0 oy
332 göst.
Aile kategorisinde (269 puan) tarafından
27 haftalik hamileyim kizlar ev icinde iyiyim işimi falan rahat yapyorum ama dişari cikinca ayaklarim agriyor surekli çişim geliyor ha bide çok işyapinca gece uyuyamiyorum bel agrisindan ne zaman gecer bu agrilar yada cogalrmi c9galirsa ben nasil doguma hazrlik egzersizleri yapcam bidr 2 yasinda oglum var artik peşinde koşturamiyorum herşey bana çok ağir geliyor giydiklerim olmuyor aglayasim geliyor

7 Cevaplar

0 oy
(2,709 puan) tarafından
İlk ki sezeryan mı
(269 puan) tarafından
yok normaldi
(2,709 puan) tarafından
Bende aynı senin gibi ama sezeryan iğne yeri beni mahfetti ayaklarını yukarı kaldır sürekli
(269 puan) tarafından
ayaklarimda şişiyor evet
-Reklam-
0 oy
(743 puan) tarafından
Benimde ikincj çok zor geçmişti . İlkinde çok cekmemistim ..her gebelik farklı oluyor canım sağlıkla gelsin bebiş bol bol dinlenmeye morelini yüksek tutmaya bak :)
(269 puan) tarafından
ilkinde zıpır zıpırdım sürekli yürür spor yapardim bunda çok agirlaştm bidaha tovbe diyorum:) koruncam valla
(743 puan) tarafından
:) ben ikincde de maşallahim vardı oturmak bilmiyordum ama ilkine göre daha çok ağrılarım vardı bel ağrısı koku tad problemi şişkinlik mide yanması vs . Elhamdülillah geçti şükür . Bende suanlik istemiyorum ama çok korkuyorum da :) kadın olmak her anlamda çok zor
(269 puan) tarafından
sorma kuzum ya git spral falan taktir ben kazayla gebe kaldim ikinciye
(743 puan) tarafından
Spiral da korkuyorum açıkçası ne bilim oramda bir şeyin olmuş olması bile rahatsız verici . Hala adet olmadım canım kararsız kaldım öyle .
0 oy
(469 puan) tarafından
Bebek baş aşağı dönüyordu yanlıs hatırlamıyorsam o haftalarda. Ondan tuvaletiniz cok geliyordur biliyorsunuzdur ikinciyse. Her şey geçecek zorlu bir süreç ama iyi olacaksınız. Keşke yardım edeniniz olsa. Daha kolay olurdu sizin için. 
(269 puan) tarafından
ah kuzum ya inan bak 2 haftadir hastayim biri kapimi yitmedi annem biliyo hasta oldugumu arayp sormuyo bile
0 oy
(4,270 puan) tarafından
Benim dogurana kadar gecmedi bel bacak agrisi, lavabo ihtiyaci 9 ay cok oldu. Bi de 36.haftaya kadar calistim. Egzersiz falan yapmadim. Gunde 6 kez 3 kat merdiven inip cikardim :) sonuc sezeryan dogum oldu
(269 puan) tarafından
ilkim normal ya hayrlisi artik saglikli olsunda bebegm
0 oy
(1,568 puan) tarafından
Cnm dışarıda ayaklarının agirmasi bence evdeki rutine alıştığın için olabilir yani dışarıdaki yürüyüş  sana zor geliyordur aslında Bi kaç gün böyle çıkıp yürüyen ki daha iyi senin için alışırsın 
(1,568 puan) tarafından
İşte biz kadınlar bebek kilo alsın diye yiyoz yiyoz dikkat etmiyoruz aslında bebeğe kilo aldıran şeyleri ve sağlıklı beslensek tm da
(269 puan) tarafından
valla sorma kuzum ya bide emzirme dönemi falan var insan bâya yipraniyor kilolarda bize kaliyor
(1,568 puan) tarafından
Aynen öyle cnm ben 103 kiloyla doğuma gittim 95 çıktım sonra şunu ye süt olsun bunu ye süt olsun diye diye 100 kiloya çıkardılar beni
(269 puan) tarafından
ah ah banada ilk oglumda surekli baski kurarlardi kesin bundada kuracaklar eminim ama zaten ilk 5 ay diyet dusunmuycem.bebegimi emzirmeye odaklanacagim
(1,568 puan) tarafından
Sen artık tecrübeli annesin pekte takılma kendin gibi yap
0 oy
tarafından
Erken aslında yaa. Çok mu kilo aldın acaba?
(269 puan) tarafından
aldim kuzum ya
0 oy
(504 puan) tarafından
Sen bide 37 haftayı gör :)))))))
(269 puan) tarafından
bilmemmi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 232 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,708 puan) tarafından soruldu
0 oy