0 oy
148 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Herkese merhaba kayananmla Birlik oturuyoruz 4-5 sene olucak eşim aldığı gbi maaşını eve veriyor vermezse kavga çıkıyor aslinda durumumuz iyi tarlalarimiz var mal mulk var gorumcelerim marka marka giyer her daim harçlık verilir ama ben isteyince kaynanam napacan kiyafetin dolu der beş bilezigimi aldilar araba alabilmek icin daha ödeyecekler kiyafetim kalmadi dogru düzgün inanin kaynanamin çeyreği varmış gecen kaybetmiş araya araya buldu dün odasini temizlerken denk geldim koydugu yere aslinda başkasınınmis ceyrek bende aldım mecburen bozdurup kıyafet Alicam azar azar sırf mecburiyetten simdi diyeceksiniz kiyafetin mecburiyetimi olur size yemin ederim harçlık isterim 50 tl verirler kizlarina gelince 500-600 bu haksizlik degilmi bi yanim da yapma diyo evladimdan eşimden çıkar diye korkuyorum ama ne yapayim mecburum kaynanam olmadığını fark edince tabikide beni suclayamicak esimle bana soracak bende gormedim bilmiyorum beni kinamayin lütfen Esimle konussam bile yine vermez 

6 Cevaplar

+1 oy
(2,974 puan) tarafından
Değer mi yalan dünya için çalıp çırpmaya ... Bırak eski giy bu dünyada diğer dünyada rabbim seni mukafatlandiriri şeytana uyma 
-Reklam-
+1 oy
(2,623 puan) tarafından
Bugun bu kaçıncı paylaşım altın çalışıyorsun para çalışıyorsun ilginç bir kişiliksin
(1,271 puan) tarafından
Eski kullanıcı dalga geçiyor büyük ihtimalle
0 oy
tarafından
Sakın yapma gelin hırsız diye adını çıkartır heryerde anlatır.kiyafet için değmez. Eşinle konuş kıyafeti başka şekilde aldir
0 oy
(3,398 puan) tarafından
Ama o parayla aldıgın kıyafetten hayır görmezsin ki kınamak bize düşmez ama yolun yanlış eşin nasıl vermez mecbr sana bakmaya
0 oy
(2,693 puan) tarafından

Şakami yapıyorsunuz 

Aynı benzer konu para demiştiniz kayinbabamdan diye 
Şimdi de altın çaldım diyorsunuz kaynanamdan. Ne olursa olsun çalmak oluyor günaha giriyorsunuz 
(3,398 puan) tarafından
Sanırım arkdas alışkanlık haline getirmiş cepten para alır çeyrek alır adamlar illa farkeder Allah dogru yolu göstersin
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Kinamuyorum ama eski kıyafet giyerim yinede bana ait olmayan biseyi calmam 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 228 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 222 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 280 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 366 göst.
18 Ocak 2023 Aile kategorisinde Hclkylmz (101 puan) tarafından soruldu

381,072 soru

11,408,429 cevap

34,945 kullanıcı

...