+1 oy
1,450 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşimden bir süredir şüpheleniyordum üstüne düşmedim ama yapmaz dedim hep ama artik kendimi kandiriyormus gibi hissediyorum hiçbir olay tartışma olmadığı halde benimle aynı ortamda bulunmak istemiyor

Fotoğraf albümünü getir dedi getirdim verdim bende yanında oturabilirmiyim beraber bakarız dedim ve bana hayır git basimdan dedi tartışma huzursuzluk olmasın diye birşey demedim yatak odasına gittim baktım gelmiyor yanıma gittim dedim neden gelmiyorsun gel yatalım dedim yok ben burda yatacagim dedi niye dedim istemiyorum yanına gelmek dedi gerçekten hicbirsey yapmadım demedim hem şaşırdım hem üzüldüm eşim öğlen 3 te ise gider ve gece 3 te eve gelir biz hiç beraber oturamayiz zaman geciremeyiz pazar günleri bile çalışır 
Dedim bu saate kadar evde gelirsin beraber iki sohbet edip konuşuruz diye saat 3 e kadar uyumuyorum seni bekliyorum bekleme artık hiç gelmeyecem dedi bağırdı yattı bende diğer odaya geçtim 
 gerçekten hevesleniyorum hamile olmama rağmen 3 e kadar gözümden uyku aksa bile bekliyorum deli gibi gecenin bir yarısı yemek yapıyorum pasta yapıyorum sırf eşimle mutlu olmak için ama yaptığım hic birseyi görmüyor beni istemiyor annem bile fark etmiş bana karşı konuşmalarından gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum ne dusuncegimi bilmiyorum bunun çalıştığı yere bir tane kız girdi çalışmaya bana anlatmaz ama iş yerinin WhatsApp grubu var ordan görüyorum o kız ise girdi gireli hep bana gömlek falan utuletiyor yani hiç ise gider bir hali yok önceden böyle değildi gömlek falan gitmezdi 
6 aylık hamileyim 18 yaşındayım kaçarak evlendik 1 yıllık evliyim babam yok annem var ama başkasıyla evli annemin eşi beni hep öz çocuğu gibi sever kızımsin benim der Allah razı olsun çok iyi bir adam ama o eve gidemem çünkü rahat edemem çocuğum olcak ne yapacağımı bilmiyorum büyük bir ihtimalle aldatıyor beni nolur bana akıl fikir verin 

33 Cevaplar

+6 oy
(2,746 puan) tarafından
G.ötü fazla kalkmış kocanın. Aşırı kaldırmışsın. İndir biraz.
tarafından
Bilmiyorum canım ya Allah bildiği gibi yapsın elimden birşey gelmiyor
-Reklam-
0 oy
(3,918 puan) tarafından
Off daha çok gecsin :((  umarım yoktur böylr bişi :( 
tarafından
Gerçekten artık çok bunaldım konuscak hiç kimsem yok içme ata ata bebeğime birşey olur diye korkuyorum
Eğer aldatiyorsa ben bunu kabullenemem bosanirim ama nerde kalırım nasıl gecinirim bebeğime iyi bir hayat sunabilirmiyim dusunmekten kafayı yicem yaşım daha çok küçük ama içim o kadar yaşlanmış çaresizki Allah'a isyan etmemek için zor tutuyorum kendimi ne çocukluğumu ne gençliğimi yaşayabildim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ah kuzum benim,seni üzmek istemem ama kadınlar olmadık şeyi hissetmez 

albüme bakıp  seni yanında istemiyo bu ne saçma şey ve sen bakmak yanına oturmak için neden izin alıyorsun anlamadım 

