0 oy
434 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben ilk evlendigim zaman küçük bişey oldu mu hemen ağlıyordum eşim çıt dedi mi hemen defrasyona bağlıyordum bağırıp çağırıyorum kızıyordum ayrı odada yatiyodum ama çocuğum olduktan sonra kendimi sadece ona adadım neden bunları yaptım çocuk musun diyorum Kendime:⁠-⁠)

27 Cevaplar

0 oy
(2,555 puan) tarafından

Kiz 6 yil olcak hala bazen agliyorum ya bide bursa dna ankaraya geldim kendimi bo.k gibi bi yere gelmis gibi hissediyorum ve ailem hep bursada yanlizlikta var bak aglayasim geldi yine:'(

(2,194 puan) tarafından
Şahsen ben Denizliliyim Afyon'da yaşıyoruz şu an iş gereği bir buçuk sene Ankara'da durduk öyle bunaltıcı bir şehir görmedim ben ya Afyonu bile seviyorum küçücük şehir Ankara çok bunaltıcı başta araban yoksa ulaşım kabus gibi zaten
(2,555 puan) tarafından
Aynen bencede cok sıkıcı biyer sadece biyere gidebileceginiz yer yapay goller olan parklar ve awm ler baska hic bi guzelligi dogalligi yesilligi yok malesef...
Sukufe bursanin neresindensin
(7,025 puan) tarafından
Yıldırım canım sen neresinden
(2,555 puan) tarafından
Geçitte oturuyordum :(
(7,025 puan) tarafından
Valla hiçbir yer Bursanın yerini tutmaz.
-Reklam-
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Yoooo her gece geziyordum lcleurbbzjahs
0 oy
(2,295 puan) tarafından

Eşimle çok aşık olarak evlendik, o zaten bana aşırı düşkün olduğu için hiç sıkıntı yaşamadım. İlgi bağımlısı benimki, dokunmadan yapamaz. Bende bunlar hoşuma gittiği için sıkıntı olmadı. Çok şükür 2 bucuk yıl oldu evleneli hala aynı ilgi devam :)

0 oy
tarafından
Yoo hiç ağlamadım vala 5 senedir birlikteydi zaten az çok adamın herşeyini biliyordum çok sıradandı bizim yeni evli halimiz ya
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ewet cunku bekar hayatımdaki alışkanlıklarının zerresı yoktu
0 oy
tarafından
Annemi özledim diye ağlardım 10 gün falan çok ağladım hatta eşim bir ara istersen her sabah seni annene birakim işten gelince alayım yeterki ağlama diyordu sonra sonra alıştım 
0 oy
(11,272 puan) tarafından
Biz de aynı cocuk gibi kuserdik birbirimize bide ağlıyom diye kızardı eşim şimdi burnuma üflüyor  :D
0 oy
(224 puan) tarafından
Valla bende öyle oldum hep ağlıyordum sürekli uyumak istiyordum bide eşim dışarı çıkıyordu beni sevmiyor değer vermiyordu diyordum

Kaynanam da sürekli uykulu olduğum için uykucu demişti bana kötü bir şekilde halbuki onların hayatlarına adepte olamadığım için sürekli uyumak istiyordum 

