0 oy
426 göst.
Diğer kategorisinde (333 puan) tarafından

Nasıl alacağız ya 200 den aşağı takim yok ayrı ayrı alsan desen oda pahali:ermm:

19 Cevaplar

0 oy
(4,955 puan) tarafından
Bende dün baktım öyleydi vala bn genelde kış ayında yazlık yaz ayında kışlık yakarsam alıyorum. Ama bu sene gerçekten çok uçtu 
(2,706 puan) tarafından
Ben de öyle yapıyorum. Kış sonu lcw dan kışlık eşofman almıştım iki tane 42 tl ye şuan 180 tl :)
-Reklam-
0 oy
(6,213 puan) tarafından

Valla bilmiyorum bende alicam su çekirdek bir kurusun satalım da 2 tane birde bende hemde kız kız ürünleri daha pahalı gibi :ermm:geçen kış alamadım bu yıl ne var ne yoksa giydirdim tarlada bahçede evde sokakta alt üst çorap iç çamaşır toka hersey baştan alınacak 

0 oy
(417 puan) tarafından
Lw de sadece alt 100 tl e bebekden aldım valla 70 e alt sadece üstte ayrı 70  bikac takım aldım ama cok pahalı 
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Alt 35 üst 35 e aldm ben iki altına iki üstüne 2tane de çorap 150 verdm ciktm
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Ben minicity'den aldım.. Alt üst takım 50-60'a bile var
(1,552 puan) tarafından
Giriş yapın, kategorilerden kız bebek mi erkek bebek mi onu seçin.. En üstte takım yazıyor, onu seçin,  sıralamayı da ucuzdan pahalıya yapın çıkıyor.. Alt üst takımlar 50-60 liraydı, kız bebek benimki.. Ama erkek de olsa vardır, her keseye uygun şeyler var genelde
(2,356 puan) tarafından
Ya benim oğlum 1 yaşına basacak önümüzdeki ay ama ben 2-3 yaş şeyler alıyorum seneye de giysin çünkü gerçekten çok pahalı her şey
(1,552 puan) tarafından
Benimki de Kasımda yaşına girecek inşallah.. 1-1.5 yaş aldım aşırı büyük geliyor benimkine.. Benimki biraz minyon da :)
(2,356 puan) tarafından
O zaman iyi yapmışsın benimki iri biraz:) mont aldım DeFacto dan 2-3 yaş çok büyük ama:)))) bakayım nasıl giydirecegim
(1,552 puan) tarafından
Maşallah :) Allah bağışlasın.. Ben takımın altını tutuyorum, boyuna çıkıyor sıpanın :D
0 oy
tarafından
Bugun lcw dan bi kac takim aldim bir kac tane de alt ve corap 800₺ tuttu mont bot zibin tayt falan yok daha 
0 oy
tarafından
Allahtan geçen sene aldım bu sene birazda olsa yırttım paçayı sjsjjsjsjs
0 oy
(431 puan) tarafından
Minicity de indirim vardi üstler 55 altalrda 50 60 dı ayrı ayrı aldım bende
0 oy
tarafından
Geçen gün aldım kışlık biraz lcwden 2000 küsur tuttu mont vs yok daha içinde 
0 oy
tarafından
Geçen yıl baya almıştım iyiiki de almışım lc waikikiden almıştım hep bir iki beden büyük aldim bu önümüzdeki hafta merkeze gidince sadece mont çorap  alacam yeterli bu kış 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Temmuzda aldım o da ihtiyaçlar vardı kredi çektik oradan aldım lcw ve kotondan 3.5 tuttu geçen gün teyzesi doğum günü hediyesi olarak mont aldı 400 de o daha ayakkabı yok. İnan kredi olmasa alamazdık 
0 oy
(435 puan) tarafından
Gecen sene aldiklarimjn cogu bu sene oluyor montu falanda var şükür sadece corap ve uzun kollu zibin alincak bide malll babasi bot alirsa iyi olcak
0 oy
(3,074 puan) tarafından
Çok pahalı evet ben geçen sene mart ayında yapmıştım kış alisverisini iyiki öyle yapmışım baya uyguna almışım 
0 oy
(4,146 puan) tarafından

Gecen yıl lcw den buyuk beden fazla fazla almıstım bu yıl bile buyuk gelırler :) ıyıkı almısım ucuza geldi sımdı cok pahalı yazlıkta var kıslıkta cok almısım bı kac sene gıyerler

0 oy
(1,730 puan) tarafından
Ben LCW den 325 e 125 yakalayıp aldık biraz bir şeyler kızıma 
0 oy
(1,549 puan) tarafından
Ben genelde sezon sonu bakıyorum çünkü  sezonda çok pahalı ha bide lc waikiki de indirim kuponları var öyle alıyorum mesela geçen 5 tane kaçak aldım kuponla 220 tlye 2 saat sonra kazağın teki 100tlye çıktı 
0 oy
(743 puan) tarafından
Ne ucuzki bez mi desek ıslak mendil mi süt mü . Hangi birini sayalım :/ Allah yardımcımız olsun inşallah 
0 oy
(774 puan) tarafından
Ayy off o kadar mı olmuş ya bizde alışverişe çıkıcaz eşimle bende yarın gidip bi bakayım beğenirsem şiödilik 1 2 şey alırım diyodum alamam heralde eşimle gideriz artık 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben salı pazarından alıyorum aşırı kaliteli winiks baby marka alt üst takım 100 tl her salı 2 takım alıyorum biriktiriyorum kışa

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 440 göst.
31 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mutluyum (566 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 687 göst.
23 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hellomam (4,961 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 338 göst.
20 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Lunaa (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 430 göst.
27 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,316 soru

11,353,952 cevap

34,827 kullanıcı

...