0 oy
801 göst.
Diğer kategorisinde (2,701 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kesinlikle yumuşatıcı insanlar mutfak eşyası alır süs püs alır ben eve deterjan işi alırken hiiiç acımam alırım normalde tutumlu biriyim ama koku hassasiyetim var ve bir kez daha anladım ki sürekli yumuşatıcı alıyor muşum :D elbise alırken çoook düşünüyorum nasıl alırım buna bu parayı asla vermem derim nasıl oluyor sa bunlara para döküyorum sizinde acımadan sürekli aldığımız neler var futbol takımı gibi :D 

image

36 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç bir şeye acımam ben herşeyi fazla fazla alırım kıyafet temizlik malzemesi mutfak tabak çanak yani aklına gelebilecek herşeyi 
(2,701 puan) tarafından
Maşallah :D yok o kadarına ben yazdığım gelir
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Beyaz eşya alırken asla acımam. Deterjanı ben de severim ama yığmam. Eleştiri olarak algılama herkesin kendi hobisi. Bir de oğlana birşey alırken pek acımıyorum sanırım 
(2,701 puan) tarafından
Çok makina çalıştırıyorum halılar hep makinada yıkanıyor :) haklısın canım
(13,202 puan) tarafından
Benim de öyle 9 kiloluk 9 yıldır kullanıyorum haftada 7-8 makine
(2,701 puan) tarafından
Bendede iki küçük çocuk olunca biri ağzından atar sürekli diğeri boya yapar eve :)  canları sağolsun
0 oy
(7,250 puan) tarafından

Izninle bi ohaa diyorum :D

Para varsa acımam alırim lazım olanı ama para yoksa yoktur
(2,701 puan) tarafından
Valla yerine göre herşey
0 oy
(266 puan) tarafından
Pandemi başlasa valla seni etkilemez herhalde stok sağlam
(2,701 puan) tarafından
Yumuşatıcı stoğu tmm :D
0 oy
(3,877 puan) tarafından
Ya ben de kokulara bayılıyorum amA kafama göre hiç biii alama. Eşim alır hep. Ama sanjrıım kızıma alırken acımam
(2,701 puan) tarafından
Çocuklar içinde uzun uzun bakarım sonra alırım
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Çocukların boğazına giden bişeye zerre acımam. Kıyafette bi düşünürüm  
(2,701 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Oğullarıma oyuncak ve kıyafet alırken asla acımıyorum ben yumuşatıcı kullanmıyorum :)
(2,701 puan) tarafından
İyimiş :)
0 oy
tarafından
çocuklara kitap yada eğitim alanında aldıklarım gözüme batmaz parayı düşünmem
(2,701 puan) tarafından
Haklısın canım,
0 oy
(266 puan) tarafından
Çizgisiz defter kalem bayılıyorum valla akışkan tükenmez kalem ama albenisi olcak bide çizgisiz sert kapak defter bigun sert kapak çizgisiz saman kağıdı içi defter aldım çok güzeldi beş altı ay ne yazcam diye düşündüm kıyamadım
(2,701 puan) tarafından
Ahaha ne güzel
0 oy
(10,939 puan) tarafından
Ben 1 ayakkabı alırken paraya acımam. Cunku ayak saglıgı cok onemli. Ha oyle de zırt zırt almam. Bir tane kaliteli alıp 3 sene giyerim. Bir de cocuklarımın yedigi yemek parasına acımam. Bogazlarından gecen hersey en iyisi olsun isterim. 
(2,701 puan) tarafından
Yazın ful terlik :))) kişin ful bot. Aynen oyle
0 oy
(1,255 puan) tarafından

Peki benim sıfır yumuşatıcı kullanmam :D elektronik eşyalarda acımıyorım

(2,701 puan) tarafından
Oda iyi :D
0 oy
(4,969 puan) tarafından
Çocuklarına elbise alırken asla affetmem ama başka biseye kendime bile alınca gözüme gelir
(2,701 puan) tarafından
Çocuklara düşünür alırım kendime çok çok düşünüyorum
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Oğluma harcadigim paraya hiç acımam kendime alırken düşünürüm oğluma alırken borç yapar gene alırım 
(2,701 puan) tarafından
Yok o derece illa alınacak yapmam olursa alırım olmazsa almam
0 oy
(127 puan) tarafından

