0 oy
455 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (1,334 puan) tarafından
Herkes ne kadar üstüne vazife olmayan seye karışır oldu ya 6 yıllık evliyim 5 yıl boyunca hiç çocuğum olmadı belli başlı saglik sorunlarından ozamanda düşünmeden nerde kim olduğuna bakmadan pat diye niye çocuk yapmıyorsun tedavi olmuyormusun bak eltin seni geçti iki çocuk yaptı diyip dururlardi şimdi çocuğum var 8 aylık ve 4 aylık hamileyim yolda orda burda gören şimdide aaa yine mi hamilesin niye yok ne acelen vardı yaa sizeneee sizene yok kizini yedirmiyormusun cok zayif yok üşür şöyle giydir aman terler böyle giydir ya hayatıma o kadar çok müdahale var ki cinnet geciricem artık bu durumla nasıl bas edicem sıkıldım artık 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen milleti bosver herkes konuşur da 5 yıl çocuğun olmamış ya nasıl simdj 8 aylık kiz orayı anlamadım 
(1,334 puan) tarafından
Şuan neresi olmamış bilmiyorum sürelerde yanlislik olabilir lütfen bu minnak ayrıntılara takilmayin
(3,376 puan) tarafından
Olmuş canım arkdas sorunca bende sıraladım :)
(1,334 puan) tarafından
Ahfjdjs tamam
tarafından
Bakıyorum esmos
tarafından
Heee yaaa kıza yemek yediriyrodum esmosum :(
-Reklam-
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Ota b.oka karisanlari tersleyip sümük gibi atacaksın bir kenara
(1,334 puan) tarafından
Mizacimdan dolayı tersleyemiyorum her seferinde bunu dicem şunu dicem ama fos fakat bugün canimi cok sıktılar eltini mi kiskanip peşpeşe dogurcan dediler ne alaka demekten başka birşey diyemedim mal gibi
0 oy
(9,450 puan) tarafından
Tek kelime ile SİZENE dicen başka bişey demene gerek yok 
(1,334 puan) tarafından
Cok diyorum anlayan yok yine aynı bide hangi birine dicem ya
0 oy
(48,392 puan) tarafından
kızımı ayda yilda bir goren bakımına bir katkısı olmayan sahislar ikinciyi yap diyor ee size ne sen yap dedin diye çocuk mu yapicam bak aklima geldi yine☺️
(1,334 puan) tarafından
Sjfjfjd valla banada bi ayağı cukurda bi kadin sen yap ben bakicam diyordu kizima 6 aylık hamileyken vefat etmişti:))
(48,392 puan) tarafından
☺️ daha kizim bir yasindayken başladılar onlara sorucaz sanki
(1,334 puan) tarafından
Valla ya :)
0 oy
(3,847 puan) tarafından

Hani bir laf varrrr derlerrrrr derlerrrrr bacim. He  he de gec yine bildiğini yap. Sen ne yaparsan elalem tam tersini önerecek  ve elestirecek seni. 

