0 oy
933 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Eşimin iş arkadaşı var çok samimiler birde onların kızları var. Eşim devamlı onlara gider iş çıkışı. Kızlarını iş çıkışı evlerine bırakır. Beni de götürdü 2 defa onlara tanıştık. Ama eşim onlar söz konulu olduğu zaman her şeyi bri tarafa bırakır hemen onların işine koşar. Dün tartıştık bebeğim var benim ev işi yapamıyorum kızlar bir hafta sonu gelsin bebeğime baksınlar bende işlerimi yapayım dedim. Kızıl kıyamet. Neden bu kadar tepki verdi bilmiyorum. Oysa beni de kırmaz ağzımın içine bakar bir şey söyleyeyim de o da yapsın. 

33 Cevaplar

+2 oy
(484 puan) tarafından
Gereksiz bi teklifte bulunmuş sin bence 
tarafından
Katılıyorum kesinlikle..
(9 puan) tarafından
Gerçekten  mi bana mantıklı gelmişti yani. Sonuçta dost arkadaşsak birbirimize destek olmalıyız diye düşündüm ama. Eşimde öyle dedi. Saçma ben öyle bir şey söyleyemem dedi
(484 puan) tarafından
Yani canim bide iki kere görmüşsün bide dost arkadaş bildiğin birini nasıl aldatmayla bagdastiriyosun bence bu konunun üstüne fazla düşme sen düştükçe esini iyice itersin o tarafa yasak her zaman cazip gelir çünkü
(9 puan) tarafından
Tamm çok teşekkür ederim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Gereksiz konu olmuş aldatmyi nerdn cikardn misal bn eşime desem ne alaka der,bnde calistgm yerde abı gel cocugma bak eşim iş yapacak dese hoş.t ko.pek derim .
tarafından
Aynn balikom
(9 puan) tarafından
Anlıyorum oradan bakınca öyle anlamsız geliyor ama. Eşimde onların her istediğine koşuyor. Benimde bir ricam oldu. Sert uslubu kızdırdı beni
tarafından
Şüphe ediyorsan kendin sesz arastr yabancıyı evine sokma
tarafından
Eşin yapıyorsa o aslında onun hatası, herşeyin bir dozu var. Sağlıksal veya başka birşey olur ciddi anlamda o zaman koşar anlarım ama temizlik vs olmaz yani. Ayrıca aldatma gibi bir şüpheye kapıldıysan kesinlikle o insanlara samimi gözle bakmıyorsun bence. Dolayısıyla çocuğunu zaten emanet etme.
(9 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim insan o anda böyle mantıklı düşünemiyor. Dünden beri çok stresliyim
0 oy
(119,345 puan) tarafından
kizlarin yaslari kac
(9 puan) tarafından
20  25
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Is arkadasinin esi yok mu evli bir bayan değil mi peki
(9 puan) tarafından
Evli hanımı da iyidir. Yalnız eşimin sert uslubu beni sinrilendir di
(4,290 puan) tarafından
Bu zaman da kimseye iyi demeyeceksin takip de kal bence yalancının mumu yatsıya kadar yanar derler
0 oy
tarafından
Senin cocuguna bakmak zorundami kizlar is arkadasinin kizlari ne alaka yani cok sacma 
(484 puan) tarafından
Yani bence kafaya takmis kizlari esini denemek için sormus ama sacma bi soru bencede
tarafından
Yani burdan aldattigini anlayamazki zaten
0 oy
tarafından
Esin ayrı olay sen ayrı olaysın elin kızını ne diye bebek bakmaya çağiriyosun kii
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Aldatıyor dediğini kızlar gelip çocuğunuza mi baksın istiyorsunuz neyin kafası bu
0 oy
(7,697 puan) tarafından
Yani arkadaslar esi o kadar yakinki esinin herhangi bir durumunda isdeginde esinden once onlara kosan bi kocadan bahsediyoruz arkadasta bu kadar samimiler madem dierek dusunmus olabilir fakat aldatma oldugunu dusunmuyorum calistigi yerden ilginin uzerinde olmasini isdedigini dusunuyom
(9 puan) tarafından
Aynen öyle demek istediğim buydu teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Niye gelip senin çocuğuna baksınlar saçma sapan şeyler yaa
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Değişiksin vallahi kızlar zorunda mı bakmaya eşin haklı yani bence yaptığın arsızlık gelsinler bebeğe baksınlar ne
(9 puan) tarafından
İllakide gelsinler baksınlar. Demedim. Eşim her işlerine koşarken bende bir ricada bulunayım dedim eşimin tavrı uslubu gerdi beni.
(2,610 puan) tarafından
Valla haklı adam bence
0 oy
(17,809 puan) tarafından
Saçmalamışsın ne alaka
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Senin yaptığın teklif fazlaca saçma adam haklı nasıl böyle bişey desin ben daha bir gün anneme bile öyle bir teklifte bulunmadım 
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Dost arkadaş diyorsun kocana yakistiriyorsun bu ne biçim iş eşin kizmakta haklı tamm anne istersin kaynana baksın dersin ki bu bana ters herkez kendi bebesini baksın kafasındayim daha once iki kere gördüğün kişi gelip sana is yapacak çocuk bakacak oldu NE KADAR RAHATSINİZ

(9 puan) tarafından
Neden uslubunuz bu kadar sert.aynı şekilde eşime de bu sebeple kızdım. Ben böyle hissettim yanlış da olabilir burası dertleşme fikir beyanında bulunma yeri değil mi. Böyle bir durum yaşamadım hiç ne yapacağımı düşğneceğimi bilemedim. Dünden beri çok stresliyim. Ve bu da değil öncesi de var devamlı kızları evine bırakır işelirni görür madem o kadar samimiyşz bende bir ricada bulunayım dedim. Bu şekilde kırıcı cevap almak üzdü beni. Acaba kızlara karşı bir hissimi var dedim her şey geçti aklımdan
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Niye baksınlar yani neden niçin  yani kim olursa olsun saçma olur bu şekil istegin

0 oy
(1,595 puan) tarafından
Elalemin kızları niye benim çocuğuma baksın yapabiliyorsam yaparım yoksa yapmam 

madem aldatıyor olabilirmi demişsin bide o kızları evine sokacaksın bence gereği yok 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ay çok ilginçsin bebeğine elin kızı değil eşin bakmalı
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Eksik yanlarını millete göstermek gibi olmuş. Ben şahsen ne işim eksik kaldıysa başkalarına ağız açmam hele bir de eşim vasıtasıyla
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Seni aldattığını  düşündüğün kadını evine çocuğuna bakmaya çağırmak helal olsun valla 
(9 puan) tarafından
Bu olaydan sonra bu düşünceye kapıldım öncekiler geldi aklıma dünden beri çok gerginim he rşey geçiyor aklımdan
(1,320 puan) tarafından
Takip et sessiz sessiz o zaman telefonuna falan bak ama affedecek sen yapma
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Yani kiskanmakta haklısın bencede ama gelsinler çocuğa baksınlar biraz abes geldi bana:)
0 oy
tarafından
Ne münasebet. Neden sana yardımcı olsunlar 2 kere gördün ye. 

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 1,303 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (693 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 606 göst.
3 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,172 göst.
0 oy
6 cevap 144 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (196 puan) tarafından soruldu