Oğlana birsey alırken acımayiz

Onun dışında devir ekonomi devri :angel:

(2,701 puan) tarafından
Aynen oyle valla
0 oy
(7,023 puan) tarafından
O zaman sana bir soru hangi yumuşatıcı daha kalıcı ve güzel kokuyor bana tavsiye ver bacım  :)
(13,821 puan) tarafından
Yüzey temizleyicisini denedin mi bingonun
(2,701 puan) tarafından
Mutlu yuvam yüzey temizleyici bide bingo masal çok güzel kokuyor
(13,821 puan) tarafından
Manolya olanı beğendim baya kokusu gitmiyor mutlu yuvamı da kkullandim oda guzelsi
(2,701 puan) tarafından
Mutlu yuvamın spreyi var toz deterjanı var ben memnunum onun dişinda almadım hiç
(7,023 puan) tarafından
Teşekkürler kızlar  :)
0 oy
(5,220 puan) tarafından

Çocuğuma bişey alırken asla fiyatına acımam beğenmişsem alırım bi oda aldık nerdeyse 2katına aldık ayrı yeelerden aldığımız için umrumda mı değil :)

(2,701 puan) tarafından
Eşim çok alır kızım ne görse alıyor bende karşi çıkıyorum ilerde olmaz sürekli al al şimarık biri olur sürekli istediği olmadığı için ağlar diye
(5,220 puan) tarafından
İşte bizimkisi tam olarak öyle ömrümü yedi ama kıyamıyorum ya yaptığım kötü bişey aslında ama dayanamıyorum :')
(2,701 puan) tarafından
Ben o yüzden eşimi tutuyorum paranın olup olmadığını bilemezler ki :)
0 oy
(847 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bende boyle şeylere para verirken 50 kere dusunuyorm 10-15 yikamadan sonra biticek diye diye almiyorum :)) en son esim 5 kiloluk aldi 1 hafta once hiç kullanmadim daha kiyafeti en azindan aylarca yillarca kullaniyoruz dikkatli kullanirsak zarar gelmezse :) birde bebek kiyafetleri alirken kendimi durduramiyorum çok tatlilarr onun dışında kuafore para vericeksem uzulurum vermemek icinde her isimi kendim yaparim 19 yaşım daha 5-6 anca gitmisimdir kuafore dugun vs hepsi icinde kendim almaya calisirim kaşimi biyigimi sacimida kendim boyamaya calisirdim onceden şimdi artik boyayi biraktm 1 sene oldu boyayada verilen parayi saçma buluyorum herkesin kişisel fikri cunku sac rengim çok guzel boyayinca şahpaz oluyorum resmen birde sigaraya verilen parayi çok boş buluyorum ya .

(2,701 puan) tarafından
Ya bende sürekli çarşaf kılıf perde yıkıyorum hamileyken üzerimde kaldı normalde asla çok titiz biri degilim hamile iken yumuşatıcı kaynatıp durdum evde 0 yemek o öyle kaldı bende kokun hiçbir şey evime girmez giremez
0 oy
(221 puan) tarafından
Kız onu bunu boşver bnd iy kokan kalıcı yumuşatıcı arıyodum sn bilirsin en güzeli hangisi bnd alayım bı söylese nolur
(2,701 puan) tarafından
Bingo canım Manolya ve mutlu yuvam özellikle mutlu yuvam çok güzel
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Bnde acimam deterjan giden para helal olsnn ☺️
(2,701 puan) tarafından
Demi :))
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Sanırım bn her seyi düşünen ama mecburiyetten dolayi alan taraftayin:D

(2,701 puan) tarafından
Ahaha :)))) oda iyi