0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde (82 puan) tarafından
Günaydın kızlar merhaba ben ikinci evliliğini yapmış bir bayanım ama ne yaptım sa kayınvalideme sevdiremedim kendimi 1 tane eltim de var ona farklı bana farklı davranıyor bu durum beni öyle çok üzüyor ki öyle çok zoruma gidiyor ki sevilmemek kadar kötü bişey yok ha bişey mi yaptın da sevmiyor dicek siniz ama asla aksine hiç sesim çıkmaz herkesin yanında beni eleştirir oğluna farklı bana farklı davranıyor 

29 Cevaplar

0 oy
(1,629 puan) tarafından
Yaw bırak sevmesin onun sevgisine kaldın benim kaynanam da beni sevmez bende onu sewmiyirum zaten benim hic birseyim ki eşimin annesi okadar benle bi bağı yoj
-Reklam-
0 oy
(532 puan) tarafından

Bizdede aynısı . Eşimin ailesi benden nefret eder . Zararları yoktur lafı sözü kavgası zaten pek gidip gelmem . Eşim benden uzak tutar onları hep . Arada sorun yok ama sevmiyorlar . Neden biliyormusun ??? İlk eşini seviyorlardı beni kabul edemediler muhtemelen sizinde öyle galiba. 

Aynı sekikde eski eşimin yeni eşini de ailesi kabullenmiyor . Neden ?? Çünkü beni çok sevdiklerinden :D bu düzen böyle askom:)

0 oy
(2,341 puan) tarafından
Benim ki beni baştan istemedi, hep çekiştik kendisi ile. Eşimden Allah razı olsun beni ezdirmedi hiç. Küstüm bir 7 ay sonra bir barıştık tekrar aynı saçmalıklara devam etti tekrar 8 ay Küstüm. Eşim bana sesini çıkarmadığı için, artık yapmıyor yoksa aylarca muhatabı kesiyorum bayramlarda bile gitmem o derece engellerim numaralarını. Kaynanam iyi davranıyor şuan. 

Bu hafta sonu badana olacak kaynanamın evi, beni çağırıyor diğer gelinini çağırmazdı. Eşim hemen dedi orda işin yok ben gidersem giderim. Sen evinde otur :)
0 oy
tarafından
Cok da takılma kaynana sevse ne olur sevmese ne olur boşver kocanla mutlu ol gerisini takma 
0 oy
(2,140 puan) tarafından
Benimki benden nefret eder ama umrumda değil valla.

Eşimi doldurmaya çalışınca eşimde tepkisini koyuyo daha bı nefret ediyo o yüzden:)
0 oy
(1,552 puan) tarafından
İkinci evliliğim diye belirtip kendini üzmene gerek yok canım benim.. Bizim ilk de ne oluyor.. İnsanlığı, vicdanı olmayan yine kötü davranıyor
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Ben ben ben. Ama çokta umurumda. Düşüneceğim son şey onun beni sevip sevmemesi
(82 puan) tarafından
Ben küçük gelinim büyük gelinin öyle güzel davranıyor ki görme senin yanında böyle bir şey yapsa zoruna gitmez mi cnm
(1,925 puan) tarafından
Bir araya gelmezdim canum uzak dur. Eşine söyle annen böyle yapınca kendimi kötü hissedyorum ben gelmicam de.
0 oy
(506 puan) tarafından
valla canim ben de oyleydim sevsin diye ugrastim ama hata bendeymis hic ugrasmayacaksin hatta elestireceksin sesin cikacak ki seni kolay lokma sanmasin. esin destekcinse hic de uzulme kimseye de sevdirmeye calisma ben biraktim hele ki bebegim olup anne olduktan sonra bakis acim degisti. benim bebegime iyi bir anne olabilmem icin mutlu olmam gerek ve kusra bakmasin kimse mutlulugumu bunlara harcatmam. dunyaya faydali ulkemize faydali bir birey yetistirecegim ve boyle sacmalik delisi kisilerle ugrasarak vaktimi harcayamam. sevmiyorsa kendi bilir defolsn gitsin. sevgi karsiliklidir ben de kendisini sevmiyorum sayesinde.. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 298 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,207 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 214 göst.
1 Ocak 2023 Aile kategorisinde sevgimg (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 486 göst.
23 Aralık 2022 Aile kategorisinde Limonlu kek _41 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 508 göst.