0 oy
940 göst.
Aile kategorisinde (704 puan) tarafından

image

image

Musafir konusu hariç dikkt ediyor 

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Elhamdülillah eşim Allahtan korktuğu için son derece dikkatli. Zaten Allahtan korkmayan insan eşine merhamet de etmez 
(704 puan) tarafından
Doğru diyosun. Merhamet Allah korkusu ile baglantılı
-Reklam-
+1 oy
(1,353 puan) tarafından

Hepsine çok dikkat etti özellikle hamileligimde prenses gibiydim:D eşim vardiyalı çalışıyor jeoloji mühendisi tünel insaatinda çalışıyor ve tünelde tel cekmiyor o yüzden hamileligimin son 3 ayinda annemlerde kaldık hergün annemi babamı görmekte beni inanılmaz rahatlatıyordu 

(704 puan) tarafından
Anlayışlı eş maşallah
(1,353 puan) tarafından
Aynen öyle canım:)
+1 oy
(30 puan) tarafından
Benim esim hepsine dikkat ediyor eve misafir getirmez bana yardim eder hamileligimden beri evi temizler bulasiklar camasirlar hep yardimcimdir Allah ondan razi olsun merhametli erkeğin hali cidden başka ki
+1 oy
(3,024 puan) tarafından
Sanmam kimse buna dikkat etmiyordur
(704 puan) tarafından
Eden çok yorumlara bak kuzu çoğunun eşi böleymş maşallah :)
(3,024 puan) tarafından
Sanmam ya  1 eder 2 eder 3 cuye kafasina gore hareket eder
(704 puan) tarafından
Vlmiyorm artk cnm :)
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Hicbirine sagolsun hic yardimci olmadi kendilerii
(5,519 puan) tarafından
Kiz walla simdi biraz degisti benimle beraber
(5,519 puan) tarafından
Susayinca bana su getir der bebek aglayinca beni kaldirir kendisi kalkmis halbuki kizim yanimizda yatar sabaha karsi beni uyandirir yerine koy diye
(704 puan) tarafından
Bnm babam öyledir kz kardeşim ufakken Bi gece babam kalkmış annemi uyandrmş üstü açlmş ört DİE. Annem der bazen o kadr İlgiszdi der :)
(5,519 puan) tarafından
Hahaha ayniyiz walla
(704 puan) tarafından
İşte karakter öle yetişmiş oda
0 oy
(310 puan) tarafından
Benim eşim her konuda herzamn yanımda oldu ve haylada öyle şükür 
(704 puan) tarafından
Maşallah bnmki musafr konusunda öle değil gelsinler nolck Bn yaparm deyp davet ediyor
(310 puan) tarafından
Yok valla öyle olsa bile bana yardım eder sağ olsun
(704 puan) tarafından
Ha bnmkide eder sagolsun temzliğimide fln yapar
0 oy
(1,635 puan) tarafından

Hepsine dikkat etti çok şükür. Özellikle misafir konusuna çok dikkat eder. Misafirin yanında kalkar yardım eder. Çocukla ilgilenir. Allah razı olsun eşimden valla <3

(704 puan) tarafından
Yok cnm bnmki abartı derecede Bi Defasnda hastanede yattm kanamadan çıktm 1 ay annemde kaldım. Evime gtmedm doktor kalkma demşti neyse yenice toparlandım Bi düğün vrdı ona gttk eşimle oraya bütün sülelesi glmş 5 6 aile orda tutturdu hadi bzie gidelm DİE kaş göz yapıyorum yok 1 aydr evime girmemişim ne halde haberm yok üstelk yeni ayaklanmşm öle Bi ısrar ediyor zorla getirdi 5 6 araba ard arda eve gldk onlarla bir girdm evime çok kzmştm eşime şimdi olsa yine yapar ayp olr deyp çağırıyor ısrar ediyor
(1,635 puan) tarafından
Israr etmesi kötü tabii. Yani çağırılır elbet uzaktan gelmişler ama eşinin durumu da ortada ısrar etmesi gereksiz olmuş. Benimkinin ısrar etme huyu yoktur Allah'tan
(704 puan) tarafından
Uzaktan saylmaz cnm hepsinde burada gidecek yerleri vrdı 20 dklık mesafe yani başka zmn olsa anlayş gösterir kndm çağırırdım ama afedersin tuvaletm bile 1 aydr yıkamıyordu çok mahçp olmştm eşimin ısarları bni snr ediyo
(1,635 puan) tarafından
O konu da çok haklısın canım. Bizim kadar ince düşünemiyo onlar maalesef
(704 puan) tarafından
Malesef canım
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Yemek bulaşık çamaşır vs dersem yardım istersem yapar.. hamile değilim ama çok şükür gerisinden yana şanslıyım :)
(704 puan) tarafından
Oh oh maşallahh
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Herşeye dikkat etti 2 hamileligimde de hani koca delisi olarak anlasilmayayim 9 yıllık evliyim kurban olurum.karsima çıkartan rabbime .sormadan asla birşey yapmaz elim kolum kanadım herseyime koşar evlatlarını yıkar oyun oynar gezdirir evin temizliğine yardim eder az yorgun görsün zorla yatırır ben bakarım çocuklara uyu biraz dinlen der.yasarken cennetim benim
(704 puan) tarafından
Maşallah Allah daim etsin
(5,938 puan) tarafından
Amin cümlemizin canım.
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Allah razı olsun eşimden herşeyle dört dörtlük ilgilenir çok şükür ❤️
(704 puan) tarafından
Maşallah canım
0 oy
tarafından
Hepsine de dikkat etmişti sağolsun
(704 puan) tarafından
Maşallah canm ne güzl
0 oy
tarafından

