0 oy
391 göst.
Diğer kategorisinde (823 puan) tarafından
Kızlar benim kardeşimle aramda 19 yaş var elimde büyüdü ona çok düşknüm oda bana.8 yaşında. Şimdi bebeğime hamileyim üç kayıptan sonra ilk sağlıklı hamileliğim çok şükür. 

Bebeğime bir şeyler alırken yaparken en basiti oda kurmayı düşünürken kardeşime haksızlık gibi hissediyorum o son çocuk diye pek imkan verilmedi istenilse de işte babamın elinden geldiğince. Bu yüzden kardeşime üzülüyorum. Hormondan mı bilmiyorum ama kardeşimden çok bebeğimi severim kardeşimi üzerim diye korkuyorum. :(

8 Cevaplar

+3 oy
(10,931 puan) tarafından
Ah bacım evladın yerine koymuşssun da ondan. İnsan 2. Ye hamileyken ilk cocugu için bu duyguları besliyor cunku
(823 puan) tarafından
Cok üzücü bir durum gerçekten :(
(10,931 puan) tarafından
Gececek canım
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Çocuğun gibi olmuş da ondan elinden geldiğince ayırmazsın sen. Ayrıca odası olacak yaşı gelmiş ailenle konuşmalısın bence. Cidden üzülür çocuk yüreği 
(823 puan) tarafından
Odası var aslında, bir sürü oyuncaklari vs. Ama işte yeni şeyler alıp daha güzelleri olacağı için ona haksızlık ediyomuşum gibi hissediyorum elimde değil
0 oy
(280 puan) tarafından

Güzel kalpli abla :) kardeşinden çok seveceksin zaten. Senin parçan o. Bir video görmüştüm "evlat kalbinin dışarda attığını görmektir" diye bunun için kötü hissetme ablalığın kadar güzel bir anne de olursun inşallah..

(823 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim.. Amin layığıyla olmayı nasip etsin rabbim ❤️
0 oy
(7,605 puan) tarafından
Canım kucağına alınca anlayacaksınki evlat en önemlin oluyor ne ana ne baba ne koca ne kardeş onun yerini kimse dolduramıyor o bitanen olacak kardeşinde her zaman kıymetlim tabii orası ayrı.
(823 puan) tarafından
Ne biliyim ya sanki kardeşimden daha çok sevemicekmişim gibi geliyor canım istemeden böyle şeyler düşünüyorum
(146 puan) tarafından
Bende 6 yıl önce senin gibiydim kardeşimle aramda 16 yaş var hamileyken o kadar çok ağlardım ki çocuğum yerine koymuştum kardeşimi sonra oğlum dünyaya geldi o ağlamalar vs geçti gitti çocuklarımı dusunuyorum şimdi tabi kardesimide düşünüyorum ama çocuğun olunca kucağına alınca geçer hepsi
0 oy
(771 puan) tarafından
Kızz aynı beni anlattın benimde en küçük kardeşim elimde büyüdü şimdi ünite başladı diye duygulanıyorum ya evladım gibi geliyo aynı çok düşkünüm bende ona normal bisey seninki de
0 oy
tarafından
Öyle düşünme eşit seveceğini düşünüyorum nede olsa oda canın üstelik sen emek vermişsin 
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Benimde kendimden 22 yaş küçük kardeşim var kardeşim 2.5 yaşındayken babamızı kaybettik. Senin duygularımı çok iyi anlıyorum. Ama bebeğin doğunca öyle bir denge kurulacak ki kardesinde bebeğini çok seveceksin.bana hep senin çocuğun olunca zeyoşu unutursun diye asla öyle olmuyor her gün konuşuruz görüntülu hafta 2 3 gün birlikteyiz zaten. Çocuk odamızda bile 3 yatak var gelirde bizde kalmak isterse kendi yatağı var bilsin diye.....
0 oy
(966 puan) tarafından
Benm kardesimle 15 yas var. Benim elimde buyudu resmen . Bende cok duskunum kardesime yaa .hediyeler felan gonderiyorum genelde uzak oldugumuz ocin 

İlgili bir soru bulunamadı

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...