+1 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (1,367 puan) tarafından
Bayanlar siz de benim gibi kahve içmeyi çok mu seviyorsunuz ben çok severim öğlenleri kesin bir bardak tüketirim bazen bana yetmez bile o ama ikinci bardağı tüketemiyorum çünkü fazlası zararlı sizce sonrasında bitki çayı içsem yeşil çay olabilir bu ya da önerebileceğiniz herhangi biri.Zararı olur mu siz hiç öyle yapıyor musunuz

14 Cevaplar

0 oy
(1,928 puan) tarafından
Kekik çayı, kiraz sapı, karanfil tarçın çubuğu için detox olur
(1,367 puan) tarafından
Ayrı ayrı içmek dimi
(1,928 puan) tarafından
Ayrı da oluyor karışıkta canım
-Reklam-
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Beeen çok severim kahveyi. Sabah kahvaltı yapmam direk kahve içerim. Eğer süt varsa sütlü kahve içerim. Bir bardak derken bir su bardağıyla mi kahve içiyorsun. 
(1,367 puan) tarafından
İki kahve fincanı ölçüsünde bi su bardağı kadar değil tabi. Çoğunlukla Türk kahvesi olmak kaydıyla arada bir hindiba da içiyorum
0 oy
tarafından
Olsa da olur olmasa da olur
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Severim ama yalnız içmeyi sevmem :)
(1,367 puan) tarafından
Tek olunca içmem anlamında mı yoksa yanında bir şeyler de istiyor musun çünkü ben de yanında bir şeyler olunca içmeyi daha çok severim
(7,444 puan) tarafından
Hayır kahve özeldir benim için değer verdiğim kişilerle içerim çay gibi değil yani :) yanında tabi birşeyler olursa hayır demem Starbucks kahvesinide başka bi severim :)
(1,367 puan) tarafından
Allah Allah o starbucks'taki kahveleri sevenler çok da bir ben sevemedim çok yapay geliyor onlar benim için kahve acı olacak herhangi bir katkı olmayacak başka içinde
(7,444 puan) tarafından
Herkesin damak tadı başka tabi ama çok güzel kahveleri var kahve bazlı alıyorum ben tabi kahve daha baskın oluyor o zaman
(1,367 puan) tarafından
Hmm anladım canım
0 oy
tarafından
Severim her gün bir fincan içerim sonra da yeşil çay da içerim bir zarari var mı bilmiyorum 
(1,367 puan) tarafından
Art arda'na içiyor musun sen onu çünkü ben yeşil çayı da çok seviyorum da kahveden sonra nasıl içilir bilmiyorum ama kahve ve yeşil çay detoksu var zararlı olsa öyle bir şey yapmazlar herhalde
0 oy
(3,603 puan) tarafından
Bende çok seviyorum kahve bağımlılık yapıyor zaten o yüzden günde 1 bardak içmeye özen gosteriyorum 
(1,367 puan) tarafından
Aynen ben de çok seviyorum bağımlılık yaptığı için bir bardak içiyorum ben de bilmesem zararlı olduğunu fazlasının 3-4 olur o
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Severim sabahları bi bardak içerim Nescafe öğleye doğru da Türk kahvesi.ve ya öğleden sonra.
(1,367 puan) tarafından
Sabah benim içime alışkanlığım yok ya sabahları aç karnına özellikle de içen çok oluyormuş da
0 oy
tarafından

image

burdayimmmmmm günde bes tane iciyommm

(13,824 puan) tarafından
Beni de alın yorgunum aaa dostlar
(1,367 puan) tarafından
Şaka yapıyorsun bu fincanla mı 5 tane içiyorsun normal kahve fincanı değil bu değil mi biraz büyük olanlardan Ben de sadece öğlenleri 2 kahve fincanı kadar içiyorum bir anda küçük olanlar kesmiyor çünkü ama ondan başka da içmiyorum arada bir belki akşam eşimle sütlü kahve içersem O da haftada bir anca. Zararlı olduğunu bilmezsen Ben de çok içerim de fazlası çarpıntı falan yapıyor işte
tarafından
Saf neskafe ve Türk kahvesi içiyorum baska pek degil sekersiz iciyorum canim
(1,367 puan) tarafından
En güzeli de şekersiz bence
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Ben tam bir neskafe delisiyim:Dyorgunlugumu alan tek şey❤️

(1,367 puan) tarafından
Of sorma ya nescafe'de işte Türk kahvesine göre çok masum olmayınca onu bıraktım sayılır ama Türk kahvesini de içtin mi acı içiyorum dahası kesmiyor çünkü
0 oy
(770 puan) tarafından
Üç fincan hergun dört çarpıntı yapıyor yoksa onuda içerim
(1,367 puan) tarafından
Küçük fincan mı en öğlen double içiyorum iki kahve fincanı kadar bir anda daha da içmiyorum gün içinde
(770 puan) tarafından
Bende kahvaltıdan snra iki fincan olacak şekilde bı içiyorum akşam da bı fincan daha :/ iyi bsy değilde gercektn bağımlılık yapıyor daha üstüne canım çeker ama içersem çarpıntı oluyor
(1,367 puan) tarafından
Hmm benim kahvaltı sonrası fena uykum gelir ağırlık çöker içsem işe yarar mı acaba
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Kahve içmeyi sevenler deyince günde benim gibi 10 bardak içiyorsun sandım kiz :D Her türlüsünü severim. Bazı günler çok abartıyorum bazı günler 2 3 taneyle günü bitiriyorum. Genelde filtre ya da Türk içerim 

(1,367 puan) tarafından
Ya ben de seviyorum bıraksam 4-5 bardak içerim ama işte zararlı deyince de insan korkuyor
0 oy
tarafından
valla oncesınden sonrasında ne ıxılır bılmıyorum ama kafein bagımlısı olmusum bunu anladım asırı kola cekıyor canım ıkı gun dursam ucuncu gun kndımı markette buluyorum manyakça bır istek kahve ıcmedıgım gun ıyıce cosuyor bu ıstegımkola da da kafein var baya mubtelası olmusum ıkısını de bırakmak ıstıyorum ama ne mumkun
(1,367 puan) tarafından
Yok canım kola çok değil de hatta biz eve hiç kola almayız Ama kahve benim için bir başka
tarafından
valla esımde toplu alısverıste ıkı tane alır ama ben haftalık ıkı tane alıyorum nerdeyse tek basıma gömuyorum
(1,367 puan) tarafından
Valla dinçlik verdiği kesin ama işte olmuyor
tarafından
abartmamak lazım tabı canım
0 oy
(1,124 puan) tarafından
Kafein bağımlılığım var doktora baş ağrısı şikayeti ile gittim işk sorduğu soru kahve tüketiyor musun oldu meğer o gğn kahve içmemişim ondan o ladar kafam ağırımış sabah kahvaltodan önce içerim ben günde 3 4 fincan Türk kahvesi ananaslı yeşil çay 1 2 tane de sade nescafe tüketiyorum çok sağlıksız benim yaptığım bana bişey olmadıysa az içene hiç bişey olmaz :) 
(1,367 puan) tarafından
Vuhuuu anam sen epey coşmuşsun
0 oy
tarafından

Bugün 2 fincan 2 caybardagi içtim 

Kahvenin yerini tutacak birşey yok bence 
(1,367 puan) tarafından
Toplam 4bardak mı
tarafından
3 çay bardagi oluyor

İlgili sorular

0 oy