0 oy
95 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (393 puan) tarafından
Isimli hastane cikisi yaptirmak mantiklimi sizce ?

6 Cevaplar

0 oy
(763 puan) tarafından
 Bence hiç gerek yok fuzuli geliyo bana hastane çıkışı yerine ayrı al canım çünkü içindekiler kullanılmıyo bile doğru düzgün
(393 puan) tarafından
3 ay icin o kadar para vermek bana da pek mantikli gelmedi
(763 puan) tarafından
Yani hatıra olarak saklarsın ama gerek yok kıyafet saklarsın onun yerine mesela benim ilk çocuğumdu ama heves edip almadım onun yerine daha ihtiyaç bişey alabilirsin şuanki aklım olsa hastane çıkışıda almazdım şu büyük parçalı olanlar varya hiç gereksiz
(393 puan) tarafından
Hadi ya iste sonradan tecrübe ediniyoruz
(763 puan) tarafından
Aynen öyle çok fazla kıyafette alma kuzum küçük kıyafette alma ben çok özenerek minik minik aldım iki kere anca giymiştir çoğu kıyafetini
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben yaptırmadım mantıklı gelmedi bana gerçi kimlik çıkarmaya giderken bile ismi net belli değildi yoldayken kesinleştirdik
(393 puan) tarafından
:) sizinki daha iyimis
0 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Canım annem sadece tulum yaptırmıştı benim bebeğime  hatıra olsun diye  istiyorsan illa set almaya gerek yok tulum olsun yeterli bence isimli üç parçaydi , tulum eldiven şapkası vardı sadece ,hatıra diye kaldırdım zaten çok bozulmasın eskimesin diye o zaman  60 tlyemi ne yaptırmıştı şimdi fiyatlar uçmuştur bilemiyorum kaça olur 

0 oy
(3,491 puan) tarafından
Daha uzun süre kullanacağı bişeye yazdırmak daha mantıklı bence, battaniye, yastık vs. Hastane çıkışı dediğini kaç kez giyecek ki. 
0 oy
(11,094 puan) tarafından
Cok heves ediyorsan tek battaniyesini al canım çok giymiyorlar sonuçta bana gereksiz geliyor 
0 oy
tarafından
Bana gereksiz geliyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 260 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 135 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
0 oy
8 cevap 71 göst.
23 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde gulistaN18 (2,120 puan) tarafından soruldu

374,551 soru

11,201,875 cevap

34,498 kullanıcı

...