0 oy
992 göst.
Diğer kategorisinde (2,082 puan) tarafından

Kızlar mrb 26+3 hamileyim şans eseri iğneden gelirken yolumuzun üstüne bim denk geldi eşim cips almak istedi ve bnde supangle aldım puding diyebilirim neyse aldık eve geldik eşim cips poşetini açtı ve yapılan cipsler çürük patatesler ile yapılmıştı ve Bnm aldığım puding eskimiş ve bozulmuştu dalgın halime denk gelseydi ve Bn bun yeseydim gıda zehirlenmesi yaşardım ve bir çok sitede Bim den alınan gıdalardan şikayetler arttı biz zaten fazla takılmazdik bim a101 vs bugünden itibaren asla sizede tavsiyem gidip almayın zaten ucuz gösterip KDV vs çıkartıyorlar paralarını ve Bn nerden şikayet edebilirim bimi

12 Cevaplar

+3 oy
(2,866 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Bimer yada tüketici hakları mahmesine şikayet edebilirsin fotoğraflarını da çek fişle beraber gönder 

(2,082 puan) tarafından
Tmm cnm teşekkür ederim hiç birşey inde değilim ama hamileyim ve ya bebeğime birşey olsaydı dalgınlık hali ile yeseydim
(2,866 puan) tarafından
Alırken son kullanma tarihlerine dikkat et canım ve eğer bozuk ürün aldıysan bu şekilde gidip iade et ve dediğim yerlere de şikayet et sonuçta tarihi geçmiş ürün satmakta bir suç
(2,082 puan) tarafından
Baktım aldıktan sonra eve geldim bozuk olduğunu anlayınca baktım tarihe 2 günü kalmış tarihinin geçmesine
(2,866 puan) tarafından
Bimere yaz canım hatta resim ile gönder onlar alakadar olur
-Reklam-
+2 oy
(206 puan) tarafından

Canim son kulanma tarihine baktiniz mi bizde ucuz diye sürekli ordan alış veriş yapıyorruz 

(2,082 puan) tarafından
Evet baktık ve ocak 29 a kadar süresi varmış ama bozulmuş
+2 oy
tarafından

Ben hiç öyle şeylerle denk gelmedim açıkçası sana denk gelmiş canım. İllaki eksileride vardır para kazanmak için herşey yaparlar.

(2,082 puan) tarafından
Yanlarına kalsın istemiyorum gebe olmasaydım ustelemezfim ama ya dalgınlık hali ile yeseydim
tarafından
Yavrum zaten hamileyken hazır bisey alıp yemen de yanlış)  ama sen yinede şikayet et
0 oy
tarafından

Tüketici haklarına 

0 oy
tarafından

Bimi degil üretici firmayi sikayet edin. Bim sadece bi satış yeri. Bimer yada tüketici haklarini arayabilirsn

0 oy
tarafından

Zaten pudingleri olsn tatlilari ciskekleri pastalari. Marketlern hicbirine guvenmemk lazm gunluk degil ya snta. 

(2,082 puan) tarafından
Aynen öyle eşim girince gördüm canım çekti ilk defa aldım alış o alış bir daha tövbe
tarafından
İnsanlarn hayati ne kadar kolaya aliniyor ya !!!
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Banada a101 de denk geldi aynı durum her supangle alışımda bozuk dikiyor üstü kesik kesik ekşimiş kokuyor sucuklar öyle bozdular dedim gittim a101 böyle böyle biz sürekli kullanıyorduk çok kötü kokuyor bunlar bide tatları değişmiş yenecek gibi değiller dedim özellikle müdürüne oda biz gerekli yerlere bunu bildirmez dedi sonra düzelttiler supangleler aynı hala her şeyi bozdular bence yiğitleri çok güzeldi şimdi çok kötü binin peynirini yep alırdık ama onda kokuyor tuhaf para vermeye deymez artık ordaki ürünler almıyorum artık sadece sut ve kaşar peyniri için gidiyor  101 e oda günlük sütleri güzel 
0 oy
(725 puan) tarafından
Ürünlerini zaten en fazla 1 2 ay tuketilebiliyor anlamıyorum s.k.t neden bu kadar kısa oluyor
0 oy
(514 puan) tarafından

Ah canım yazın bende aşure almıştım o zamanlarda aşırı miğde bulantısı çekiyorum yiyim dedim açtım güzel güzel yerken kaşıkta ne göreyim sinek öggg mahfoldum istifra ede ede. Eşimi aradım anlattım çok kızdı o da gereken yerleri aradı neymiş denetlemeye gidilip paketleri açıp bakıcaklarmış nasıl bi saçmalıksa artık her aşure nin içinde sinek olucak değil ya öyle kaldı gitti yani anlican dikkat etmeseydim belki de yicektim o pisliğii:sick::angry::dizzy:

0 oy
tarafından
Canim benim de a101 ve bimden aldigim konservelerin bezelyeleri hep filizlenmis ve taş gibi cikiyorlar. Kendi yiyecek markalarina asla guvenmiyorum zaten. Yogurdu falan cok ucuz ve tadi kotu. Jole gibi semsert. Bence oralardan zuccaciye ,deterjan, okul esyasi ,paspas falan haric alisveris yapilmaz.
0 oy
tarafından
Hiç Bosuna şikayet edicem diye uğraşma kimi kime şikayet ediceksin ona hile katarlar gene bişey çıkmaz canm artık alışveriş yapmazsın olur biter 
(1,327 puan) tarafından
Ben hiç rast gelmedim bende bimden alişveriş yaparım daha öyle Bi olay yaşamadım ne ben nede ailem
tarafından
Bende denk gelmedim açıkçası
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Sikayetvar.com, bimer, cimer ve tuketici hakem heyeti şikayet hattına yada devletten edebilirsin, bimin kendi sayfasina sikayet bildirebilirsin. Fıs ve ürünü atma. Buzdolabında durdun. Hatta gidil iade edip paranı alabilirsin. Biz alırsak şok tan alıyoruz. Bin hem kalitesiz hemde çok ucuz gelmiyor bana.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
0 oy
10 cevap 432 göst.
23 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ❤ELOŞ❤ELOŞ❤ (1,424 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,299 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Elif21 (2,571 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 557 göst.
29 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Essrraaaa (226 puan) tarafından soruldu