Üstüne düşme pasta yerine zıkkımın kökünü yesin 

Kendin gez dolaş,gün içinde aramıyosa arama 

Seni merak etsin 

Hamilesin yat uyu dinlen ne bekliyorsun gecenin üçüne kadar 

Allah yardımcın olsun
tarafından
eksık bıseyler var bu anlatımda bence ınsan esının yanına otururken ızın almaz aksıne oturdugun da esı umursamazsa trip atar ben geldım burdayım gıbısınden yani istememesi söz konusu olamaz o adamı hangı kadın olsa orda bogar atar kızımız bence cok genc ve kör kütük aşık o esı olacak adi de bunu cok guzel kullanıyor aldatır aldatmaz orasını bilemem ama kızın bu aşırı ilgisi bır yerını kaldırmıs kızın herseyi göze alıp evı terketmesı göz dagı vermesi o kocasını bır şoka ugratması laızm bu kız gidemez bensiz nefes alamaz moduna gırmıs asalak adam
tarafından
Yanına otururken izin istememin sebebi bana hep uzak davranıyor eğer sormadan yanına gidip oturursam benimle kavga edicek gibi hissediyorum beni istemiyor artık
Gidecek bir yerim yok annem var ama eşinden çekiniyorum annemin eşi çok iyi birisi bir sıkıntın olursa burası senin evin der  onlar bile davranışlarından anlamış bir sorun olduğunu babam ben 5 yaşındayken vefat etti
Gerçekten eğer aldatiyorsa ben böyle birşeyi kabul edemem asla hamile olmasam bir saniye bile düşünmem giderim ama düşünmem gereken bir bebeğim var nereye giderim nasıl gecinirim bebeğime güzel bir hayat yasatabilirmiyim gerçekten çok cikmazdayim
(14,428 puan) tarafından
Yağmurum haklısın kızımız çok deneyimsiz nasıl davranması gerektiğini bilmiyor

Kelebek, sana bu genç yaşında böyle duygular hissettiren o adamı iyi bi döven olacak
Böyle ağğğğzını tava sapına çevirecek
Kuzum özgüvenli ol,seni parmağında oynatmasına izin verme.kaçarak evlendiğin içinmi böyle pasifsin,kaçırmasaydı........Z
Aşkı en yoğun yaşamanız gereken zaman şimdi sizin için
YouTube'da bir sürü video var böyle öküzzzlere nasıl davranman gerektiğini anlatan,belki faydası olur böyle böyle ya yola gelir ya seni kaybeder kendi bilir
Dediğim gibi özgüvenli olursan senden korkar üstüne düşme bırak ne b** yerse yesin.Çıkar şu tırnaklarını biraz pasif kalma,şiddet eğilimi yoksa
tarafından
Çok haklısınız normalde olsa bu kadar pasif sessiz kalmam hamileyim sinire sitrese gelemiyorum tartışma falan kaldıracak halim yok böyle alttan aldığım halde yine böyle beni üzüyor sanırım birçok kişinin dediği gibi bir tarafları kalktı ama bundan sonra bende onu görmezden duymazdan gelcem sadece bebeğime odaklanacagim
0 oy
(265 puan) tarafından
Oncelikle sakın ol ve mantıklı düşünmeye çalış ...

Evet yaşadıkların kolay ve hazmedilesi şeyler degil eşim beni aldatıyor mu nasıl anlarım onları bir geç çünkü kadın hisseder eğer böyle bir şüpheye düştüysen muhtemelen böyle bir durum icersindesin sana tanımadığın bir arkadaş tavsiyesi zamana bırak ani kararlar verme derin derin nefes al yalnız kal bedenini dinle..

Hayat kısa biz kadınlar ne bir koleyiz nede aciziz kendine guven kararli ol kendine bir yol ciz ..