(1,334 puan) tarafından
Orası öyle zaten çoğuna kulak kapattım ama bazen cidden sabri taşıriyorlar
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Burdayım 9 sene de benden gelsin :))) benimkilerin arası 13 ay. Sen biraz yumuşak yüzlüsün galiba çünkü bana kimse çocuklar doğduktan sonra o lafları edemedi
(1,334 puan) tarafından
Ben fazlasıyla yumsagim kizarken bile kizdigimi anlamıyorlar elimde değil ya
0 oy
tarafından
Ağzı olan konuşuyor işte bende 5 yıllık evliyim bana da niye çocuk yapmıyorsun derlerdi bende niye masraflarını sen mı ödeyeceksin diyordum susuyorlardı 
(1,334 puan) tarafından
Bana kalabalık ortamlarda hic beklemedigim bi anda tedavi ol bence felan diyorlardı halbuki kaç kez gidip geldiğimi neler yaptigimdan habersiz bir şekilde yine benim ailem değilde esimin ailesi cok şuursuz bu konuda
0 oy
(12,576 puan) tarafından
Hayırdır şeyime bekçi mi diktiler seni de birine apışıp kalsın diğerleri gık diyemez artık 
(1,334 puan) tarafından
Shfjfjs bunu eşim birine demişti çünkü her gördüğünde çocukla alakalı birşey diyordu:)))
(12,576 puan) tarafından
Normalde çekingen bir insanım ama insanların üstüne vazife olmayan şeylere karışmasına ayar oluyorum bekarken annem susturmaya çalışıyordu kızım öyle denmez ayıp diye şimdi de gaynanam gıcık oluyor umrum mu hayır tabiki
0 oy
tarafından
Kaybolan yılları telafi ediyorum belki kime ne . Yokken dert benimdi varken de yine benim. Herkes herşeyi konuşma hakkını kendinde nasıl  bulabiliyor bende onu anlamıyorum de. 
(1,334 puan) tarafından
:))) ahh bir diye bilsem neler dicemde mal oluyorum resmen sonrada evde kendimi yiyorum
tarafından
Sana bunları yazdığına bakma, senin yerinde olsam bende kalakalirdim bu yazdıklarım daha sonra kendi kendime söylediğim şeyler olurdu :)))))
(1,334 puan) tarafından
Ahsgftv:) valla ben kendi kendime soylediklerimi yüzlerine söylesem benle konuşurken iki kere dusunurlerdi de yapamiyoz
tarafından
Bence en tehlikeli insan tipiyiz en büyük zararı da kendimize ediyoruz. Keşke içindekileri atsam da bende rahatlasam biraz.
(1,334 puan) tarafından
Keşke bacım valla
0 oy
(17,599 puan) tarafından
İnsanlar konuşur boşver 
(1,334 puan) tarafından
Çoğunu bosverdim dee bakalım
0 oy
(974 puan) tarafından
Afedersin ama *** insan heryerde çok bende ilk çocuğum 10 yaşımdayken ikinci oldu 2 yıl sonra da üçüncü şimdi küçügum 6.5 aylık amann doğurma artık bunlar sana Yeter diyen çok ya sizene de sizin şeyinizdenmi doğuruyorum ben sizmi bakıyorsunuz doguracam ya dedim doğurucam kime ne manyak bu insanlar bacım salla götüne gitsin sizene istersem 12 çocuk yaparım de
(1,334 puan) tarafından
Vallaha banada sey dediler buda erkek olursa daha yapmazsin yaaa sanane yaparım yapmam yasak mı
(974 puan) tarafından
Evet ya gerizekalı bu insanlar kızın olsa oğlun olur belki doğur yada bunun tam tersi sana biz yapıyoruz onlar bakıyor ben yapıyorum ben bakıyorum sana ne gerizekalı bak çok sinirlendim hemen bir çocuk daha yapacam
(1,334 puan) tarafından
Ahahah yap kız
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Direk sizi ilgilendirmez diyeceksin. Yada ters cevap vereceksin. Evet aç bırakıyorm fit olsun diye az yemek veriyorum. Evet yine hamileyim. Seneye bi daha hamile olcam kalan ömrümü hamile olarak gecircem de. İnan bana alttam aldıkça daha küstah oluyorlar. Zamanla huyunu anlarlarsa bişey demeyi bırakıyorlar. Ben bu sekilde aştım bu konuyu. 
(1,334 puan) tarafından
Ahdhaja ahhh İnsaAllah yapabilirim gerci hangisine yapayim bacim kapi komşusu dan fırında ekmek satan kizdan otobüste hiç tanimadigim insana kadar hadi tanidiklarimi hallettim tanimadiklarimi napcam

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 801 göst.
19 Şubat 2020 Aile kategorisinde nihanimmm (7,402 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 210 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 281 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde brck (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 211 göst.