0 oy
59 göst.
Diğer kategorisinde (2,526 puan) tarafından

Ya da böyle bi tanıdığı olan. 26 aylık bi kızım var. Bazen hemen ağlıyor ama yerlerde yuvarlanıp da kafasını duvarlara vurmuyor yani. Bişeye izin vermeyince ya da istediği verilmeyince. Bazen kabul ediyor bazen etmiyor ağlıyor. Ama uzun sürmüyor yani dediğim gibi. Kızınca daha da uzatıyor ama. Neyse böyle olduğu için ağlamaya alışmış, ağlayarak istemeye alışmış, verin istediğini zaten ağlayarak yaptırıyor istediğini diyor eltim. Eşim de etkileniyor bu muhabbetlerden. Ağladığında dayanamıyor hiç. Şımardın iyice diye bağırıyor. Nasıl sakinleşsin bu çocuk şimdi. Kabul biraz ağlaması var ama. Sus diye kızmak ya da zaten alışmış verin istediğini demek nasıl laf:dizzy:

Kendi çocuğu var ama küçük daha. Fırsat buldukça övmeyi sever. Her şeyi önden gidiyomuş. Her şeyi dediği yürümesiyle kilosu. Bu ara biraz mızmızlanır gibi oluyormuş ama hemen susuyormuş. Ağlak bebek değil anlamında. Allahım yarabbim yüce rabbim diyorum sendrom acaba o çocuğuna da gelir mi acaba?

Yoksa hiç böyle ağlamalara tutulmadan 2-3-4 yaşı geçiren analar var mı? Yeni nesil için soruyorum.

3 Cevaplar

0 oy
(10,047 puan) tarafından
Varsada inanki cok nadirdir. Benimkide yani hareketli ama mizmiz bi cocuk degildi oyle ablaminki dogusta mizmiz oglumda  7ay buyuk kizi var. Allahim diyodum ablama Allah sana sabir versin ablam resmen sinir hastasi oldu 3senede. Benimkide 1 haftaya 25 aylik olacak ayy yeni yeni basladik hele gecen hafta bi hastalandi 1 hafta surekli aglak mizmizmiz ya dedim bu neymis boyle. Allah hepimizin yardimcisi olsun valla kimsenin cocugunu kinamamak lazim hicde yapmadim
-Reklam-
0 oy
(382 puan) tarafından
Oyyy 25 aylik oglum var 8 aylik kizim kiz o kadar uslu hic evde sanirsin bebek yok aksam kalikmaz aglamaz uslu.Oglum gun boyu MasAllah 1 saniye sesi kesmez isdediyi olmali olmasa kiyamet kopar ancaq aglamaq biliyor beynim donuyor resmen herseyi anlar tuvaleti soyler bir huysuzluqu var bir zamanlar basna vurardi isdediyi olmazsa o duzeldi simdide olmasa bi agliyor sesi alemi gotrur bazen diyorum rusyada qaliriq dusnerler dovurem  devlet cocuqlari elmizden alir inan 
(799 puan) tarafından
Bir düzelme varmı oğlunuzda
0 oy
tarafından
Benimki 27 aylık kardeşi var 14 aylık işte beraber vakit geçiriyorlar uykusu geldiğinde yada öğün atladigimizda ağlar huysuz olur tek . Ayrıca da eltine kadar ne senin çocuğun.ben bana bisey diyene herkesin çocuğu terbiyeli edepli benimkiler de şımarık olsun diyorum :)) herkes kendine baksın önce Bi. 

Ben kızım birseye tutturursa başka birseyle dikkatini dağıtıyorum boya yapmaya bayılıyor mesela artık parmak boya da istemiyor sulu boya seviyor 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 328 göst.
23 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Papatya1308 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 125 göst.
11 Aralık 2023 Aile kategorisinde 3mhnads (1,942 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 107 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.