Sende kendini agirdan al lütfen üstüne dusme o sana karşı ne kadar uzak ve umursamaz davranıyorsa sende o şekilde davran kendine guven kimseye muhtaç olmadığını göster aciz olmadığını göster ve karşıya geç izle yine diyorum ani kararlar alma zamana bırak kendinden ödün verme çivi çiviyi söker derler o zaman nasıl hissettiğini anlayacaktır 
tarafından
Gerçekten hiç umrunda olmuyor ona soğuk davranmisim ilgisiz olmuşum umrunda olmuyor çok duygusuz bir adam
İyi davranayim ki düzelsin diyorum ama ben çabalıyorum herşey düzelsin diye fayda etmiyor
(265 puan) tarafından
Bebekler herseyi hissederler seni üzmek istemem ama anne karnında alınan stres bebeğin sağlığını çok etkiliyor bende bir anneyim seni anlayabiliyorum ama ilerde bir sağlık problemi yaşamak istemiyorsan  elini karnına koy okşa annesinin her zaman yanında olduğunu hissettir gelişimini destekle esin olacak insanı sonra düşünürsün önceliğin bebeğin bırak zamana Allahından bulsun her zaman dışarıdaki ekmek tatlı gelir insana evdekinin kıymetini dışarıdaki ekmek bitince anlarlar o misal kendinden utansin
tarafından
Daha önceleri bebeğim için görmezden duymazdan geldim ama bu gün ilk defa bu kadar kötü konuştu benimle ister istemez kafama takıyorum elimde değil
Ama dediğiniz gibi bebeğim için iyi olmayı deneyeceğim:(
0 oy
(5,006 puan) tarafından
Eşin kaç yaşında. Çok gençsin stres etme bebeğini düşün bekleme uyu gtsin arada gözün onda olsun bakalım ne yapacak 
tarafından
Eşimle aramızda 2 yaş var 20 yaşında şu saat olmuş inan gözüme uyku girmiyor düşünmekten kendisi uyuyor zaten bu eve tek uyumak yemek yemek için geliyor
(5,006 puan) tarafından
Oda çok kcuk. Stres etme inan cnm o bebeğin bı gelsin hiç birşey ondan kıymetli değil onu farkedyrsn. Boşver bazı erkekler hamileliği zor kbaul ediyor bırak şal düşme üstüne ne kdr önemsersen o kdr şımarır sadece Zanana bırak blle
tarafından
Bebeği çok istiyor ama beni istemiyor artık galiba üstüne düşmeyecem bundan sonra çünkü ne yapsam aynı üzülen ben oluyorum
(5,006 puan) tarafından
İstediği kadar istemesin o bebek sana muhtaç haliyle oda döner
tarafından
İnşallah herşey yoluna girer
0 oy
(19 puan) tarafından
Daha yaşın da çok küçükmüş inşallah öyle bişey yok tür 
tarafından
İnşallah ama davranışları öyle gösteriyor
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Yaşınız çok küçük cnm muhtemelen o şuan laylaylom sanıyor ailen vermedi diye mi kaçtın kii eşin seni ona  mecburmussun gibi davranıyor gözünü korkut biraz 20 yass çok çok küçük bazı erkekler böyle geç olgunlaşır maalesef 
tarafından
Annem vermedi diye kaçtık kaçma fikrinide o söyledi beni zar zor ikna etti
Keşke böyle bir hata yapmasaydim bu sözü söyleyeceğimi hiç düşünmezdim
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Güzelim fazla yüz vermişsin bu muamele hiç normal değil. Bebeğim için diyorsun ama sevilmediğin sayılmadığın bir evde bebeğine iyi bir anne nasıl olacaksın ? Çok zor bir durum anlayabiliyorum ancak en azından bir göz dağı vermen gerek. Delilleri topla aldatılıyorsan aç davanı bi nafaka varsa ev araba bölüşülür gül gibi bakarsın bebeğine hiç olmazsa hor görülmezsin anne ve annenin eşi için iyi insanlar diyosun böyle bir pisliğin yanında büyüyeceğine insan içinde büyüsün çocuk . İyi düşün 
tarafından
Eğer böyle devam ederse zaten kalamam yanında mecbur annemin yanina giderim ev araba yok sadece birikim yaptigimiz altınlar var
0 oy
(114 puan) tarafından
G.tunu fazla kaldirmissin üstüne düşme bı sure kendine ugrascam biseler bul onunla ilgilenme o senin peşinden koşsun 
tarafından
Öyle yapacam çünkü yoruldum onun bu halleriyle uğraşmaktan
(114 puan) tarafından
Değer verme değersiz olursun kaçan kovalanır bırak kendi haline takmiomus gbi yap kendine ugrascak biseler bul kız arkadaslarinla telde konuş otur film aç kendine çay koy ona koyma bile o sendeki değişimi merak etsin üstüne düşsün yine tavır degismiosa ****** et kuzum
tarafından
