0 oy
82 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (22 puan) tarafından
Kizlar bi kac gun sonra uçağım var ankardan İstanbula gidicem ama cok tedirginim 1bucuk yaşında oğlum var kucagimda ayni zmnda 1 valizim bide bebek arabamiz var rica etsem bana anlatirmisiniz nasil oluyor neler yapmam gerek 

2 Cevaplar

0 oy
(15,747 puan) tarafından

Hiç uçağa binmeyen gariban ben sessizce uzaklaşıyorum :D

(22 puan) tarafından
Sende bndensin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim valizini teslim ediyosun önceden zaten bebek arabasiyla ucaga kadar gitmistim merdivenden biriai aliyor ucaktan indigin zaman geliyo sana direk zaten o konuda zorlanmazsin ucakta aliyorlar bebek arabasini gecen ay bende koye gittim geldim 7 aylikti oglum
(22 puan) tarafından
Canım peki birde diyolar ki kucak kalkarken çocuğu emzir kulaklari ağırir falan
tarafından
Giderken bende biberonla su verdim canim ama dönerken ucak kalkis aninda uyudu bisey yapmadim o yuzden kulak tikaclarida oluyor istersen onlardan alablirsin ben bi sorun yaşamadim ama senin bebişte olur olmaz bilemem canim kulaklarini falan ovalarsin kalkarken inerken
(22 puan) tarafından
Peki bu konuda uyariyorlar mi hani şöyle yaoin şunu yapın falan bide bebek arabasini inince direk veriyorlar mi yoksa valizle birlikte mi almam gerekiyor
tarafından
Yok canim uyaran olmuyo zaten ucaga bindiginde hostesler acil durumda yapman gerekenleri anatiyor ucagin merdivenlerinden indiginde veriolar canim sonra valizi almaya gidiyosun
(22 puan) tarafından
Valizi falan almak için içerimi giriyoruz

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 37 göst.
21 Eylül 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Demetttt (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 133 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 306 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu