0 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde (9,733 puan) tarafından

O kadar yol yuruduk beraber heryerde dur kalk konustugum kadar yorulmadim yeminle. Anne bak cukur anne bak tas anne cukurdan gectim anne eskavatör anne bak kepce anne bak jiiiip. Jiiip hizli gider anne. Anne tekerlek anne jantlar gri. Anne beyaz araba gri araba siyah araba anne bak.kirmizi araba. Anne bak.kedi siyah anne sari kedi motopisikletin ustunde. Anne arabayi kapatmislar acalim. Anne kuslar aa anne uctu anne ruzgar eski anne sicak.oldu :D Allah can sagligi versin ama cvp vermekten bogazim kurudu

12 Cevaplar

0 oy
(649 puan) tarafından
3 buçuk senenin sonunda oğlumdan anne kelimesini ilk defa duymam :( 

Maşallah miniğinize sağlıkla büyüsün
(9,733 puan) tarafından
Oyy seninkinede masallah canim benim bi sikinti yoktur insallah
(649 puan) tarafından
Sadece Otizmi yenmeye çalışıyoruz  :)
(2,353 puan) tarafından
Cnm otizmm i peki özel eğitim alıyor mu nasl hareketlero vardı şüphelendi iz bizde 4 5 aydır gidiyoruz özel eğitime çok açıldı kızın konuşuyor eskidende konuşuyordu ama anlamsız smdi bana soru soruyor cvp veriyor eskiden bunlar yoktu ekolali vardı şimdi çenesi durmuyor hiç kreşe de başlattık yarım gün
(649 puan) tarafından
Evet CANIM özel eğitim alıyor. Bizde konusma gecikmesi, göz teması kurmaması, ismine bakmaması, hiç bir şekilde oturmaması gibi şeylerden kuşkulandik. Ocakta bir sene olacak eğitime başlayalı bizdede ilerleme var ama daha çok davranış bozukluğu üzerine. Şuan dil konusma terapisine başladı ufak tefek kelimeler kuruyor çok rahat anlıyor ama tam türkçe cumle kuramiyor çünkü ingilizceside var
-Reklam-
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bizimki de 3 yaşında anne bunu kim aldı bana diyo baban diyorum baba kime aldı diyo ee asafa diyorum ee niye aldı sen istediğin için diyorum ben mi istedim diyo evet diyorum baba bana mı aldı deyip başa sariyo :) 
(9,733 puan) tarafından
Ahaha aynisi valla :D
(830 puan) tarafından
Aaaa kız güldüm aynı benim oğlum :)))
(4,700 puan) tarafından
Biz babasıyla konuşunca bakiyoz o daha fazla konuşuyor en son bırakıyoruz konuşmayı :)
(830 puan) tarafından
Hahah eşimle konuşurken araya giriyor oda ben devam ediyorum konuşmaya yada eşim anne bir sus diyor:))) Allah'ım erkek çocuk anneye düşkün olur benim ki baba delisi eşime günde 500 kere baba seni çok seviyorum diyor öpmesi sarılması cabası:)) ne kadar seviyorsun diye soruyoruz bekle diyor ayağa kalkıp ellerini açıyor zıplıyor çok çok seviyom :)) oysa eşim yokken sürekli oğlum seni çok seviyorum diye söylerim sevildiğini bilsin hissetsin diye çocuk babaya düştü :)))
0 oy
tarafından
Evet hiç susmuyor. Kendi kendine oyuna daldığı zaman bile konuşuyor. Cırcır böceği gibi şarkı söylüyor hiç bisey demese 
(9,733 puan) tarafından
Ayni ayni gun icinde kac kelime soyluyorum kac cumle.kuruyorum valla bilmiyorum diyorum Allahaskina annecim git az icerde oyna
tarafından
Evet ben yapamıyorum onu sürekli annneeee anneneee modunda efendim demek yetmiyor gözüne bakmami istiyor sonra başlıyor anlatacaklarına.  Onu yapalım bunu verelim ordan gidelim bak bunu yaptım kardeşimi öptüm markete gidelim eve gidelim atladım koştum öp beni uvvvv de bana sürekli iç içeyiz
(9,733 puan) tarafından
Masallah ne kadarlik canim
tarafından
27 aylık yaklasik 6 aydır bu modda.
(9,733 puan) tarafından
Benimkide 24 aylik aynen bizde 6aydan fazladir boyleyiz :)
0 oy
(830 puan) tarafından
Bizimde meşhur sorularımiz bu ne ne işe yarıyor ondan sonra anlatınca o anlattığımla ilgili sorular soruyor ben çok eğleniyorm o konuşmaları beni bitiriyor:))
(9,733 puan) tarafından
Kiz bende egleniyorum ama benimki 2 yasinda ve cok uzun zamandir konusuyo :))
0 oy
(6,809 puan) tarafından
Sorma bizim kız koca karı gibi  :D
0 oy
(710 puan) tarafından

