0 oy
193 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Ya kızlar ne kadar saçma şeyler çıkmış gerçek Gümüş kapak göğüs ucu içinmiş neymiş göğsünün ucunu koruyormuş ya Hayatımda bu kadar saçma bir icat görmedim niye önceden Gümüş Kapak mı vardı altın kapak falan mı vardı Ne alaka bana aşırı saçma geldi Bir de fiyatları 200 küsür TL 500 TL Yani insanlar Gerçekten iyice şaşırdılar kullananınız var mı aranızda gerçekten alıp kullanıyorsanız ne işe yarıyor yani başka bir amaca daha olması lazım O fiyata onu alabilmemiz için göğsünüzün ucunu korumak dışında yaptığı başka bir eylem var mı

image

13 Cevaplar

+1 oy
(1,160 puan) tarafından
O meme ucu acısını çekersen bu parayı gözün görmez. İlk bebegimde çok çektim. Denemediğim şey kalmadı ama geçmedi. İkinci gebeliğimide dogurmadan gümüş kapak aldım. Emzirdikten sonra taktım ne yara ne bişey. Boşuna icat edilmemiş. Var ki faydası millet alıyor. Gümüşün iyileştirici etkisi var. Daha kullanmadan fiyatını görüp böyle kötülemeye hakkın yok. 
-Reklam-
+1 oy
(1,454 puan) tarafından
Saçma mi ? Kullanmadan ne kadar küçümsemişsin ilk oğlumda resmen göğüs ucumdaki etler koptu yaradan hiç bisey iyi gelmedi emziremedim bile bu sene ocak ayında 2. Çocuğum oldu ve ben doğuma 1 Ay kala günde 1 saat taktım kapakları doğurdum hep taktım yaranın y si olmadı göğusumde.  Hatta burdan Bi arkadaşa gönderdim ona da iyi geldi ve ben letgodn aldım ikinci ile illa 0 almana gerek yok 
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Ben aldım. Bir sürü arkadaşım alıp kullandı tavsiye etti hepsi aşırı memnundu. Yani yaralari bile iyileşti, ama bana hiç faydası olmadı, hiç bir şey etki etmedi bana
tarafından
Değişik  yaaa   ben duyuyordum ama  detayli arastirmadim . Suan arastirinca sasirdim valla   
Bunun kremleri var falan biliyorum ama
999 ayar gumus kapagi ilk kez gordum
Cok saçma geldi bana
0 oy
(9,504 puan) tarafından
Kullananlar var canım neden şaşırdın ki yıllardır var bu
tarafından
Valla ben duyuyordum ama hic detayli arastirmamistim . Gercek gumus oluşu  falan cok garibime gitti .
 Kremler vs tmm ama gumus kapak dgskms
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Hamileyken alsammi diye düşündm ama duruma göre almak daha mantıklı geldi sadece lansinoh krem aldm doğumdan 2 hafta önce kullandm çok şükür göğüs ucumda bir sorun yaşamadım ben gümüş yaraya iyi geliyor bu kapakların çok faydası var eskiden yoktu ama şuan var ve kullanmak gerek olursa kullanılır :)
tarafından
Anladimm  canimm .. lansinoh marka iyi diyorsun yani o marka alaym bende ozaman
(1,373 puan) tarafından
Ben temizlemeden cnku içerigi temiz sadece belki bebek tadını beğenmez emmek istemez emzirmeden sonra sürersin bidahaki emzirmeyede pamukla silersin bebeğin durumuna göre benim kızım rahatsiz olmadı
(1,195 puan) tarafından
Aynen lansinoh cok tercih ediliyor bende onu öneririm, garmastanı her ihtimale karşı arkadaşım verdi fazla varmış onda ben fazla krem göz çıkarmaz dye onuda sürdüm korktum yara olmasın diye :D
(1,373 puan) tarafından
Lansinoh çok iyidir kesinlikle doğumdan en az 2 hafta önce kullan çok faydasını görürsün
tarafından
Tamam canimm
0 oy
(107 puan) tarafından
ben kullandım ve yeni anne olacak olan herkese tavsiyemdir. harika bi ürün kremlere de bir suru para veriliyor onlara harcayana kadar bunu alip tum dogum sonrasi donemlerde kullanilmasi daha mantikli ve karli
