0 oy
635 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar şimdi benim bir arkdsm ilk eşinden iki defa boşanıyor birleşti ayrıldılar sonra evlilik sitesinden biriyle tanısmıs oğlana boşandıgını söylemiş oğlan ailesinin kabul etmicegini bildiği için kızdan daha önce evlendiğini sağlamasını istemiş dün birden gelinlik fotosunu gördüm düğün yapmışlar mersine gelin gitti dedim yarın öbürgün ailesi duyarsa büyük sorun çıkar ilk evliliğindede oğlanın ailesi istemiyordu düğünden önce birlikte olmuşlar aile mecbur kaldı almaya sonu hüsranla bitti inş tekrar acı Bi son yaşamaz 

20 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Eşi biliyorsa kalanlara b.k düşer afiyet olsun...
tarafından
Ama kuzum adamıda 1aydır tanıyo hırlımı hırsızmı devir çok kötü kız çok saf hemen  herseye kanan biri içimde oğlana karsı çok kötü bir his var basından beri
(1,766 puan) tarafından
Bir ayda tanıdığı insanla hemen evlenilir mi şaşkınım
tarafından
Bunu bilemeyiz yıllardır taniyip evlenince ayni evde cok degisen insanlar var umarım kadın icin hayırlısı olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dürüst olmakta fayda var bu elbet bir gun öğrenilir
tarafından
Bende dedim oğlanıda 1aylık tanıyo adam durduk yere bunu saklaması hayra alamet değil
tarafından
Ikıncı evlilikte İnsan daha şüpheli yaklaşmalı ya ne Bilim Allah akıl versin
tarafından
Bide ilk evlilikte zaten büyük hata yaptılar aile istemiyodu gidip beraber oldu istemeden aldılar oğulları bagımlıydı kızın aklına girdi kim bilir bu nasıldır yalandan hayır gelmez
tarafından
Aynn öyle canım
0 oy
tarafından
Oğlan da dahil değişik bir ilişki olmuş ya
tarafından
Bencede
tarafından
Yani oğlanın bilmesi iyi olmuş ama ilerde sıkıntı çıkarır
0 oy
(1,995 puan) tarafından
anaaa büyük cesaret illa öğrencekler yalan nereye kadar 

kötü olmuş 
tarafından
Dedim ilkinde hata yaptın oğlanın bagımlı oldunu biliyodu gitti birlikte oldu mahvetti hayatını şimdi bu daha bir aylık tanısmada oğlanın herseyi kabul etmesi ailesinden saklaması var Bi bit yeniği
0 oy
tarafından
Eşi kabul ettikten sonra kime ne 
tarafından
Öylede canım bu devirde oğlanı bir aylık tanımayla peşinden çekip gitmesi bana normal gelmedi evlendiği kişi neler neler duyuyoruz
tarafından
Orası tuhaf olmuş ama sen bunu sormamışsın ki dul olduğunu sakladığını sormuşsun :)
tarafından
Diyorumki basında yalan olan bir evliliğin sonu temeli çürük eve benzer insan ilk evliliğinden sonra ikincide böyle bir hata yapmamalı  helede tanımadıgı biriyle
tarafından
Amann boşver ne istiyorsa onu yapsın
0 oy
tarafından
Inşallah duymaz ailesi
tarafından
İnşallah hem duymaz hemde bu riski göze aldığı kişinin arkasından bişi çıkmaz
0 oy
(5,412 puan) tarafından
Eşi biliyorsa gerisi söylemiyorsa tamam ama bi gün evlilik kötüye giderse adam cümle aleme duyurur
tarafından
Ve o zmn kızı rezil ederler
0 oy
(10,459 puan) tarafından
Bu çiftler dışında kimseyi ilgilendirmez 
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Bence doğru değil. Ama asıl yanlış olan. Ailesi laf yapmasın diye kızdan yalan söylemesini istemesi. Bence direk burda kopmaliydi. Evlenecek kadar aklı erip ana kucağından ayrılmış olsaydı kaç kere evlendiyse evlendi ben sevdim benim karım size laf düşmez demeliydi. Yazık ana baba eteğinden kalkmayan bir adam daha bir kızın hayatını mahvedecek. 
tarafından
Öylesi evlenmemeli zaten
0 oy
(17,906 puan) tarafından
Değişik olaylar girme hiç
0 oy
tarafından
Eşi raziysa diğerlerine neki
0 oy
(2,975 puan) tarafından
Bazı yerlerde hoş karşılanmaz oğlan bildikten sonra kalanına b.ok yemek düşer öyle uygun görmüş ler ikisinin kararı 
tarafından
Gerçekten seven dürüstçe söyler herkese kimsede karısamaz der yarın öbürgün yüzüne vursa herkes duysa neler yasicak
0 oy
(7,996 puan) tarafından
Cnm kusura bakma ama kız gerçekten salakmış bu ne cesaret inşallah mutlu olur bu defa 
0 oy
tarafından
Ne olursa olsun dürüst olunmalı bence . Tamam eşi biliyor ama bence bir sorun saklanmasi
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Bizim bir tanıdık da yapmıştı dul bir eş almıştı oğlu bekar diyip düğün yapmışlardı davullu zurnalı ama onlar ailecek biliyorlardı komşulara bekar dediler baba evinden çıkarmışlardı neyse onda oğlanın ailesi saklamisti da bu biraz daha karışık canım eşi biliyorsa sorun olmaz inşallah 1 aydır tanışıyorlar diyorsun tanımak için çok az bir süre yani ne diyelim hayırlısı olsun arkadaşın hakkinda 
0 oy
tarafından
Hic sağlıklı bi iliski değil evlenip bosanmak ayip değil dul olmak ayip değil durustce söyleyebilirdi. Daha sonra illaki duyulacak ve o zaman herkes nefret eder kendinden daha kötü olur.
tarafından
Madem oğlan cok seviyodu desydi böyle böyle kimse karışamaz demek ailesi üstünde Bi söz gecrliliği yok
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Eşi dışındakilere pek bişey düşmez 
0 oy
(435 puan) tarafından
Bu kelime cok cok yanlis dul nedir evet bende boşandım dul.kelimesinden nefret ederim bekarim diyorum evlenip ayrildim ama bekarim yani ayrica oda cok safmis hemen evlenmis 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Sonunu bilmem de eşi kabul ettiyse gerisinin çokta bir önemi yoktur diye düşünüyorum 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Bizim ülkemizde cinsellik o kadar büyük bir tabu ki. İnsanlar 5 dklık zevk için saçma sapan riskler alıyorlar. Muhtemelen oğlan bunu bırakacak derdi başka. 1 ayda kim kime nikah kıyar ya

İlgili sorular

+1 oy
31 cevap 5,915 göst.
0 oy
20 cevap 1,063 göst.
28 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 536 göst.
+1 oy
5 cevap 299 göst.
19 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aytac Moay (1,059 puan) tarafından soruldu

381,494 soru