Bilmiyorum canım gerçekten esimin dengesiz olduğunu düşünmeye başladım bugün kahvaltı hazirlamadim bende hiç yataktan çıkmadım halbuki hep uyanigim az önce ise gitti hiç konuşmadım giderken geldi öptü beni ama ben dün beni istemediğin gibi artık bnde seni istemiyorum nolucaksa olsun dedim ve gitti işe
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Gomlek giymesi ne alaka onu anlayamdim süsleniyor mu yani bide esin kac yasinda
tarafından
Süsleniyor anlamında ise giderken hiç giymezdi normalde 20 yaşında eşim
(2,291 puan) tarafından
Kizim siz ikinizde cok ufaksiniz sen hamilesin onun senin uzerine dusmesi lazimken sen onun ustune düşmüşsün oyle yapma bide 2. Cocuk icin cok dikkat et esinin halleri pek hal değil
tarafından
Çok haklısınız diyecek birseyim yok zaten hata yaptım bu kadar erken evlenmekle 2. Çocuk asla istemem doğumdan sonra tedbirini alırım
0 oy
(266 puan) tarafından
Yaa yazıklar olsun yaa böyle bir adamdan adam bile olamaz ne biçim insan yaa:( . Daha  çok gençsin 18 evlilik yaşı olamaz çok kötü yaa. Çok üzüldüm canım okurken.  Biri çok doğru yazmış kadınlar olmayan biseyi gerçekten hissetmez ve sevmek bu değil çok bencil ahlaksızca bı davranış. 26 yaşındayım benimde eşim var senin yaptıklarını ben yapsam kızar yaa hamile hamile uykusuz yorgun üstüne pasta börek temizlik yaptırmaz hamileyim diye bu nasıl bir bencillik bizdeki bebek de sendeki gaz mı anasını günah yaa. Bak canım hayat bazen insanların karşısına doğruyu çıkarmaz rabbim sınar bazen karnında bı bebek var büyük sinavdasin bebeğine sahip çık güzelim boşver onu ilgilenme bile. Haketmiyor. Sen kendini düşün boşver. Bebeğini sev koru. Senin yaşadığını yaşasam kıyamet kopardı çok zor benim için bı yıkım. :( Hazır dogurmamisim öyle mi çeker giderim o evden onla da evli kalmam aynı yatağa da girmem, cinsel yaklasmam ki zaten yaklasmiyor belli ikinci çocuğu da asla yapmam bırakırım pisliginde boğulsun bazen bazı erkeklere terk etmek mustehak valla başka türlü hakkından gelinmez. Yazık suçun ne hamile olmak mı nee valla günah yerinde olsam bu adamla hayata devam etmem çocuk babasız mi büyür büyüsün zaten adam umursamıyor evladını daha anne karnında üzüyor kadincagzi ağlatarak, devam etsen nolcak ki mutsuz huzursuz psikolojik siddetin kucağına evlat bırakıp ruhsal sağlığı bozuk birey dünyaya getirip büyütecek kendi ellerinle işleri daha çıkmaza sokacaksin. Bundan on bilemedin on beş yıl sonra keşke çocuk doğmadan biraksaydim demek zorunda kalacaksın ki ozaman sende çok yıpranmış çökmüş evladına da zarar vermiş olacaksın o hayata bikere geliyor. Mutlu huzurlu yaşam sunmak da görevimiz. Ben hamileyim bunu diyorum evladının mutluluğu herşeyden önce o adam zaten o sevgiyi ilgiyi vermicek ki çocuğa  ki zaten sana köpek muamelesi yapılıyor çocuğa nasıl vicdani kabarsin babalık içgüdüsü urememis yazık karnındayken böyle doğunca nasıl olcak nezaman evladım diyip sahip çıkacak anca yirmilii yaslarda ee hazıri herkes değerlendirir farkeder. Durum  böyle ve bu durum hiç masum değil. Sabah sabah çok üzüldüm ya. Anne babası on sekizinde ayrılan bı kadın olarak söylüyorum sana canım travma yaşadım ruhsal sorunlar yaşadım destek aldım çok şükür iyiyim şuan ama travmalarım hala hatırladıkça kötü oluyorum ve keşke böyle olacağına ben aklım sarmadan ayrilsaydiniz diyorum hala geç kalındı ve ben o şiddete maruz kaldım psikolojik siddetin etkisinde. Siddetin her türlüsü kötüdür ve dünyaya gelen hiçbir bebeğe sorulmaz aile seçme hakkı bilse zaten gelmez bilsem bende gelmezdim. Oyuzden rızası olmayan size muhtaç birinin hayatını iyi düşünerek dünyaya getirme kararı alıp büyütün sonuçta bebek otomatik olarak gelmez biliyoruz. Bu elimizde. Özetle canım bi çocuk az yetinen bı ailede bisekilde mutluysa büyür ama mutsuz , aile birliği temelden sarsılmış içinde saygı ilgi şefkat anne yada baba sevgisi ilgisi eksikse ve anne baba hangisi yaparsa yapsın bu hatayı hayattaysa o çocuk mutusuz travmali çocuk olur ve  şu zamanda dünyaya gelen bir çocuk temelleri sallantılı bı ailede ise kaybedilmesi muhtemeldir. Huzuru sevgiyi dışarda arar ve sonu hiç güzel olmaz Allah korusun.  

