0 oy
108 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,373 puan) tarafından
Benim var 3yaşında oğlum. Tedirgin ediyor bu durum beni. En yakın zamanda diş doktoruna götüreceğim. Ancak benzer durum söz konusu olanlar var mı çok merak ettim neden oluyor nasıl geçer. İnşallah önemli bi sebep olmaz 

9 Cevaplar

0 oy
(4,290 puan) tarafından
Duru bi dönem yapti ama dediğim dönem 1,5 2 yas donemiydi suan 3,5 yasinda ole bi durumla karsilasmadim ama esim uyurken yapiyor stresten kaynakliymis cocuk için de aynı şey denilebilinir mk bilemiyorum 
(1,373 puan) tarafından
Anladım canım inşallah geçerebuda
(4,290 puan) tarafından
Stresli bir aile misiniz etkileniyor olabilir mi veya sinirli bir yapısı var mi cocugun
(1,373 puan) tarafından
Yooo canım babası çok ilgilenir ben desen öyle bi küçük kardeşi var kız oda 1buçukk yaşında onla kavga ediyorlar ama bi o kadar da çok severler birbirini. Ben bazen sabır taşını çatlatıyorum ama çok hırpalamıyorum yani. Olmasa ben biraz daha sabretmeyi sakin olmayı öğreneyim bence benle alakalı değildir de yinede yapabilecepim şeyi yapayım
(4,290 puan) tarafından
Her anne öyledir tabiki her zaman gulluk gulistanlik olmuyor ama bazen ole aile yapıları var ki hergun stres tartismaya şahit oluyor çocuklar cis kacirmalar, gece sayıklamalar,  tepki bozukluklari gibi etki tepki oluyor siz de ole bi durumda yokmus geçici bir donemdir diye dusunuyorum
(1,373 puan) tarafından
Ay inşallah canım çiş kaçırmaz uykuları sakin geçer. Ama bu aralar benle yatmak istiyor sık sık. İnşallah öyle bir durumdur
 Çok sağol yardımcı olduğun için
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay eşim yapıyor tüm gece boyunca stres etkiliymis ve dişleri artık gün içinde çok ağrıyor 
(1,373 puan) tarafından
Bebeklerde neden olur acaba
0 oy
(378 puan) tarafından
Benim kizim da yapiyor ya sana anlatamam dislerinden sanki kirilacakmis kadar ses cikiyor cok sinir bozucu, bucuk yasinda psikolojik diye okudum hep o yuzden bi goturmek istiyorum amam ha gecti ha gececek diye biraktim hala devam ediyor
(1,373 puan) tarafından
İnşallah geçer canım ya
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Diş gıcırdatma psikolojik bir durum diş doktoruyla ilgisi yok. Pedagoğa götürebilirsin altındaki sebebi öğrenmen için. Benim oğlum kreşe ilk başladıgında ağlayarak gitti 2 hafta, gitmek istemediği için stres ve kaygı yaşıyordu, o süreçte diş gıcırdatma yaşadık gece uyurken, kreşe alışınca düzeldi. Tamamen psikolojik birşey, birşeye tepki veriyorlar
(1,373 puan) tarafından
Bende bilmiyorum stres gerektiren hiçbir şey de olmuyor belki kardeş geldikten sonra etkilendiyse ki onda da sürekli küçüğü sevdiğimiz an onuda seviyoruz hatta küçüğü sevmeye çekinşyoruz bazen oşabildikçe ikisinde de eşit olmaya çalışıyoruz inşallah geçici bi durumdur
0 oy
tarafından
Erkek kardeşim yapar öyke 34 yaşında hala yapıyor 
0 oy
(435 puan) tarafından
Onu benim kizim 1 yaslarinda yapiyordu su an 2 yasinda gecti ama 
(1,373 puan) tarafından
İnşallah geçer
0 oy
(788 puan) tarafından
Canım ben yaparım stresten kaynaklı oluyor cocukda neden olur bilmiyorum 
(1,373 puan) tarafından
Bende anlamadım canım
0 oy
(140 puan) tarafından
Canım bu bende de var stresten oldu benim ki 18 yaşımdan beri çekiyorum diş hekimim gece plağı verdi bir süre kullandım o biraz azalttı ama bebeşine veriri mi bilmiyorum küçük takmayabilir
(1,373 puan) tarafından
Küçüklerin farklı olur bence
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Canım bağırsak kurdu belirtilerinde de diş gıcırdatma var en yakın zamanda bir çocuk doktoruna göster istersen
(1,373 puan) tarafından
Aynen canım bakalım bi götürelim inşallah

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 106 göst.
20 Şubat 2023 Aile kategorisinde gulistaN18 (2,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 439 göst.
16 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 448 göst.
14 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mavi-beyaz (1,683 puan) tarafından soruldu

381,072 soru

11,408,273 cevap

34,945 kullanıcı

...