tarafından
Peki gercek gumuş olmasinin extra bir faydasi varmidir ? Neden sahte kapak dglde gumus ?
(107 puan) tarafından
evet gumusun yara iyilestirici ozelligi var bir de antibakteriyeldi galiba. hamile oldugum donem arastirmistim. bana lansinoh vs hic iyi gelmemişti. gumus kapak kurtaricim oldu
tarafından
Hmmm anladimm canmm gumusun yaraya iyi geldigini blmyrdm o yuzden yani
0 oy
(206 puan) tarafından
Saçma değil gümüş yaraya çok iyi gelir eskiden olsaydı da kullansalardi keşke 
tarafından
Gumusun yaraya iyi geldiginden hic haberim yoktu vallaa ilk kez duydum
(206 puan) tarafından
İnsanlar boşuna almıyor dmi :)Gümüşün faydaları yaz çıkar eskiden gelen birsey bu çok eskiden de kullanilirms askerler üzerinde savaşlarda ilk kez duyduğuna şaşırdım :)
0 oy
(561 puan) tarafından
1 kere bile krem almadim tek gumus kapak aldim hic bi sekilde yara olmadi coookkk guzel birsey. Niye bu kadar sasirdin ki
tarafından
Gercek gumuss olusu cok şaşırttı  . Onun da neden gercek oldugunu arkadaslar acikladii . Yaraya iyi gelme ozelligi varmis gümusun megersem
0 oy
tarafından
Zorla degil tatlim alma 
tarafından
Zorla  almam lazimmi diye paylasmadim zaten sizlerle  
 Bana sacma geldi
Gumusun yaraya iyi geldigini bilmedigim icinn
Arkadaslar soyleyincee bende mantikli buldum suan  ..
Gumus kapak olayini
tarafından
Ee bende birşey demdim basina gelince bo.k gecrr desler suruyosn mecbur
0 oy
(5,220 puan) tarafından
E ona bakarsan eskiden hiçbişey yoktu şimdiki imkanlar yoktuki şimdi böyle bi imkan var benim 2arkadaşım kullandı çokta memnundular
(206 puan) tarafından
En sevmediğim laf valla eskiden bez yoktu bezlemeyelim ozaman muşamba takalım bezde olms gümüş parası :D
(5,220 puan) tarafından
Püüü bide biz poklu bezleri elimizde yıkardık şimdikiler çok rahat derler bak nerden getirdin aklıma kız hahaah :)
(206 puan) tarafından
Kız ben sinir oluyorm eskiden o mu vardi bu mu vardı smdi var nimetlerden faydalanmak lazım niye kendimize eziyet edelim :)
(5,220 puan) tarafından
E yaaağğğniii hahahh :)
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Bayadır var kuzu denk gelmemişsin demek ki. Göğüs uçları yara olmuyor. Gümüşün iyileştirmeye aşırı faydası oluyor. Arkadaşlarım, kuzenlerim, emzirdiğim dönemde ben.. Hepimiz kullandık göğsümüz yara olmadı. ☺️ 
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Bana da aşırı gereksiz ve saçma geliyor benim tek göğsüm yara oldu o da bebek memeyi almadı hemşire çok asıldı alsın ettin diye öbür türlü ötekine hiç bisi olmadı neyini koruyor gereksiz o paraya bez mama alırım yani 
0 oy
(462 puan) tarafından
Benim arkadaşım da bana tutturdu al al diye almadım. Gerek de kalmadı ne krem kullandım ne kapak zezirmeden önce ve sonra sütüm ile siliyorum oldu bitti yara falan yok :):)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 80 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Funda97 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 132 göst.
26 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Seda_2 (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 207 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Prensannesiii90 (592 puan) tarafından soruldu

378,448 soru

11,328,001 cevap

34,783 kullanıcı

...