0 oy
3,972 göst.
Aile kategorisinde (902 puan) tarafından

Eşimin ailesinden de eşimden de nefret ediyorum.sacma sapan bi hayatın içindeyim.nasil kabul ettim nasıl evlendim aklim almiyo ya.benim gelerken her gelene tek sartım evimin ayrı olmasiydi ama eşim geldiğinde basiretim mi bağlandı kafayı yemiştim bilmiyorum kabul etmiş buldum kendimi.seviyorum öküzü ama ailesi şu lanet birlik olayı aklıma geldikçe çıldırıyorum ondanda nefret ediyorum artık doldum lanet ediyorum artık evlendiğime de  yaşadığımada .bu birlik olayı 1.5 yıldır mahvetti beni.esim hep sakinlestiriyodu zamanla zamanla die koskoca 1.5 yil oldu.bu Sabah ta tartıştık dedim ki bilezikleri boz tokiye yatır sonrada kira öder gibi evimiz olsun falan yok babamlarin üstünü yapcam yok bilmem ne bana diyorki sen beni ailemden uzaklaştırmaya calsijyosun ????kafayı yicem ya madem ailenin kıçından ayrilmican ne diye evlendin ??seytan diyo konuş ailenle bas git ne b.k yiyolarsa yesinler. Artık tahammülüm kalmadı stresten sinirden çıldırıcam.esim saftirik ailenin saftirigi herkes ondan geciniyo ondan bırakmıyorlar onu ama benim çok akıllı kocam ailem ailem diye ölüyo. Diğer kardeşleri zeki evlenir evlenmez ayrı olacaklar ben omur boyu bu pisliği çekicem  .cikar yol bulamıyorum. Içimden bi ses diyorki al karşına boşanmak istiyorum de git ailenle rahat rahat yasa hakkımıda helal etmiyorum de cek kapiyi cik ...geldigimden beri cekiyorum ya dugunun ertesi evlerine götürdüler hala öyle deli bi görümce onun sorunları bitmedi 1 yıldır.neler neler oldu tm o bitti evine gitti şimdi eşimle anlaşamıyorum ya kafası almiyo annemde annem babam da babam..evlendigime çok ama cok pismanim .ben aileyle yasamak istesem ne diye evlenim ya kendi aolemle yasqrdim gul gibi..insan ne diye evlenir Allah aşkına 2 kişi evlenir yuva aile olur anne babalar 2.plan değilmi 

O kadar sinirliyim ki napsam rahatlasam bilmiyorum :'(

25 Cevaplar

0 oy
(5,938 puan) tarafından
En başta hata yapmissin da aşk insan in gözünü kör ediyor işte . Inşallah açılır eşinin gözleri de ayrı bir eve çıkarsınız canım.
(902 puan) tarafından
Hem kör hem sagir olmuşum ben ya inşallah biter bu kabus da kurtulurum
(5,938 puan) tarafından
Inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(266 puan) tarafından
Canm hic sıkma canini düşkünluk erkeklerde de bizde de var.Ev icinde ev olmaz :(müdahale eden cok olur istersen bi sure ailenin yanina git durumy ailenle konus esini de cagir gelsn ailen konussun seni kirabilir belki ama aileni kirmaz dinler.Ailen desin biz ev içinde ev olmaz oyle yasasn diye evlendrmedik kizimizi desn
(902 puan) tarafından
Ailem karışmaz bende izin vermem zaten
Sonra onlar kötü  olur.kendim halletmem lazım gerekirse eşime boşanmak istediğimi söylucem alicam 2 parca esyami cikip gidicem
0 oy
(27 puan) tarafından
Aynı sorun bende de var ama ben sildim onun ailesini ya bosaniriz  dedim yada adam olursun dedim öyle yola geldi ailem araya girdi ciddi olduğunu anlayınca geri adım attı şimdi onun ne annesiyle ne babasıyla konuşmuyorum sildim hepsini
(902 puan) tarafından
Bakalim bende bosanma konusunu acicam insallah dank eder
0 oy
tarafından
Evi terketmek gbi degil de burnu sürtsn diye 1 hafta fln git annenlere. Kafanı dinle. Ona kaybetme korkusunu hatırlat.
(902 puan) tarafından
Diyorum ciddi anlamda karşıma alıp böyle olmuyo vs ayrılalım flan diyim of kafam o kadar karışık ki .ailemde bize çok yakın zaten hadi uzak olsa gider 1ay bile kalırdım ayirmazsan gelmem derdim de 2adimlik yola da olmuyo
tarafından
Ayni sokakta bile olsaniz farketmez ki. Kafasini yastiga yalnz koysa bile dank eder bseyler
(902 puan) tarafından
Öküz daha önce hiç bensiz kalmadı.tabi ama dur gidicem kalcam gitsin anasının babasinin kucağında yatsın
0 oy
(732 puan) tarafından
Hah bitane o saftanda benim payıma düşmüş ailesi napsa ne etse yok ailesi para oldumu onun varlığını bilirler bunu kendiside görüyo ama yok yine banamısın demez tabi yalan yok benim isteklerimide yerine getirir ama saf işte kardeşleri ona laf söylese bile yok bir gün sonra yine karşeiim der. 
(902 puan) tarafından
Aynı işte eşimde ya bana karşı çok iyi gezdirir yedirir içirir onunla hiç bir problem yok sadece ailesiyle olmak istememi anlamiyo almuyo kafasi.babasi dun akşam bile para muhabbeti yapiyo eşimle
(732 puan) tarafından
Bizimde öyle 10 yıldır evimiz ayrı her evime aldığım şeyden konuşurlar yok niye alıyo ediyo. Biz kiraya çıktık hiç bişey vermediler yardım etmediler hiç birşeyimiz yoktu şükür şimdi herşeyi var sadece evimiz yok oda olur zamanla rabbim nasip ederse. Gel git konuşurlar eşimin parasından tutumlu değilsiniz halen ev alamadınız bilmem ne. Ya sizene biz böyle mutluyuz alla halla
(902 puan) tarafından
Anca konuşmadı bilirler Allah yardımcımız olsun

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 516 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eslemmm (1,191 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 414 göst.
9 Nisan 2024 Aile kategorisinde Tanszuuu (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 450 göst.
7 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ecrinsu (94 puan) tarafından soruldu