0 oy
1,246 göst.
Aile kategorisinde (2,291 puan) tarafından
tarafından kapalı
Anlatmak icin bile o kadar bitkin hissediyorum ki.

Kisaca annem okumami calismami cok istiyor zorla üniversite sinavina soktu yeniden muhasebe geldi 2 yıllık simdi de illa oku masraflarin benden sonra calis diyor. 3 yasinda cocugum var. 

Esimle aramiz cok iyi degil sen ondan nasilsa bosanacaksin bu kadar baskiya bir gun canina tak edecek bosanacaim diyeceksin diyor.

Esim de okucaksan bosan git oyle oku diyor 

Üniversite örgün açıktan bi yer tutsaydi bunlari yasamicaktim yarin arayacagim dedi annem.

Kardesim de abla sen köle misin oku çocuğu vermemekle de tehdit ediyosa alsin çocuğunu diyor.

Halam 2 yillik dan oturu yuvani yikma diyor valla ben cok şaşırdım napcamı. 

Eşime de az once ek kart cikarttiralim bana dedim sonra dedi neden dedim kanaati öğren dedi bana o da gercekten kolesiymisim gbi davraniyor.

Ihtiyaclarini ben alıyorum sana para gerek degil diyor. 

Hem okuls nasil gidecegim o da ayri konu 3 saat nerdeyse yol
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

24 Cevaplar

0 oy
(2,853 puan) tarafından
Çocuğun kreslik olmuş zaten bence de oku kimsenin eline bakma .. ben çalışan anneyim iki çocuğum var üniversiteyi yeni bitirdim ben bile yaptıysam herkes yapar :)
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bnce annen doğru söylüyor oku kendi mesleğini eline al demekki ona boşanmakla ilgili çok şey yansıtıyorsun ki o da boşansada mesleği olur kafasında sonuçta ömür boyu annen olmayacak sana evinde baksın etsin mesleğin olursa yaşamında düzgün olur eşinin böyle birşey demesi zaten doğru değil aksine benğm eşim sen bilirsin oku falan der
0 oy
tarafından
Eşin okumanı ve çalışmanı istemiyor, çünkü birçok ezik ve zavallı erkek gibi düşünüp okuyup çalışırsan, onun gibi bir eziğe, hödüğe katlanmayacağını biliyor ve senin üzerinde kurduğu hükümdarlığı kaybetmekten korkuyor. Aklın varsa oku, çalış... Bugün buna boşarım diyor, yarın başka şeylere diyecek. Sen köle gibi yaşamak istiyor musun gerçekten ömrünün sonuna kadar?
0 oy
(770 puan) tarafından
Valla kim ne derse desin annen iki yıllık için flan demiyor kendine güvenin gelsin gözün açılsın diye diyor ise gir oku ne yaparsan yap aranız kötü elbet bign bosanirsin dye arkanda durmuş helal olsun ellerinden öperim o annenin köle gbi davraniyor demişsin kocandan için bsyler belki senin icn tam bitmesede annen ongorulu davranms ne yapmak istersen iste ama dağ gbi annen var arkanda o herife kendini ezdirip durma sen alttan aldıkça ezer ihtiyacını aliyomusmus da karta gerek yokmuş acil bisy olsa nolck hiç gelmeyin böyle şeylere o para kazaniyorsa sende çocuğunuza bakiyosun yemek yapıyorsun evi derleyip topluyosun 

İlgili bir soru bulunamadı

380,128 soru

11,379,647 cevap

34,868 kullanıcı

...