+1 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Herkes hamilelik fotosunu atmış. Ben genelde hep paylaştım görmeyen kalmamıştır yinede atayım görmeyenler için. Ben doğum yaptıktan sonraki fotomu paylaşmak istedim. 

image

Rukuslugum dillere destan olur :D

image

Doğumum çok zor geçmişti. Hem dikişim çoktu hem kanamami durduramamislar 2 ünite kan takviye etmişlerdi. Zar zor gülmüştüm.

image

Şimdi resimlere bakarken denk geldim. Eminimki çoğu kişi hatırlayacaktır bu resmi. Hastane odası çok soğuktu ayaklarım donmuştu. 2 ünite kan takviyesi yapmamislardi ruh gibiydim. Annem " oda iyi sen usuyorsun kızım " demesine rağmen annem uyurken dikiş ağrılarıma baş donmelerime aldırmadan kalkıp kızımın üstüne kendi kazağımı koymuştum. Ki cam tam kapalı değilmiş oda o yüzden soğukmuş. Kızım usuyordur diye gözüme uyku girmiyordu.  

image

Şimdi ise bağlasam durmaz :D

image

Saçını toplasam topladığım gibi bırakmaz bandana takmaz . Nerden nereye işte kizlar :happy:<3

9 Cevaplar

0 oy
(2,849 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Yaaaa bu günü bende hatırlıyorum elin yüzün şiş ağlarken de bir foton vardı canım Fundaa❤️ MaşaAllah be zaman hızlı geçiyor. 
tarafından
Ayy evet canım o resmimde vardı ama atmak istemedim :) unutmamissin canım çok çok teşekkür ederim ❤️
(2,849 puan) tarafından
Unutmadım valla kuzu çok daha mutlu ol hep İnşaAllah ☺️❤️
tarafından
İnşallah kuzum Allah'ım herkesi yuvasında mutlu etsin ❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Sezeryan mı oldun . Maşallah 
(2,728 puan) tarafından
İyi de sen normal doğum yapmışsın ameliyathane olmuyor ki doğumhane olmuyor mu
(774 puan) tarafından
Hmm anladım canım benden de sürekli kan alıyolardı testlere gönderiyolardı ne olduğunu çözemediler hiç.günde abartısız 30 defa kolumdan kan almaya geliyolardı artık kan çıkmıyodu 4 gün hastanede kaldım bu rahatsızlıklarımdan dolayı yaptıkları her test temiz çıkıyodu kan alınması artık canımı çok yakıyodu ve artık tedaviyi kesin istemiyorum demek zorunda kaldım ve doktırum bana sen çok ciddi bir rahatsızlık geçirdin ama herşeyin temiz çıktı hala anlayamadık ne olduğunu bu durumu basite alma ertesi gün seni sağ bulamayabilirdik bundan çok korktuk falan dedi ama çok şükür yiyecek ekmeğim varmış bişey olmadı çok dua etmiştim o zamanlar Allahım çocuğumu annesiz bırakma daha minicik diye şükürker olsun Rabbim kabul etti duamı Rabbim kimseye böyle zor doğumlar yalatmasın ben şuan 2.ye hamike kalmaya çook korkuyorum ve uzunca bir süre de düşünmüyorum
tarafından
Cidden Allah'ım bağışlamış senii evladına sevenlerine ❤️❤️ ben doğumdan korkmadim canım 2ciyi bile doğuracak gücüm vardı. Allah'ım o gücü kudreti veriyormuş yaşayınca anladım canım. Benimde kollarım delik desikti. 5 gün kaldım hastanede sürekli alttan muayene yaptılar. Bayıldım 1 kere. Çok zordu. Allah'ım herkese kolay doğum nasip etsin inşallah ❤️❤️❤️
(774 puan) tarafından
Aminn aminnn inşallah Rabbim doğuracak olanlara ve tekrar annelik düşünen herkese kolaylıklar versin ❣️
tarafından
Aminn kuzum ❤️❤️☺️
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Oyy miniğim hatırlamam mı bu fotoğrafı ❤️ kocaman oldu prenses 
tarafından
Çok şükür canım ❤️❤️ bir görsen yerinde durmuyor
(13,202 puan) tarafından
Daha iyi günlerin yine de Funda ☺️ 2 yaşını 12 gün geçti bizimki ben daha 1-2 yıl aklına gelmez diyordum bugün tezgaha tırmanmış nasıl da eğleniyor bilsen ❤️☺️
tarafından
Ahh ahh canım daha neler gorucem :D
0 oy
(15,827 puan) tarafından

Çok net hatırlıyorum o kazakli resmini  masallahh sübhanallah ❤️
tarafından
Teşekkür ederim canimm ❤️❤️
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Seni de gördüm be funda☺️maşallah size
tarafından
Teşekkür ederim canimm ❤️❤️
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Annelik işte.  Biz seni kazagından hatrlıyoruz fundiş ♥️☺ veee bide seyinden neyse demicem belki anladn :D 
tarafından
Ayyy kız unutmadın mı Allah iyiliğini versin :D unut unutt unuttt
(8,582 puan) tarafından
Unutmak ne mümkün  ;D
tarafından
Hahahhhh hafizanda hep öyle kalicam kız tuhh
0 oy
(1,499 puan) tarafından

Yaaa maşallah sana canım benim çok tatlısın Allah seni eşine evladına bağışlasın evladını da size bağışlasın <3

tarafından
Aminn canım Allah razı olsun cümlemizinkini bağışlasın ❤️❤️
0 oy
tarafından
Maşallah size Rabbim evladını sana bağışlasın inşallah

Ya bende doğumdan çıktıktan sonra deli gibi titriyordum nasıl üşüyorum anlatamam 
tarafından
Bende öyleydim valla canım ayaklarim buz gibiydi incecik çarşaf vardı üstümde battaniyr istedim hemsireden :D yok dediler :Ddd
0 oy
(774 puan) tarafından
Öncelikle kocaman bir MaşaAllah diyorum bal kızını da bol bol sev benim için çok tatlı Maşaallah ❣️Canım sen dün aklımdan geçtin biliyo musun senin postlarına bayılıyorum anlatış tarzın bana çok samimi geliyor acaba uygulamayı kullanmayı mı bıraktı falan diye geçirdim içimden şimdi tekrar karşılaşınca mutlu oldum ❣️ 
(774 puan) tarafından
Amin cümlemizden Rabbim razı olsun inşallah ben sevdim seni ❣️
tarafından
İnşallah canım aminn ❤️❤️ çok sağol canım. Bende seni sevdim. Her zaman postlarima yorum yazıyorsun hep yanımdasın teşekkür ederim ❤️ ☺️
(774 puan) tarafından
Çocuktan fırsat bulabildikçe bakmaya çalışıyorum ve bi kaç kişiyi sevdim burda gerçekten samimi geldiler onların postlarına da denk gelince hemen girip bakmayı yırum yapmayı seviyorum ❣️gğzel yürekli insanlar iyi ki var ya vallahi ❣️
tarafından
İyi kii varlar canım... Sende yüreği güzel insansın canım ❤️❤️❤️
(774 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim ❣️

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 204 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Elif2855 (1,066 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 306 göst.
30 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Fatma2846 (90 puan) tarafından soruldu
0 oy