim kendimi halada hisediyorum off 

8 Cevaplar

0 oy
(847 puan) tarafından
Kiz sen ne diyorsun bizim bir tanidigimiz vardi emzirirken cocugun ustune dogru uyuya kalmis cocuk nefessiz kalip vefat etmis ya :(
-Reklam-
0 oy
(986 puan) tarafından
Mesafe azsa bişey olmamışdir umarım.

Gözün hep üstünde olsun.

Allah bütün bebekleri korusun..
0 oy
tarafından
Uyutma hemen doktora götür ne olur ne olmaz canım 
0 oy
(6,226 puan) tarafından
Hemen doktora git görümcemin oğlu da öyle koltuktan düşmüş çocuk şuan 20 yaşında saf bir çocuk öyle diğerleri gibi değil düşme sonucu olmuş 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Ya siz şaka mısınız bebeğiniz düşmüş ne kadar mesafe olduğu önemli değil burası nasıl aklınıza geliyor anlamıyorum geçen gün benimde başıma geldi 13 aylık oğlumu ilk defa düşürdüm ve eşimle koşarak ağlayarak hastaneye gittik aklıma burası asla gelmedi gelmez çocuğum ağlarken ben o korkuyla buraya yazamam üstelik burdakiler bilemez doktor değiller görüntüleme isterler muayene ederler demem o ki koş götür hastaneye ne diye zaman kaybediyorsun..
0 oy
(43 puan) tarafından
Çok küçük  Dra götür ne olur ne olmaz mesafe ne kadar az olsa bile onun kemikleri çok . küçük 
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Benim en buyuk korkum gece emzirirken uyur kalirim da bogulur nefes alamaz duser diye endise ederim hep. Hatta gecen sabaha karsi bebegim emerken oda uyumus bende yatak ta yuksek hic uyumazdim hatta uyumamak icin otursrak emzirirdim bu sefer yatarak emzirdim esim namaza kalkti o uyandırdı bebek dusucek emmiyosa yatiralim diye valla iyi ki namaz saatine denk geldi yoksa ikimizde uyanmazdik Allah korusun düşerdi.  Bi hastaneye gotur cok kucuk ne olur ne olmaz

İlgili bir soru bulunamadı

380,201 soru

11,382,331 cevap

34,880 kullanıcı

...