0 oy
306 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından
kızlar merhaba , eşim benisurekli fake hesap açarak aldatıyor, ve dur durak bilmiyor.her yakaladigimda kendinde olmadigini soyluyor,bubarada biz hocaya gittik hemde bir suru hepsi evimize buyu yapildigi soylendi yaklaşık 1 senedir huzursuzlugumuz var evde ,iste ben artık illallah ettim ve aileme söyledim.eşim benisevdigini söylüyor ama ikimizinde kafa dinlemesi gerektiğini söyledi ,şuan baba evindeyim3 cocougumuz var 25 yaşındayım bu arada .ikinci gun bugün hala aramadı. Neden aramadığıni anlamıyorum? İnsgram girmiş oysaki inşa merak etmezmi hiç diye dusunuyorum

8 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Defalarca aldatmış,  üstüne başından atmış belki bosayacak belki başkasıyla yatıyor şu an yatağında ve sen büyü mü diyorsun? Allah akıl fikir versin ne diyeyim . 

Millet aya çıkıyor bizimkiler aldatılınca hoca hoca geziyor 
(6,046 puan) tarafından
Hahshsh hay ağzın bal yesin
-Reklam-
0 oy
(707 puan) tarafından
Kafa dinlesin diye seni babanın evine mi gönderdi çok saçma güvenme 
(0 puan) tarafından
Güvenmiyorum zaten ama napcagimida şaşırmış haldeyim
0 oy
tarafından
Ya ciddi misiniz siz? Sürekli aldatıyor diyorsun bir de niye hala aramadı diyorsun. Şaşkınlık içerisindeyim
(0 puan) tarafından
insan hayatından ders almalı ayriliktami yaramadı , gerçekten boşanmayı isterdim ama 3 çocukla çok zor
tarafından
Kuzum o zaman bunu sorun etmeyi bırakacaksın. Bunun başka orta yolu yok.
0 oy
(19,768 puan) tarafından
Arama sakın sende o düşsün senin peşine
(0 puan) tarafından
aramadım onun aramasını ve hatasini anlamasini bekliyorum
0 oy
(5,328 puan) tarafından
Keşke gitmeseydin belki daha rahat etsin diye yollamış olabilir mi cnm?
0 oy
(49,820 puan) tarafından
muska yok esinde karakterde yok büyü ilan insan aldatmaz esine kötü davranır 
0 oy
(7,481 puan) tarafından
Sen baba evine gidince hhemen düzelecek mi sandın canim. Yanindayken yapıyormus simdi daha musait niy E arasin ki. Rahat rahat pisligini yapacak. Rabbim hakkında hayırlısıni versin
0 oy
tarafından
25 yaşında çocuk.. Allah bağışlasın. Ama bu kadar şey yapan bir kocan var ve sen aramadı diye üzülüyorsun.. ve daha iki gün olmuş. Erkeklere bu kadar bel bağlamanın mantığı ne anlamadım adam aldatmış seni hala aramadı diyorsun çok çok değişik bir durum.bence

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 733 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birdilektut (1,288 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 523 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Alevimsi (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 209 göst.

396,871 soru

11,870,266 cevap

35,981 kullanıcı