Aile temeli bir ağacın govdesidir baba köktür,  dallar evlattir ve o gövdede herşey taşınır sevgi huzur ahlak terbiye mutluluk mutsuzluk hastalık ve iyi olan ne varsa o dalları yeşertir, güçlendirir, kötü toksik  olan ne varsa da o dalı zehirler gövdede etkilenir ve o dal yesermez tez vakit toprağa geri döner. Evladiniza toksik aile olmayın. 

Rabbim yardımcın olsun  umarım tez vakitte doğru yolu bulursun,amin... 
tarafından
İlk başlarda böyle değildi o kız ise girdikten sonra böyle oldu daha önceleri hiç şüpheye düşmedim eşimden yana bana bir iyi bir kötü davranıyor ne yapmaya çalıştığını anlayamıyorum ama bugünkü hali tavrı gerçekten beni üzdü kırdı şüphelerim 1 aydır var
Dediğiniz gibi bebeğimi düşünmek zorundayım zaten onu düşündüğüm için eşime daha ılımlı yaklaşıyorum
Ben babasizligin ne demek olduğunu çok iyi bilirim hiçbir zaman bekarken çocukken aile ortamim olmadı annemin yanına hafta sonları giderdim babaannemle kalırdım ve arkadaşlarıma çok ozenirdim çünkü veli toplantısına gelecek babası veya annesi vardı yanlarına
Ben çocuğuma benim yaşadıklarımı yaşatmak istemiyorum çabalıyorum umarım herşey yoluna girer
(266 puan) tarafından
Bitanem inşallah  yoluna girer dilegimkarnindaki bebeğin ve senin mutluluğun kimse istemez yuva yıkılsın ama demek istediğim başta bunuyapan sana ilerde neler yapacak çocuk da karnında bunları yaşıyorsun bide zoruma gidiyor senin bunları yaşadığını bilmek genç yaşta bide. Budurum bebeğe de nüfus edecek. Yoksa inşallah başına taş düşer de değerini anlar çok sevinirim yoksa yazık günah yaa hem sana hem bebeğe . Hayallerin var bebek gelecek tek ve enbuyuk huzurun geliyor rabbim onu sana vermiş ama işte nediyim Allah yardım etsin inşallah hayırlısıyla düzelir. Hakkında hayırlısı ❤️
tarafından
Gerçekten gidecek bir yerim olsa onu süründürürum ama yok malesef onu görmezden gelcem yapacağım tek şey bu galiba
Sizin gibi iyi insanların olması çok güzel
Gerçekten bana bir abla gibi yaklastiniz Allah razı olsun sizden
İnşallah herşey yoluna girer ve bebeğime iyi bir anne olabilirim:(
(266 puan) tarafından
Annelik konusunda şüphen olmasın canım sen yavruma sahip çık merhametli ol gülümse o sana Allah'ın verdiği en güzel şey kiymetlin varın yokun herşeyin sen ona sevmeyi mutluluğu huzuru gülümsemeyi aşıla zaten gerektiği gibi bakarsın annelik kendiliğinden gelen davranıştır. Unutma o sana muhtaç . Hadi rabbim gönlüne göre versin inşallah   bigun olacak gün gelecek o bebiş sana sımsıkı sarilcak büyücek elinden tutucak bı bakmışsın kocaman olmuş sen onun ilk aşkı olacaksın yeterki sevildigini bilsin bol bol elini karnına gezdir konuş onunla güzel ses tonuyla konuş sevildiğini  bilsin bebiş. Sen ona nekadar merhametli Güleryüzlu tatlı dilli olursan o kadar sana bağlanır mutlu sosyal problemsiz bı çocuk olur merak etme
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Çok nazlamışsın biraz mesafeli davran gelir merak etme aldatsa bile hiç bir erkek aldattığını bukadar belli etmez 
