6 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Yukarıdaki linke tıklayın
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Öfff bizede onay mesajı gelmiş bugün eşim her nedense okadar mantıklı düşünen adam buna olumlu bakıyo ben asla istemiyorum ödemeler eve geçince olacakmış falan diyo bide
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Yuhh bu neee bankadan beter soygunculuk bu
(15,235 puan) tarafından
İlk defa duyuyorum bu memur maaşı zammına endeksli zam yapılacağı kuralini
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Anlatıyoruz anlatıyoruz anlayan kim 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Krediler bu kadar yüksekken ve hayat bu kadar pahalı iken başka türlü ev almaya imkanımız yok canım.

Kiracı iken başkasına da aylık ödüyorsun ve o da zam yapıyor o gözümüze dokunmuyor canım
(974 puan) tarafından
Birde insanlar günümüz enflasyonunu baz alıyor sadece enflasyon her zaman böyle miydi yada böylemi kalacak memura yüzde yirmi zam geliyorsa kiralara satılık evlere ve herşeye iki katı fazla zam geliyor almak istemeyen gitsin kredi çeksin alsın ya neden bu kadar dert ediyorlar anlamıyorum sanki zorla aldıriyorlar önceki tokilerden sanki ne farkı var hiçbir farkı sadece o zaman hayat daha kolaydı TOKİ evlerini alanlar şimdi aldıkları fiyatmi sanki tabiki değil kat kat değerlendi ayrıca banka faizlerinden haberleri sanırım insanları ayrıca ne kadar kredi verecek banka alabileceklermi aldıkları kredinden ev yok ya bu hükümet ağzıyla kuş tutsa yararlanamz
(2,565 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Evet tokiler bu şekilde bizde geçen ay aldık 550 nakit verdik tokiye borcu 52 bin deniliyordu 59 bin olmuş ve bu ay yada diğer ay yine zam gelcek kesin 65 bin olur bizde şuan elimizdeki borçları bitirip tekrar borç bulup toplu kapatıp kurtulmak istiyoruz 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 136 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,425 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,425 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 721 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde bir_melek_aannesii (8 puan) tarafından soruldu

380,256 soru

11,384,888 cevap

34,884 kullanıcı

...