Burada gelin bir yıl boyunca kayın valide sinin evine hergun gitmelymis bende ayrı eve çıktım sanmisim daha önce niye bu kuralı demediler diye depresyona girmiştim inanır mısın sabah 7 de ordaydim akşam 10 11 gibi kendi evimde
tarafından
Off bende öyleyim şuan altlı üstlü oturuyoruz evim
üçüncü kat ikinci katta eltim var en alt kat kaynanmla kayinbabam var ama sabahtan akşama kadar onun evindeyiz kendi evimize gece çıkıyoruz
Şimdi ayrı mısın rahat mısın
Bende ayrılınca rahatlar miyim yaa
(224 puan) tarafından
Valla ayriyim eskisine göre rahatım ama yinede hafta sonları onlara yatıya gidiyorum gitmesem eşimle arama büyük kavga çıkar hatta gitmek istemediğim bir zaman babanın evine git dedi bana bıktım artık bir rahat yok
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Sürekli agladiysan ortada kötü davranan insanlar vardir
0 oy
(2,280 puan) tarafından
Ewt hemde her gece ağlardım bide ilk zamanlar esiminin ailesiyle yaşadım bi sene hergun kavga hergun bişey çok şükür 1 sene sonunda ewimi ayirdim sürekli köle gibi hergun calistirirlardi yemek vermezdi Allah'ım dedim nerdende ewlendim eşim kavga gürültü diye ewe gelmezdi daha yeni ewliydim ben esimin ailesiyle değil esimle ewlenmistim ama eşim yoktu her gece ağlardım sonunda Allah'ıma şükürler olsun ewimi ayırdım şimdi çok şükür en kötü günlerim böyle olsun düzeldi herşey eş ailesiyle oturup ayrı ewe cikmak istiyenlerede Rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah geckten birlikte oturmak çok zor 
0 oy
(938 puan) tarafından

İlk zamanlar öyleydim bende o olmazsa olmaz onsuz ölürdum aman ne aşk ne aşk şimdi de seviyorum ama o olmazsa da yaşarım tabiki cpcukalrim var sorumluluklarım büyüdü ilk evlenince hayatımın merkezine koymuştum onu şimdi yerler değişti:D

0 oy
(3,328 puan) tarafından
Eşime değilde gurbete çok ağladım. Adam ne yapacağını şaşırırdi
0 oy
(10,948 puan) tarafından
Vallaha onu filan hatırlamıyorum da. İlk evlendim balayına gittik geldik wski esim işe gitti soyle ayaklarımı uzattım koltuga oh ulan dedim ne güzel =D
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Yoo hiç ağlamadım sanırım:)))
0 oy
(4,889 puan) tarafından

Oo özellikle ilk yıl hıçkırıklarla uyanırdım birden eşim korkardı biri öldü sanırdı o derece böğüre böğüre ağlardım :ermm:  gurbetlik çok zor kimsesiz hissetmek kötü bi his. Şuan da ağlarım ama eşim yokken çünkü bi süre sınra kimse anlamıyor seni..

0 oy
tarafından

Yooı niye ağlıyım :P:D

0 oy
(2,613 puan) tarafından
Çok ağlardım eşimde korkardı bu kıza ne oldu annemle çok konuştu annem benmle e özel konuştu mutlu değil misin kiziim niye ağlıyorsun öyle öyle geçti
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ağlama huyunu bırakalı yıllar oldu :D Ama ben ne baskasına ne çevreye zarar vermezdim. Sessiz sessiz ağlardım. Eşim çok üzülürdü
0 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İlk evlendigim zaman aşırı hircindim çok kavga ediyordum ilk üç ay kocama hiç dirlik vermedim ,alıp eşimin telefonunu kirmisligim var sinirimden ,şimdi çok sakin biri haline dönüştüm hiç kavga etmeyiz çok şükür 7 yıllık evliyim ses bile yükselmez evimizde , ama ilk zamanlar bir düğünde yapılanları hazmedememistim o yüzden ikicisi ise evlige alisamamistim ilk üç ay öyle çok kavga ettik ki anlatamam zamanla diğer insanları kapının dışında bırakmayı öğrendik eşimle 
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Evet evliliği kabullenemediim zamanlar olmuştu :)

İlgili sorular

+1 oy
35 cevap 1,094 göst.
11 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 528 göst.
14 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 384 göst.
13 Eylül 2020 Aile kategorisinde Irmakbskrt (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 490 göst.
9 Haziran 2021 Aile kategorisinde 2 cocuk annesi00 (200 puan) tarafından soruldu

380,047 soru

11,376,870 cevap

34,862 kullanıcı

...