0 oy
127 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Merhaba kızlar ben ailemin yaninda farklı bir şehirde safra amaliyatı oldum eltim ve kaynımla aram iyidi amaliyat olduktan sonra eltim bir kere aradı ben anneme verdim annem konuştu ona geçmiş olsun amaliyat olmuş dedi sağol dedi annemde kapattı bir daha ne aradı ne sordu sadece mesajla bir kere ağrıların varmı diye sordu daha da aramadı yazmadı ama kaynım hiç aramadı geçmiş olsun demedi yiğenini bile merak edipte arayıp sormadı ne yapmam gerekiyor evime döneceğim onları görünce nasıl davranmam lazım normalde iyidik ama 

4 Cevaplar

0 oy
(3,237 puan) tarafından
Misafir çağır canım. Bi kek yap çaya çağır. 

Geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(2,138 puan) tarafından
Eltin bence uzerine düşeni yapmış ama kaynanan ayıp etmiş gelince evine belki gelir. Yinede boşver büyütme 
(6,047 puan) tarafından
Kaynana değil kız. Kayni aramamis yani . Eşi aramış zaten kayninin bı daha aramasına gerek yok ki şart değil yani
(2,138 puan) tarafından
:))) cok güldüm kız kendime. Burdakilerin çoğu kaynanadan dert yaniyor ya heralde ondan direk kaynana sandim
(2,138 puan) tarafından
O zaman kayınından daha ne bekliyorsun eşi aramış etmiş kayninda evine gelir esiyle geçmiş olsuna. Allah sifa versin geçmiş olsun bu arada
(6,047 puan) tarafından
Hayır zaten eltisi aradığında da kendisi konuşmamış telefonu annesine vermiş.  Bu hanımefendi pohpohlanmayi bekliyor galiba.
0 oy
(770 puan) tarafından
Erkek ya cekinmistir eşi aradı sordu diye illa araması gerekmez bence 
0 oy
(966 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım.çok önemli insanlar gibi abartmaya gerek yok.onlarin da seni sürekli sormasına gerek yok bence.
(4 puan) tarafından
Kızlar biz sürekli arıyoruz soruyoruz çekinecek birisi değil hem aramızdaki mevzular farklı o eşinin ağzıyla aramadı normalde arardi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 86 göst.
19 Eylül 2022 Aile kategorisinde Gamzeliii (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.
19 Eylül 2022 Aile kategorisinde Gamzeliii (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,013 göst.
0 oy
1 cevap 67 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde glstn34 (101 puan) tarafından soruldu