Çok özenli davranıyor bu konuda ama arada çok abartıyor :) hamileyim ben hasta değilim diyorum hastaymışım gibi davranma diyorum amannnn tadını çıkartsana diyor :) Elhamdürillah o iyiki var :)<3

(704 puan) tarafından
Oh maşallah bırk Abartsın
0 oy
(225 puan) tarafından

Tabiki hiçbirisinde :) 

(704 puan) tarafından
Karakter canm öle yetişmiş görmüştür belki
0 oy
(628 puan) tarafından

Eşimden Allah razı olsun herşeye yardım eder ama misafir olunca gelme diyemez vs. Birde bam başka bir insan oluverir birileri gelince. Normalde kuzu gibi ama. Ailesi tam bir baş ağrısı gelirlerse evin içine etmeden gitmezler, kendi evleri çöp olduğu için bizim ev onlara batar. Mümkünse kimsesiz biriyle evlenmek lazımmış yeni dank etti ama yapacak birşey yok:'(

(704 puan) tarafından
Ben çekmedm Allaha şükğr ama bnmde kayınvalidem vefat etti kaynpederm 53 yaşnda genç saglıklı ama 2 yıldır evliyim bnm evden çıkmıyor hç özelim yok Bi yere gtck olsam gidemiyorum. Evlndiğim ilk aylar bnm ev de yattı kalktı yeni ölmüştü kayınvalidem 3 4 ay olmştu yanlz kalmk istemedi hep anlayş gösterdim ama çokta bu aldgm skldm oluyordu yeni evliydm ne pazarm vardı ne tatilim hep bendeydi halada öle ha bide eşim hala yeternce ilgilenemiyorum babamla deyp hala bana baskı uyguluyor daha fazla şeyler yapmamı istiyor ama gerçktn bunaldm artk konuyla alakasız nasl buraya gldm blmiyorm ama :)
(628 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım çok zor. Yaşlılar yalnız kalınca iyice çekilmez oluyorlar. Düşüncesizce hareket ediyorlar. Sadece ben diyorlar sanki onlardan başka kimse yokmuş gibi bütün ilgiyi istiyorlar. Evlenirse ancak kurtulursun cidden kötü bir durum. Sen biraz uzaklaş en azından ailene ara sıra git değişiklik olur. Kayınbabanda belki o zaman anlar. Bir iki surat yapmak lazım galiba. Bu insanlar neden böyle aileleri yalnız bırakmaz özel günlerde özellikle maydanoz olurlar mafederler.
(704 puan) tarafından
Ailemle aynı şehirdeyiz hatta şuan annemdeym eşim iş gereği gece çalışıyor arada gliyorm kalıyorm Bi yükü yok ama agzı vr dili yok ama işte insn özeli olsn istiyor yeri gldi suratmda düştü ama yok herkes işine geldiği gbi ne diyim herşeyn hyrlısı
(628 puan) tarafından
Aynen ama eşininde müdahale etmesi lazım. Demesi gerekli baba biz yarın müsait değiliz arada gelme sende birşeyler yap değişiklik olur demesi gerekiyor. Eşte hatalı onun iyiliği için ona uğraş bulsun olmadı. Güzellikle sen söyle olmadı baba sana bir uğraş lazım vs en azından değişiklik olur, bak istersen birşeyler bul hobi gibi ilgileneceği seveceği şeylerle ilgilensin. Eşinede bu şekilde konuşursan oda anlayışla karşılar. Babasını düşündüğünü sanır. Biraz cin olalım bir kursa vs gitsin halk eğitimlerde dünyanın bölümü var. Hem onun yaşında bir sürü arkadaşı olur sizide unutur.
(704 puan) tarafından
:) yok cnm dediğin imkansız eşim malesef böle uğraşmış konşmamkmış babası çalışıo ona bile artk işi bırk deyp duruyor geçen Bi arkdş a oturmaya gttk saat 9mgbi kaynpederimi evine bıraktık ki eşim ısrar etti sende gl DİE od gelmedi doğl olrak eve bırktktn snra babamı atmş gbi oldum DİE Bi zaman üzüldü hiç yanından ayırmak istemio öle bizim işimiz vr fln hayatta demez Önmli Bi işi olsa bile babam zülmesn DİE iptal eder yani ona olan baglılığını anlatamam sana hergn birlkteyz elmzden gldgncr ilgileniyoruz hala Bn evlatlık yapamıyorum diyor
0 oy
tarafından
Böyle bi eş görsem şaşıp kalırım çok net okurken bile şaşırdım :d
(704 puan) tarafından
Konuya o kadar uzagm diyosun :))
tarafından
Konuda geçmemiş hakkını yemiyim şimdi kahvaltı hazırlamştır bi kaç defa yada dışarı yemekleri falan o kadar :)
(704 puan) tarafından
Hmm bak oda bişey :))

İlgili sorular

+8 oy
28 cevap 1,052 göst.
8 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 168 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde GamzeDerin (478 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 188 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu