0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (232 puan) tarafından
Kızlar beş kuruş karaktersiz kocam bugün bana diyor ki sen yürümeyi bile bilmiyosn yanıma yakışmıyorsn. Öyle ki beni aldatıyor ama aldattığı o.ruspular bile paralı kimse onunla öyle gönül işi kurmaz sinirimden değil gerçekten tipsiz kendini dev aynasında görür her zaman. Her neyse bana bunu dedi normal de onun dediklerini takmazdm ama bu yürüyüşüme laf edişi biraz zoruma gitti. Yanii düzgün yürüyüş nedir biri açıklar mı Allah aşkına (he bu arada koca savunuculari gelmeden diyim. Ben görücü usulü evlendim ve tipine bakıp karar vermemiştim kendini çok iyi gibi gösterdi yalan söyleyip kandırdı uzaktık 9 ay nişanlı kaldık sadece 3 kere görüştük)

5 Cevaplar

+2 oy
(1,988 puan) tarafından
Doğru yürüyüş o adamın yanında yurumemektir
tarafından
Ben seni hep seviyom oglim manyakmisin :D
(1,988 puan) tarafından
Ah abam benim bende seni seviyom ❤️
(232 puan) tarafından
Kız ne aşk bu :)
tarafından
Lutfusle bizim ahahha ben minnoslarimi boyle severim kiz abasıyim ben onlarin☺️
(1,988 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(7,317 puan) tarafından
Kız sen bilmiyonmu düzgün yürüyüşü elerinin üstünde ayağın omzuna basılmış şekilde yuruyoz biz sen nasıl bilmesin 
(232 puan) tarafından
Ayyy Allah iyiliğini versin :)))))
(7,317 puan) tarafından
Dediğim şeyi adamın yanında yapmaya çalış böyleymiş düzgün yürümek de bak bakalim bidaha karisiyormu yurumene oç
(232 puan) tarafından
Sinir etmek için yaptı ve becerdi de
0 oy
(250 puan) tarafından
Aşkım zoruna giden gercekten yürüyüşüne laf etmesi mi bence zoruna gitmesi gereken daha ağır konular var aldatmış seni
(232 puan) tarafından
Oooo hem de kaç kere bunun için neredeyse aldattığı karı da kendisi de abisinden dayak yiyecekti babasi kalpten gidecekti akillanmadı. Benim gidecek yerim yok çocukla mecburum kalmaya tabii belli bir zamana kadar kpss den atanana kadar sonrası görecek anyayi konyayi
(250 puan) tarafından
Çekinerek soruyorum baban annen destek olmaz mı
(232 puan) tarafından
Olurlar illa ki ama şey gibi kendin yaptın kendin kabul ettin cümlesi hep başucumda olur. O yüzden gerek yok eşek gibi bakacak bize
0 oy
tarafından
Dik kendimden emin yürürüm geçen eşim şakasına kafama bibron koydu dusurmdn evin içinde 2tur gezdm güldü birde,sana tavsiyem yürürken iki adım geriden yürü ve tekmyi bas o kişiye 
(232 puan) tarafından
Az kaldı az İnşallah yapicam dediğini. İkinci hayalim o :))
tarafından
Allah hakkında hayırlısı ni versn uzlme bebgin varsa ona sarılır uyu
(232 puan) tarafından
Öyle yapıyorum zaten yataklar odalar ayrı herkes kendi dünyasında.
0 oy
(75 puan) tarafından
Canım sen düzgün yürüyorsundur ama birbirinizden o kadar sogumussunuz adama batıyor demekki herseyin ama inşallah Rabbım  hidayet merhamet sevgi  versin o adama Allah yardım etsin sana 
(232 puan) tarafından
Hep soğuktur biliyor musun. Nişanlıyken körmüşüm resmen onun memleketine geldiğim gün gözüm açıldı oturdum ağladım Allah'ım naptm ben diye
(75 puan) tarafından
İnşallah duzelirsiniz çünkü yuva yıkılması çok zor ama evin içinde saygı sevgi olmaması daha zor hakkında ne hayırlı ise o olsun inşallah
(232 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun iyi dileğin için Rabbim sesini duysun inşallah... Ve evet ev içerisinde çok daha zor Allah kimseye yaşatmasın

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
13 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Maviim1234 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
30 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugbaca (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde asllyd (348 puan) tarafından soruldu

381,036 soru

11,407,366 cevap

34,943 kullanıcı

...