0 oy
82 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (5,083 puan) tarafından
Kızlar haftaya çarşamba doğum günüm var ailem gelecek çocuklarla toplam 12 kişi oluyoruz. Sizce ne yapayım değişik yemek öneriniz var mı aklıma hiçbir şey gelmiyor sanki. Klasik şeylerden sıkıldım bi el atın bu bacınıza :D tatlı olarak karpatka yapacağım hazır pasta almıyoruz ona mum dikicem :D 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Karpatka ne kız merak ettim :D

(5,083 puan) tarafından
Kremalı bi pasta işte :D profiterol hamuru gibi yapıyorsun hamurunu arasına krema üstüne pudra şekeri
-Reklam-
0 oy
tarafından
Köz domates çorbası, patates püresi üzerine fırında tavuk göğsü ya da kırmızı et, yanına kuşkonmaz soteleyebilir ya da kremalı yapabilirsin. ortaya 1 çeşit zeytinyağlı (bence enginar olabilir ya da fasulye), şakşuka, yoğrtlu semizotu ya da havuç, salata. Karpatkayı sanırım ben sevemedim birtek :)
(5,083 puan) tarafından
Ayy valla çok yardımcı oldun Allah razı olsun. Valla biz baya seviyoruz :D
tarafından
Ne bileyim yani Polonyada meşhur vs diye deneyelim dedik, bu mu yahu dedim.. :) Belem tatlısında da baya hayal kırıklığı yaşamıştım :D Bizdeki lezzet yok valla.
(5,083 puan) tarafından
Ben hafifliğini seviyorum ya baymıyor en azından. Krem şanti giren tatlıları sevmem bende
0 oy
tarafından
Senin doğum günü hazırlığı sen mı yapcan
(5,083 puan) tarafından
Evet benim evime geliyorlar kim yapsın :D
0 oy
(280 puan) tarafından

Fellah köftesi, dolma sarma, mantı veya makarnalı Rus salatası, bir çeşit börek yada poğaça, kristal kurabiye ya da damla çikolatalı kurabiye :)

(5,083 puan) tarafından
Yemek menüsü istiyorum balım öyle kutlama yapmıyoruz. Akşam hep birlikte yemek yiyoruz sonra çay pasta ve kapanış :D
0 oy
(48,735 puan) tarafından
karpatka ne kiz☺️ yemek mi yoksa kurabiye borek tarzı mi istiyosun menü 
(5,083 puan) tarafından
Kremalı bir tatlı. Basit ve hafif bence dene :) yemek menüsü istiyorum :')

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 49 göst.
7 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Caglakaratekinn (5,083 puan) tarafından soruldu

381,232 soru

11,413,252 cevap

34,957 kullanıcı

...