0 oy
61 göst.
Diğer kategorisinde (40 puan) tarafından

Diş çıkarma dönemi hem annelerin hem de bebeklerin en zorlu dönemlerinden biri olduğu için Ağrı, artan salya miktarı, huzursuzluk, iştahsızlık, uykusuzluk, ateş diş etlerinde kanama ya da morarma gibi diş çıkarma belirtileri bebekleri yorarken benim gibi anneleri de üzüntüye ve bebeklerde diş çıkarmaya ne iyi gelir diye düşünmeye sevk ediyor bu yüzden tecrübelerimi yazmak istedim. Bu dönemde annelerin büyük yardımcısı diş kaşıyıcı ürünler olarak öne çıkıyor. Mesela ben aşağıda ileteceğim diş kaşıyıcımızı her zaman buzdolabında yumurtalık kısmında biraz soğuması için bekletip o sekilde eline veriyordum o kadar keyifle kullanıyorki onun rahatladığını gördükçe bende mutlu oluyorum.

(Wee Baby Sulu Diş Kaşıyıcı Diğer Diş Kaşıma & Çıngırak %20 İndirimli -  Gardrops

1 cevap

0 oy
(8,914 puan) tarafından

Bizde de bunun çiçek ve karpuz şeklinde olanı var. İlk başta alışamadı ama şimdi çiçeği hırsla bir ısırıyo :D

-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 49 göst.
10 Kasım 2022 Aile kategorisinde Fairytalee (2,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 264 göst.
5 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 298 göst.
16 Aralık 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Emine zerrin (286 puan) tarafından soruldu

379,714 soru

11,366,633 cevap

34,848 kullanıcı

...