tarafından
İyi davranirsam huzurumuz olur mutlu oluruz zannetmiştim
Sizce aldatiyormudur beni
(1,375 puan) tarafından
Aldattığını sanmiyorm ben biraz mesafeli davran çok fazla ilgi ilgi demekki sımarmış bence yada başka bir sorunu var herşeyi aldatmaya baglamamk lazım
tarafından
Anladım mesafeli davranincada hiç umrunda olmuyor
(1,375 puan) tarafından
İllaki aklı başına gelir benim eşimde bazen bir havalara giriyor valla hiç umursamıyorum kızımı alıyorm geziyorm hiç muhattap oluyorm bı kaç gün sonra geliyor sakalasmaya calisiyr
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Genceciksin Rabbim korktuguna ugratmasin insallah
tarafından
Tek düşüncem karnımdaki ve bebeğim eğer öyle birşey yapıyorsa ne yaparım
Allah kimsenin yuvasına böyle huzursuzluk vermesin insallah
(13,838 puan) tarafından
Amin csnim insallh yoktur insallh
0 oy
(427 puan) tarafından
Cok üzülüyorum böyle küçücük yasinizda evlenmenize şu yaşadıklarına bak bu yasinda insallah iyi olur her sey senin için
tarafından
En büyük hatam küçük yaşta evlenmek oldu eğer zamanı geriye alabilseydim herşey çok farklı olurdu kader kısmetmiş sağol canım inşallah duzelir
(427 puan) tarafından
Sana nacizane fikrin ilgilenmeyen fazla ilgi alaka ters teper kaçan kovalanır her zaman spguk davran sende uzak dur ondan hazirliklar oyle pasta börekler yapma yemeğin olur sadece yeterli 3te geliyorsa sen çoktan yatmış ol mesela seni görmesin uzun sure bakalim birde öyle dene 1 hafta uzak davran aldatiyorsa gozu disaridaysa zaten yapacak bir sey yok annenin evinde yine daha rahat edersin sana oda verseler bi göz yeter
(427 puan) tarafından
Gömlekler suslenmeler varsa kizi begenmis iş atiyor olabilir güzel gorunme cabasi etkileme cabasi olabilir ama karşı taraf evli olduğunu biliyordur umarim yanaşmaz
tarafından
Evli olduğunu bilmiyordur bence çünkü WhatsAppda falan fotoğrafımız evlilik tarihimiz vardı kaldırmış
tarafından
Zaten artık onu onemsemeyecegim burdaki ablalarim sağ olsunlar çok teselli ettiler akıl verdiler Allah hepinizden razı olsun
Onu görmezden geleceğim sadece bebeğime odaklanacagim eğer aldattigina dair birşey bulsam bir dakika durmam dediğiniz gibi annemin yanına giderim mecbur
0 oy
(802 puan) tarafından
Eşin kendini bulunmaz hint kumasi saniyor. Sen onun için cabalamayi birak zaten hamileymissin kendinle bebeginle vakit gecir stresten uzak dur. Baktin aldatiyor o zaman annenin yanina gideceksin 
tarafından
Bugün hiç umursamadım kahvaltı bile hazirlamadim az önce ise giderken geldi öptü beni bende git artık bende seni istemiyorum nolucaksa olsun dedim gerçekten normalde kahvaltı hazirlamadim sinirlenir falan
Şimdide özür dilerim kalbini kırdım diye mesaj attı
(802 puan) tarafından
Cevap bile yazmam yerinde olsam biraz kivransin umursama seni kaybetme korkusu olsun. Kactigin icin bu beni seviyor oo cocukta geliyo benden bosanamaz kafasina girmiş. Hamilesin naz yap surekli suram agriyo buram agriyo canim sunu cekti bunu cekti midem bulaniyo basim donuyo ilgilensin seninle surekli ama sen onunla ilgilenme
