0 oy
2,852 göst.
Diğer kategorisinde (5,861 puan) tarafından

Ben niye böyleyim kızlar ya bebegim 1 haftadır gündüz de gece dr çok huysuz o ağlayinca çok sinirleniyorum hele geceleri o kadar uykusuz kalıyorum ki o ağlayinca gözümü bile açmıyorum uykulu uykulu daha da çok sinirleniyorum bende mi bi sorun var acaba :(

16 Cevaplar

0 oy
(310 puan) tarafından

Yok tam tersi seviniyorum eşim alıyor o çok aglıyınca susturuyor :D

-Reklam-
0 oy
tarafından
Sinirleniyor insan tabi. Cunkü uykuya yemeye ihtiyacımız var ve bunları rahat bir sekilde yapamamak sinir sistemimizi alt ust ediyor ama sonra bir gülümsuyor dunyalar senin oluyor.:) Sanki az önceki ruh halindeki insan sen degilmissin gibi:) 
0 oy
tarafından
yorgunluktan insan sinirleniyor ben bide ozur diliyorum bi daha sinirlenmicem diyorum sonra yine kiziyorum.

ama bugün cok çok pisman oldum meğer azi disleei cikiyormus cikiyormus kuzumun kanli kanli damaklari cani aciyor demekki yavrum anlatamiyorda ne bilsin o annesinin uykusu bölünmüş kendi uykusuda aciyla bölünüyor icim acidi sabah gorunce
(162 puan) tarafından
Canım kaç aylık bebeğin
tarafından
14 aylik canim
(162 puan) tarafından
Maşallah canım oğlum 3.5 aylık eli sürekli ağzında ne zaman çıkacak diye bekliyorum da :)
tarafından
bizim ilk disler 7.5 aylikken çıktı canim ama o aylarda da uyumuyordu :) bizim uyku problemimiz varda :) ellerini kesfediyor suan disleride kabarmaya başlar insallah cok cekmez kuzucuk azilar cok zorluyor arkadasimin bebeginin 5.5 aylikken cikti :)
0 oy
(15,667 puan) tarafından
Annelik sabır işidir ama istem dışı sinirlenmek de normaldir sonuçta çocuğun her türlü sorumluluğu annededir.

Anne demek de robot demek değildir o da bir insandır 
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Ben bebegime değilde büyük oğluma acayip sinirleniyorum beni dedirtiyor 
(3,149 puan) tarafından
Aynen hemde nasıl bana dikleniyor ders yapmakta sürekli kavga ediyoruz
tarafından
anam ergen olmus desene:)
(3,149 puan) tarafından
Aynen neymiş 3 harf öğrenmiş olay bitmiş okuyormuş
tarafından
oda ela ile lale el ele mi:)
(3,149 puan) tarafından
Evet evet su sıra lokum kum falanda var
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Canikom hiiic sinirlenme ben kafamdaki sacı yoluyodum sinirdennartik bebegim gazli bir bebekdi beni cok yordi 40 i cikana kadar uykusuz ac resmen zombi gibiydim 

Simdi cok sukur duzeldik uykusu felan guzel gazimizi atlattim cok sukir
0 oy
(1,374 puan) tarafından
İlk çocuğumda daha sinirliydim ikincide kendime telkinde bulunuyorum.Allah ın emanetine böyle davranmaya hakkın yok.Çok şükür sağlıklı bir evlat verdi niye kötü davranayım diye.İlk çocuklar hep biraz eziliyor galiba :(  
(5,861 puan) tarafından
Ne yazık ki :(
0 oy
(327 puan) tarafından
uykusuz geceleri hiç sevmiyorum sinir haliyle oluyor 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Zerre sinirleniyorum kuzum 11 den beri uyumuyor beşiğe koyuyorum ağlıyor bende aldım kucağıma saçlarını okşaya okşaya 5 dk önce uyuttum

Benimki nin dışı ile zoru .Ilk 3 ay zaten gazlı kolik bebekti aksam 9 sabah 5 asla uyku yoktu o zamanlarda da hic kızmadım ee ne yapsın yavrum gazi var çatlıyor çocuk 
(5,861 puan) tarafından
Bi derdi olduğunu bildiğim zaman bende üzülüyorum koyamıyorum ama bazen karni tok altı temiz gazi yok eminim ama ağlıyor susturamıyorum çok sinirleniyorum o zaman:(
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Gece sinirlyrm bazen tam uyuyo bende uykuya tam yeni dalyrum o an uyaniyo tek yatmak istemyo ben olujca uyuyo 
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Hiç sinirlenmiyorum canım bazen uykusuzluk beni çileden çıkarsada aklıma geliyor hemen onlar anlamıyor ki daha minicik dünyaya alışmaya çalışıyorlar hiç kiyamam.
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Sinirleniyorum bende ağlıyorum. Hatta eşim çok iyi biri olmasına rağmen evlenip çocuk yaptığıma pişman oluyorum.:( Gelip gecici gayet normal hisler bunlar 

0 oy
tarafından
Bn sinirlenmiyorm onun ağlaması zaten uykumu kaçırır napim isteyerek yapmıyor ki el kdr bebek 
0 oy
(659 puan) tarafından
Hisseder  canım sakın ol sen ıyle oldukça ıda huzursuz olur aksam yatmadan gaz ılacı ver ben gece  metsıl verıyırum emzık agzında  uyuyo
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ya benim 3.oğlum 6 buçuk  aylık daha hiç kızmadım değer çocuklarda bende ağlar eşime yalvarırdım 2 saat sen bak ben uyuyim derdim ama bu ağlumda prefesörmü oldum ne çok sabırlıyım paşam gece ağlarken ben kurban olayım diye uyanıyorum ve gece hiç kalkmadığı gün 6 7 defa kalkmış olur yani
0 oy
(15,966 puan) tarafından
Sebepsiz yere ağladığı zaman sınır oluyorum 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 377 göst.
12 Mart 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde heygirls (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.