0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde (165 puan) tarafından
Kızlaaaar selam:) bu hafta cuma eşimin asker eğlencesi var kapalıyım elbise giyicem sizce hangi renk olsa uygun olur ? Vede su askerlerin arkasına takılan uzun örtüden bende taksam saçma olurmu ama eşimin ve benim adım yazılı olan kırmızı örtü  yani diğer askerlerin gibi sade deil bide o gece farklı olmak istiyorum farklılık olarak ne yapblrm he bide başınızı şişirdim soryy:) ama bu asker eğlencelerinde bayanları oyntyorlrmi asker ailerini falan bilgisi olanlar yada fikir vermek istynler sütümü aldım yazmanızı bekliyorum ::)

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Elbise olarak ilk aklıma asker yeşili geldi asker deyince felan :D Başka renklerde olabilir canım. Bide o örtüyü nereye takacaksın omzuna felan mı atacaksın onu pek anlayamadım ben.:/ Bizim buralarda erkekler oynar kadınlar evde durur oynamak isterlerse oynarlar sizin oraları bilemiycem:) Bide farklılık olarak eşisin zaten bisey yapmana gerek var mı ki :)
(165 puan) tarafından
Yok genelde hani asker takar ya asker eşi veya sevgilisi arkasına asker fareni yazdırıp yakıyo ben nette falan gördümde acaba bende olurmu abesmi kadar diye düşündüm
tarafından
Haa evet doğru ya var onlardan şimdi bildim aslında pekte abes kaçmaz ya bende bilemedim şimdi:D
(165 puan) tarafından
Yaa işte bende onu duusnyrm:)))
tarafından
Yaa bu arada güle güle gitsin gelsin inşallah eşin Allah kavuştursun şimdiden diyeyim :) 6 ay mı.yapacak bizimki de daha gitmedi zor mu :)
(165 puan) tarafından
6 ay yapar diye umuyorum ocakta gidicek ama askerlik 9 aya cikrticklrmis galiba inşllah bizimkilere vurmaz hamileyimde bi yandan 8nsallah bebek dogmadan gider gelir :)
-Reklam-
0 oy
(704 puan) tarafından
Eşin ne giyckse ona uyumlu giy
(165 puan) tarafından
O beyaz gömlek giyicek:)
(704 puan) tarafından
Altına ne renk pantolon giyecek siyah giyecekse sende ona göre elbise giyersin üzerine siyah beyaz şal fln yaparsn
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Asker eşisin en güzel farklılık bu zaten canim

Köyü veya asker yesili bir elbise gayet uygun olur.

Bizim ailede asker eğlenceleri kadınlı erkekli karışık olur ve karışık oynanır 
(165 puan) tarafından
Genelde bizde de öyle ama bilemedim :)
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Eşik askere giderken boyle bisey istemedi hayir yapma dedi cunki ikimizde huzunlu ayrildik ben hamileydim o gittiginde 
(165 puan) tarafından
Asker uğurlaması farklı eğlence farklı ama
0 oy
tarafından
Asker eğlencesinde çoğunluk erkek olur dikkat cek3n bir elbise giyen uygun olmaz alkol de alınıyor sonucta. Huzursuzluk çıkar falân ne olur ne olmaz. Herkesin adeti vir degildir ama bizde kadınlar bir sarılmak için iner kapıya oynamaz erkekler eğlenir kapıda 
(165 puan) tarafından
Ama Zaten kaplym nerem dikkat cekebilirki ayol :)
(704 puan) tarafından
Bak buna katılmıyorum kapalıykende insn pek ala dikkt çeker hani övünmek gbi olmasn bekarken fiziğim yok güzeldi şuan değil :D, kapalıydım ama yolda yürüsem kaç kişi laf atardı Bi düğüne gtsem kaç teklif gelirdi tmm evlisin teklif gelmez ama emin ol dikkat çeker yani Bi kapalıda :D
0 oy
tarafından
Bence asker yeşili güzel bir elesi giyebilirsin bir de asker eşleri falan kırmızı örtüden omzuna takıyorlar canım yap bence güzel olur 
(165 puan) tarafından
Saol canım yorumun için :) bende ole düşünüyorum
0 oy
tarafından

Farklı olmak çabayla değil kendiliğinden olur fark etmezsin :)

:)omuzuna takacagin şeyi düşündüm kapalı olduğun için kıyafetle falan baya goz yorar zaten baştan aşağı duruşun ben olsam takmazdim 

Bizde kına gecesi gibi olur asker geceleri karışık oynanır eğlenilir esisin bide karşılıklı doktururdum valla bide Angara'li olunca  :D 

(165 puan) tarafından
Haklisin canım:) ooh ne güzel valla
tarafından
Fırsatları kacirmam bazen evde bile oynarım :D
(165 puan) tarafından
Kendimi gördüm galiba:)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bizde asker eğlencesi erkekler arasında yapılır. Ilk defa duydum kadınların da katılacağını. Bence sen birşey örtme canım.  Esin de olması daha iyi olacak. Icine sinen rengi giyebilirsin ama patlayan renklerden uzak dur bence. Allah kavuştursun şimdiden.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 224 göst.
13 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Asel Linam (966 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 176 göst.
6 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (895 puan) tarafından soruldu

382,925 soru

11,462,150 cevap

35,052 kullanıcı

...