0 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Napıyosun öyle oglum diyorum  keyif yapıyorum anne dıyor yicem ya sıpam benim :D<3

10 Cevaplar

0 oy
(3,775 puan) tarafından
Maşallah kuzuya:)      
tarafından
sagol kuzum :)
-Reklam-
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Minnak masAllah 

tarafından
sagol canım :)
0 oy
tarafından

Oyy maşallah değme keyfine annesi nasıl da tatlı <3

tarafından
tesekkur ederız canım rafadan tayfa delisi oyuncak oynarken o baslayınca yattı çubukların ıcıne oylece :D
tarafından
Yaaa yerim ben onu maşallah kuzuma keyfine baksın canim ☺
tarafından
Bakıyo bakıyo hiç ödün vermez keyfinden :D
tarafından
Ohhhh miss en iyisini yapiyor ☺
0 oy
(13,857 puan) tarafından
Eheheh maşallah☺️☺️❤️
tarafından
teşşekkur ederız canım :)
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ahahahahs keyfini yesinler
tarafından
nerdeb ogrendı bılmıyorum bacak bacak ustume atıp keyıf yapıyorum dıyo denize gıdınce de simiti ıcınde yapıyodu bunu :D bacaklarını uzatıp ust ust atıyordu anne bak keyfım ne guzel dıyodu :D
(14,428 puan) tarafından
Hahaha yerim ya
0 oy
(120,027 puan) tarafından
pipetmi onlar ☺️
tarafından
nedir pipet olayı lazımsa yollayım sevda :D
aldim kiz hulyos sagolsun şokda varnis aldim laa yagmur bi pipet bulamadim ☺️ cok zor buldum
tarafından
Hee çok şükür kiz yoksa ben yollayacaktim sana ☺️
cok zor oldu ama aldim ☺️
tarafından
kavustuysan pipetlerıne ne guzel :)
0 oy
tarafından
düzenlendi
Bende bebeyi hem yatiriyorum hem çay içiyorum salonun içine etti oyuncakları toplayacam elbiseleri asacam ama mecalim yok gel keyfim gell ohh paşaya sjsj
tarafından
maşallah canım ne kadarlık :)
tarafından
3 gün sonra 8 aylık olacak teyzoş:)
tarafından
ay mınnacık ya kıyamam benım oglanda 2 ay snra 4 yasına gırecek ne ara buyudu anlamadım ya valla boyle diyenler tuhafıma giderdi smdı ben dıyorum :D
tarafından
Büyüyorlar hemde öyle böyle keşke buyumese hep böyle kalsa bende rahatlıkla onu yiyebilsem Rabbım evlatlarımızı bizlere bağışlasın:)
tarafından
yaa sımdı optugum zaman siliyor falan mınık ergenim :D kucukken ne guzel mıncıklıyordum anneeaaaaag dıye yaygarası basıyor sevemiyorum :D
0 oy
tarafından
Bende gelim hem oynarız hem keyif yaparız paşa olur mu
tarafından
Ben antremanlıyım koymaz bana :D fırına kımyonu paketle atıp calıstırıp fırını ateşe mı vermedik duvarları boydan boya keçeli kalemle mı boyamadık halılara kase kase pudıng mı dokmedık meyve suyunu duvara mı sıkmadı tv nın arkasındaki USB gırısıne kulaklık kablosu sokup ana kart mı yakmadık  göz göre göre neler yaşadık be Büşra :D
tarafından
Ohaaaa ciddi misin abooo bu mu yaptı hepsini hiç de öyle bir bebeğe benzemiyor hee hahahah Allah kolaylık versin bacım benim en fazla yapacağım şey oyuncak dağıtmak olacaktı aboooo
tarafından
4 yasına gırecek bı sor bana nasıl gırecek bır yandan bakıyorum zaman cabuk gecmıs bır yanda bakıyorum ıyo dayanmısım  masum görunen bır mınık canavar bu :D
tarafından
Uzaylı uzaylı hahahaha Rabbim sana bağışlasın inşallah yokluğunu göstermesin canı sağolsun da gerisi hallolur bir şekilde kız sen böyle anlatınca gözüm korktu kızlar da boule yaramaz olur mu acaba
tarafından
Kızı erkegı bılmem fıtratında varsa naparsan yap ıkısını engellesen 3. de ortalıgın anasını aglatıyor :D durulacagını umuyorum
0 oy
tarafından

image

Maşallah ❤️ benim kızda dün meyve keyfi yapiyordu baktım ayak.ayak üstüne atmış hemen çektim resmini 

tarafından
Maşallah cicili bicili guzeller guzelı :) ömurlerı boyunca boyle keyifli olsunlar ınsallah
0 oy
(48,960 puan) tarafından
dagitip dagitip hicbirsey olmamis gibi davraniyorlar birde masallah kuzuma adam olmus❤️❤️❤️
tarafından
en ıyı yaptıkları sey bıde annecım cok yoruldum sen toplay mısın acabaaaa cıktı bu ara :D
adam oldu valla buyuyolar gun gun Kasım da 4 yasında şaka gibi ya :)
ela ne kadarlık oldu
(48,960 puan) tarafından
ela da tam 4 oldu 15 inde bu aksam dorduncu pastasini kestik☺️☺️ ela da bana is yaptırıp durma diyo☺️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 237 göst.
25 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde MiranAsaf (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 364 göst.
12 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 613 göst.
1 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Ahsen (2,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 307 göst.
16 Mart 2019 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,848 puan) tarafından soruldu

384,801 soru

11,510,464 cevap

35,170 kullanıcı