tarafından
Evet öyle düşünüyor galiba ben ona muhtacmisim gibi
Zaten artık içimden gelmiyor ona iyi davranmak
(802 puan) tarafından
Insallah degisir sana karsi canim
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(743 puan) tarafından
Canım biraz daha gözlemle , bir konuş neden bu şekilde davrandığını anlamaya çalış .derdi neymiş ne istiyormuş öğren . Bu tarz insanlar genelde fazla ilgiden böyle Rabbim hidayet versin eğer ki seni aldatmak gibi bir şeye kalkismkssa bile Rabbim onu ıslah etsin inşallah daha dogmamais bebeğinden utansın pislik 
tarafından
Gerçekten hiç konusulmuyo sorunumuzu çözelim konuşalım diyorum sus git başımdan diyor
Artık üstüne daha fazla dusmeyecegim yoksa üzülen ben oluyorum onun umrunda bile olmuyor
Allah bildiği gibi yapsın eğer aldatiyorsa
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Kendinden çok ödün vermişsin bırak o seni mutlu etsin pasta çörek le sadece kendini yorar sin değer verme cok
tarafından
Çok haklısınız iyi olur diye çabaladım olmadı bundan sonra bende bırakacam akışına nolucaksa olsun
(1,569 puan) tarafından
Çok da küçük muş yaşınız canım yerine oturması için biraz zaman lazım size
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Kendinden çok ödün vermişsin bırak o seni mutlu etsin pasta çörek le sadece kendini yorar sin değer verme cok 
0 oy
(839 puan) tarafından
Sana utulettigi gömlek ile kızla fingirdiyorsa Allah onu da bildiği gibi yapsın. Hamilesin ve senin ahını yerde bırakmasın Rabbim. Üzülme er geç ortaya çıkar herşey. Bu hayatta bu tür isler hiç bir zaman ebedî sürmemiştir elbet çıkar kokusu sen yeter ki kalbini temiz tür ferah tut. Bebeğini düşün
tarafından
Amin canım eğer öyle birşey yapıyorsa Allah'ım bana en kısa zamanda gösterir inşallah
Bebeğim için iyi olmaya çalışıyorum
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Bana da normal gelmedi cnm ins düşündüğün gibi değildir takip et 
tarafından
İnşallah canım Allah kimsenin yuvasına böyle huzursuzluk sıkıntılar vermesin
Takip edicem varsa böyle birşey inşallah Allah karşıma çıkarır
(6,672 puan) tarafından
İns cnm kalbini ferah tut bebeğin için şimdiki bütün erkekler nankör senle alakalı bişey değil senin eksikliğin değil
(6,672 puan) tarafından
Bide çok yüz veriyor sun cnm ilgiyi azalt poposu çok kalkmış
tarafından
Haklısın canım bundan sonra ona hak ettiği gibi davranacagim yoksa üzülen ben oluyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 104 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 911 göst.
11 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 178 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 2 pırenses annesı (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,238 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde Krkmz03 (4 puan) tarafından soruldu

381,459 soru

11,420,343 cevap

34,975 kullanıcı

...