0 oy
206 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (473 puan) tarafından
tarafından kapalı
Ay kızlar üç gündür acayip bir diş ağrısı çekiyorum. Sanırım yirmilik diş. Dış eti agriyo ceneme vurmuş ve üç gündür çenem acilmiyor yemek bile yiyemiyorum sadece sıvı. Kaşık bile girmeyecek kadar anca açılıyor çenem. Boğazım bile ağrıyı ondan sebep. Randevu yok bulamıyorum. Ama ağrıdan sizidan oluyorum ve açım yiyemiyorum. Ne yapsam geçer şişmiş bide. Eczane iltihab kurutucu verirmi acaba parayla istesek yoksa olucem   
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(3,451 puan) tarafından
Acile git belki onlar bişey yapar randevu bulamıyorum dersen 
-Reklam-
0 oy
tarafından
İltihap kurutucu dediniz şey antibiyotik. Reçetesiz antibiyotik verilmez. Zaten kafanıza göre antibiyotik de kullanmayın. En fazla ağrı kesici sprey verir. Doktora gitmeden geçmez 
0 oy
tarafından
Dis hastenelerinin acilleri oluyor oraya git canım geçmiş olsun 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
20likse direk randevu bul kurtul dişten çok zor bilirim
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Acile veya saglik ocagina git antibiyotik verir 2 gune iyilesirsin bosuna cekme o agriyi
0 oy
(806 puan) tarafından
Canım benimde aynı öyle çok kötü agiriyordu özel dışçiye gittim ilk muane ücretsiz reçete yazincada 20 lira aliyolar bana antibiyotik bide agri kesici verdi antibiyotik içtiğim gibi gectti

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 20 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hayrullahkubra (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Canimkendim (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 235 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (481 puan) tarafından soruldu
+1 oy
48 cevap 1,636 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ftmaa (29 puan) tarafından soruldu

381,751 soru

11,428,688 cevap

34,988 kullanıcı