0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (2,607 puan) tarafından
  ama neden böyle bi dusunce oldu hala  anlamis değilim       Dayımın oğluyla nerdeyse beraber büyüdük evlerimize gider gelirdik bende 2 3. Yaş büyük ama ona karşı birşey hissetmedim öyle yazan olur diye aciklamami yapayım 

Neyse konu şu liseyi bitirdiğinde sınava falan girdi tarih ogr. Kazanmıştı o zmn biyandan da f g kursuna gidiyo olay olmamıştı o zmn o zmn abiler ne derse o meslek üzerinde çalışma olurdu neyse kuzenine de polislik geldi ben o zmn kıskanmami diyeyim başka birşey mi anlamadım neydi o düşünce istemedim gitmesini içimden de diyorum öğretmenlige gtse keşke ama kuzenim polisligi tercih etti smdi çıktı ama olan oldu nasip bu kadarmis ama neden böyle oldu bende ...

3 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Üniformalı meslekler genelde kıskanılırmıs canım dikkat cektigindrn bir yerde okumustım
(2,607 puan) tarafından
Hi bilmiyorumdum. Canim ama neyini kıskanacak kız değil erkek
(9,247 puan) tarafından
Farketmez
-Reklam-
0 oy
(5,308 puan) tarafından
Kıskanmışsın daha ne olacak kız:D
(2,607 puan) tarafından
Kız değil kuzenim erkek neyini kıskanacam☺️
(5,308 puan) tarafından
Insan bitek kadınlarımı kıskanıyor:D beraber büyümüşsünüz illaki kıskançlık hissi olmuş olur :D
(2,607 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Eğer çok samimi ya da kardeş gibi büyüdüyseniz, polisliği riskli bir meslek olarak değerlendirdiğinden istememiş olabilirsin. Bunun kıskançlıktan olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta ha öğretmen ha polislik meslek sahibi olması seni rahatsız etseydi bence öğretmenliği seçmesini de istemezdin. 
(2,607 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim olabilir belkide

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 727 göst.
0 oy
63 cevap 3,989 göst.
0 oy
7 cevap 408 göst.
6 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mlhnvzt07 (1,262 puan) tarafından soruldu

379,645 soru

11,364,612 cevap

34,841 kullanıcı

...