Ay benim oglanda aynı 3.5 yaşında vallahi bazen yeter artık Allah için sus basım ağrıdı diyorum niye ağrıdı diyor çok konuştun çünkü diyorum ee anne benim ağzım var insanlar konuşurlar diyor:) anlattıklarının bin katı ne zaman geçer kız acaba bunlar erkeğin çok konuşanıda iyi olmaz hiç sevmem çok konuşan erkekleri inşallah geçici bir durumdur :) hiç bişey demese sarkilar türküler birşey soruyor anne bu çocuk niye böyle giymiş diyor mesela bilmem canı öyle giyinmek istemiş diyorum niye canı öyle giyinmek istemiş diyor bilmem beğenmiş diyorum niye beğenmiş diyor en son offf ne bilim ben diyorum anne niye kızdın diyor hahahah :)))

0 oy
(1,030 puan) tarafından
Kaç aylik canım maşallah benim oğlan 17 aylık 6-7 kelimesi var sadece konuşması için neler yaptın 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Maşallah canım kızım 3 yaşına girecek konuşmuyor daha keşke bende yoruldum diye post açabilsem inşallah birgün diyorum sende dua et bana :)
0 oy
(1,437 puan) tarafından

Oy kiyamam evet canım o yaslarda nasıl başlarsa öyle devam ediyor benim kizimda bu şekildeydi şuan 8 yasında ve hala ayni okulda ne oluyorsa noktası virgulune kadar anlatıyor yetmiyor aynı şeyleri aksam eşime anlatıyor yine dinliyorum oda yetmiyor gece yatana kadar sürekli konusuyor artik sus diyorum annecim <3

(9,733 puan) tarafından
Ahahaha kiz bende konusurum ya okuldan gelip oturur noktasi virgulune kim ne demis kim ne yapmis okulda ne olmus anneme anlatirdik oda sabirla bizi dinlerdi valla :)) oglumda bana cekmis hersldi daha 2 yasinda
(1,437 puan) tarafından
Çünkü bebisler zekalarini anneden alırlar kuzum zeki olacak belli çok konuşuyor ama çok zeki bir kızım var maşallah tabi birazcık ogretmeni de şikayet ediyor derste arkadaşlarına laf atiyormus öğretmen konuşma deyince de öğretmenim ben bunları zaten biliyorum dinlememe gerek yok diyormuş :)
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bir yeğenim var 5 yaşında çenesi susmak nedir bilmez maşallah,makineli tüfek gibi Allaaaaah 
(9,733 puan) tarafından
Benimki daha 2 yasinda :))
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Oo sen gel 5 yaşındaki oğlumu gör  amanin Allah bir çene vermiş ki hahha olsun kurban olurum ona 
(9,733 puan) tarafından
Kiz benimki daha 2 yasinda bide 5 yasinda ne olur artik :D ama olsun guzel konusmasada bi dert
(2,803 puan) tarafından
Benim oglanda 2 yasındaykende çeneliydi simdi resmen bnle laf dalasına girip tartısıyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 43 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,119 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kumsalinannesi (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 234 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 88 göst.