0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (1,392 puan) tarafından
Düşünüyorum istediğim gbi yetiştirebilir diye sizde dusunurmusunuz kafamda deli sorular... Okunması gereken kitaplar var mı iletişim çocukla ilgili gelişim vs karışık bir soru oldu umarım anlayanlar olur 

4 Cevaplar

0 oy
(1,375 puan) tarafından
O bendede var canm umarım istediğimiz gibi yetişirler 
(1,392 puan) tarafından
6kuzum
(1,375 puan) tarafından
Tatlım  çok küçük ağzına alması gayet normal benim mini kartların kenarlari hep kemirildi kızım tarafından :)Şuanda keşif yapıyor zatn hatta ben bir ara kladirdim yiyor diye smdi çok guzl bakıyor
(1,392 puan) tarafından
İşte şuan kullanamıyorum kitap okuyamıyorum napilir başka bilmiyorum ajajasj
(1,375 puan) tarafından
Motor gelişimini destekleyebilirsin canm ama herşey den önce bol bol konuş ilgini sevgini göster zaten zamanla herşey yolunu buluyor
(1,392 puan) tarafından
Yapıyorum onları kuzum inşallah vatana millete hayırlı evlat olurlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gunde en az 4-5 kere ayni dusunceler oluyo bende elimden geldigince arastiriyorum daha iyi nasil yetistirebilirim diyd
(1,392 puan) tarafından
Aynen canım ya şuan küçük ama neler yapabilir ne yapmalıyım diye aklıma heo benimde
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Instagram'dan birkaç kişi takip ediyorum bunun için ve birkaç kitapta okudum aklı a takıldıkça da araştırıyorum. En önemlisi bence bol bol sevgi. Sevgiyle mutlu büyüyen çocuklar ışıldıyo her alanda bence. İnstagradaki isimler veriyim istersen bak... Akademisyen anne, yeni alman tıbbı, Adem güneş, prema ve onun anneliği.. bunlar takip edip fikirlerini beğendiklerim. Prema aynı zamanda temiz içerikli ürünler de paylaşıyor. Mühendisin oğlu da içerik incelemede iyi bence.. 30 milyon kelime kitabı iyi baya hamileyken okumuştum. Hayat evde başlar kitabı da iyi bi kitap genel olarak aklıma yatan bilgiler vardı. Ben okuyup kendi süzgecimden geçiriyorum ona göre davranıyorum oğluma. Aynı kaygılar ömür boyu devam edicek ama umarım iyi bi anne olabilir güzel bi birey yetiştirebiliriz.
(1,392 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım gerçekten annelik zormuş daha doğar doğmaz insanın kagasinda bir sürüş ey geçiyor neler bekliyor nasıl bir evlat oalcak vs vs
(1,246 puan) tarafından
Biz elimizden kalbimizden geleni yapalım gerisi onlarda canım Allah hayırlısını versin herkese :)
tarafından
Maasallah ne kadar donanımlı anneler var burada ❤
(1,246 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım elimden geleni yapıyorum işte umarım başarabiliyorumdur burda da kime faydam olursa ne mutlu bana :) ❤️
0 oy
tarafından
Evet canım çok düşündüm iki tane benim. Eşimle en son yurt dışında yaşamaya karar verdik sırf onlar için 
tarafından
İnşallah bir aksilik cikmaz da istediğimiz gibi yetisirler .
(1,392 puan) tarafından
Sete bakayım bende ne güzel kaç aylık
tarafından
27 aylık canım
tarafından
Set çok eğlenceli ve taşları falan var basitten zora doğru güzel etkinlikler var evladiyelik bisey üstüne karalama falan yapılmıyor
(1,392 puan) tarafından
Canım baktım şimdi 2/3... Yas olarak ayrılıyor 1yas göremedim ama

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 366 göst.
11 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
0 oy
4 cevap 91 göst.
19 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
12 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,444 soru

11,419,822 cevap

34,975 kullanıcı

...