0 oy
1,041 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Kizlar hergün işten gelen esinize hazırlanırmisiniz. Ben yapamiyorum 1 gun olsa 2. 3gun yine duzgun ginirim ama makyaj mis kiyafetmis yapamıyorum çocuk yüzünden yemegi zor yetistiriyroum dogrusu

47 Cevaplar

+1 oy
(11,309 puan) tarafından

Yok valla hiç hazirlanmadim adam don atlet geziyor ben niye gran tuvalet bekliyim  :D

(13,825 puan) tarafından
Ahaha kız Allah seni :⁠-⁠D:⁠-⁠D
(11,309 puan) tarafından
Valla yapacak bisi yok canım paçalı tavuk gibi geziyorum zaten ne temizlik yapabiliyorum doğru düzgün ne bi yemek idare edecek artık  :)
(13,825 puan) tarafından
Hergun her gün de yapılmaz ki ya bilmem benim kendi fikrim
(11,309 puan) tarafından
Yapamıyorum zaten canım bebeğim küçük hep bi ilgi istiyor ne kış temizliğine baslayabildim ne bisi zor bu sene bi yürüse  :)
(13,825 puan) tarafından
O zamanda bitmiyor merqk etme☺️bende iki tane biri üç yaşına girecek Ekim'de biri sekiz aylik
(11,309 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın en azında önünde arkanda döneler kız  :D
(13,825 puan) tarafından
He tabi sağım solum hep erkek:⁠-⁠D:⁠-⁠D
(11,309 puan) tarafından
Ahahha maşallah iyi işte sana düşkün olurlar :)
(13,825 puan) tarafından
Üç yasindaki babacı hemde aşırı aşırı ya
(11,309 puan) tarafından
Hadi ya :) bizim kız da babacı olacak şimdiden belli bi guluyo bi guluyo babasına  :)
(13,825 puan) tarafından
Kızlar babaci ama benimki erkek ve aşırı yani duskunlugu geçti artık blmiuorum
-Reklam-
+1 oy
(2,160 puan) tarafından
Isterdim ama ne yazıkki bazen tuvalete zor gidiyorum:) yinede dikkat etmeye çalışırım en azindan saçımı düzeltirim genelde
(3,599 puan) tarafından
Aahah sen ben sjsjsjs
0 oy
(347 puan) tarafından
Valla yataktan nasıl kalkıyorsun sabah öyle dolaniyom evin içinde hiç hazirlanmadim ya bana göre değil heralde bida sıcaklar la makyajdir falan uğraşamam 
0 oy
(532 puan) tarafından
Ben çocuklarımı uyutur her gece eşim gelmeden dusumu alırım makyajımı yaparım hoşuna gittiği şekilde giyinir o şekilde beklerim .
(3,599 puan) tarafından
Helal olsun valla ben bir çocukta dön atlet geziyom sksjsjjsjs
(770 puan) tarafından
Amine bende bendeeee aynayaa bakamıyorum wcye gdemuyorum :D
(3,599 puan) tarafından
Valla özeniyorum böyle insanlara benim kızım beni çok yoruyo  yemekten sonra sofrada uyuya kalıyorum
(532 puan) tarafından
Aşkım benim çocukların biri 10 yaisnda biri 8 . Rahatım yani . Ama yeni doğacak bir kızım var şimdi . Bilmem o doğduktan sonra da böyle gidermi:) normal yanı sizin şuan bu durumunuz . Bebek doğunca bir sure bende yapamiycam galiba :))
0 oy
(13,825 puan) tarafından

Yoo hergun neden hazirlanayim hazirlandigim anlar adı üzerinde özel :Dher gün hergun olursa özel olmaz 

0 oy
tarafından
Uzerime temiz kiyafetler giyorum vakit varsa dus alirim sacimi toplarim makyajda hafif yaparim 
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Yok ya normalde tertipli giyinirim ama makyaj yapmıyorum ya özellikle :) saçım basım düzgün olur temiz kokmaya çalışırım temiz giynirim öyle 

Ama bunu esim için değil kendim rahat edemediğim için yapıyorum ben:) esim için yapsam  baya baya hazırlıklı olurum :D

0 oy
(618 puan) tarafından
İki çocuk onca iş zor banyo yapıyorum bide makyaj falan zor cnm
0 oy
(1,595 puan) tarafından

Öyle bi beklentisi yok çok şükür 

Tabi özel günler hariç <3

Günlük olarakta süslemeye pek vakit kalmıyor zaten 

0 oy
(938 puan) tarafından
Sürekli temizliğime dikkat ederim normal kıyafetlerimi giyerim paspal olmam ama hergun de onun için hazırlanmam hergun hergun sıkılır insan yani 
0 oy
(13,164 puan) tarafından
İse bile yataktan kalktığım gibi gidiyorum ben :( ben bu muhabbette yohum 
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

Kafama esince hazilanirim sjsjjsjs ama bebegi hergun suslerim 

(446 puan) tarafından
Bebisler ayri tabi :))
tarafından
Tabii kendime kolay kolay bakmam ama bebeğin ince ayrıntısına kadar süslerim hayalimdi bir kızım olsun 7 24 süsliyeyim bi saçı yok oda gelse tmm :))
(2,529 puan) tarafından
Saçı yoksa nasıl süslüyon bacım :)
tarafından
Giyimine özen gösteriyorum bak atirem sjsjsjsj
0 oy
tarafından
Hiç uğraşmıyorum valla üstüm başım hep derli toplu olur ama makyaj parfüm vs yapmam
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Valla bazen pijamalarımla akşama kadar duruyorum. Eşim geleceği zaman günlük kıyafetlerimi giyiyorum. Bi parfüm sıkıyorum tamam. Gün içinde çocuktu yemekti o kadar çok yoruluyorum ki. Ama çocuk olmadan önce giyinirdim..
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Evet her gun bikmadan usanmadan hazirlanirim zaten guzel temiz giyinmeyi aynanin karsisinda vakit gecirmeyi seviyorum oglumuda giydiriyorum  kolonyasini sıkıyorum
0 oy
(6,381 puan) tarafından
Hiç hazırlanmadm genelde pijama ile görür 
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Evet seve seve hazırlanırım
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Yok hazirlanmam sonuçta özel gün her her gün anlami kalmaz
0 oy
(15,725 puan) tarafından
Beni olduğum gibi kabul etmiş ozenmem ya göründüğüm gibiyim ya olduğum gibi 6 sene olacak hiç yapmadım 
0 oy
tarafından
Ben banyoyu yaparsam şükrediyorum. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 107 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kralice177 (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 1,152 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
57 cevap 1,121 göst.
21 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Damlaakts (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 314 göst.

380,331 soru

11,388,061 cevap

34,891 kullanıcı

...