0 oy
462 göst.
Diğer kategorisinde (966 puan) tarafından

image

Iyi aksamlar kizlar . Bu aralar biraz durumumuz sikisikti islerden dolayi borc felan bide kucuk bebegimiz var yogunbakimda yatti gitgel masraflar derken cok yipranmistik .kupe almak icin bebege gelen paralari biriktiriyodum . altin  kupem yoktu o yuzden.  Ilk bebegimde biseyler alabilmek icin bozdurmustum o yuzden gitmis kupe almis bana annem kizima kar tanesi almisti bende istiyorum diye esimde gitmis almis cok sevindim cok mutlunoldum sizinle paylasmak istedim . Bide kupeynin kutusunu koltuktaki yastigin arkasina koymus ben cocuga bakarken kumandayi verir misin yastigin arkasindan dedi bende baktim goremedim kutuyu gordugum halde anlamadim sonradan dank etti kutu aldim hemen ya ne biliyim cok mutlu oldum size anlatmak istedim bana cok iyi geldi 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Güle güle kullan canım Rabbım ağzınızın tadını bozmasın inşallah mutluluğunuz daim olsun 
(966 puan) tarafından
Amin kuzum teskkur ederim
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından

:) ince ruhlu eşin varmış hani böyle utanırlar çekinirler hediyeyi veremezlerde saklarlar ya çok hoşuma gidiyor güzel günlerde kullan cnm ❤️

(966 puan) tarafından
Yaa yorumun beni cok mutlu etti yuzumde tebessum olustu resmen. Tesekkur ederim canm ❤️
(6,859 puan) tarafından
:) oleler ama tam şapşik haller oluyor felan :) Allah'tan ilk sen buldun hani çocuğun varmı bilmiyorum o denk gelse komedi olurdu :) plani islemezdi :) demekki eşin seni iyi tanıyor ki kumandayı soracağını tahmin etmiş te saklams :D
(966 puan) tarafından
2 tane bebe var canm . Cay getirdim odaya girdim yere oturdum kizima yedircektim biseyler o ara kumandayi istedi benden yastigin arkasinda diye oyle gordum canm
(6,859 puan) tarafından
:) bende almış kadar mutlu oldum vala .
(966 puan) tarafından
Canm benm yaaa
0 oy
(104 puan) tarafından
Okurken gülümseten bir post olmuş. Maşallah size Allah mutluluğunuzu daim etsin
(966 puan) tarafından
Gercekten bakip bakip esime gulumsuyorum o da bana bakiyo surekli . Amin canm tesekkur ederim
0 oy
(3,587 puan) tarafından
Ne güzel canım ya güle güle kullan :)
(966 puan) tarafından
Tesekkur ederim canm
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Maşallah. Şöyle hoş şeyler okuyunca kendime yapılmış gibi seviniyorum. ♡
(966 puan) tarafından
Dimi yaa bende oyle oluyorum esimde almis saolsun cok mutlu oldum valla❤️
0 oy
tarafından
Kar tanesini çok severim. Eşimde bana sevgiliyken kar tanesi altın kolye almıştı 4 yıl oldu hala cikarmadim boynumdan çokk seviyorum.

Sende güle güle kullan cnm bnm
(966 puan) tarafından
Bende cok seviyoeum canm biz kacarak evlendigimiz icin alinmamisti bana bekarken ki kupemi de bozdurmustum ilk hamileligimde 3 yil sonraya nasip oldu . Tesekkur ederim canm
0 oy
(59 puan) tarafından

Güle güle kullan çok güzelmiş hediyesi :) Allah daim etsin inş mutluluğunuzu <3

(966 puan) tarafından
Tesekkur ederim canm amin ❤️
0 oy
tarafından
Güle güle kullan canım :
(966 puan) tarafından
Tesekkur ederim kuzum
0 oy
(1,384 puan) tarafından