0 oy
395 göst.
Diğer kategorisinde (161 puan) tarafından
İlk kızım oldu ama eşyaları pek alamadım durumumuz yoktu yeni evliydik kıyafetlerinı falan hep başkaları vermişti bende dağıttım kuculenleri şimdi de ben borcumuz yok sanarken eşim bitcoin oynamış kredi çekip ona borç ödüyormuş yüklü miktar herşeye ya para yok ne gerek var ya da baban alsın diyor çevremde de kız bebeği olan yok ablamın yeni yakın erkek bebeği oldu sadece onun kıyafetleri veriyim dedi ama erkek bebek kıyafetleri giydirirsem bişey olur mu iyi değil diyorlar kız çocuğuna erkek kıyafet giydirmek ablasından kalan kıyafetlerde var ama çok az siz olsanız giydirirmisiniz 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kizimin küçükleri oğluma giydirdim ama 1 yaşına kadar. Ama sen sağdan soldan buldukça o para asla seni bulmayacak baba olduysa sorumluluğunu alsin
(161 puan) tarafından
Öyle olacak kuzum maalesef ah şimdiden annengile git doğumdan sonra diyor gitsem hiç arayıp sormayacak gitmeyeceğim ama burda bu böyle dedikçe ne yapacağımı bilmiyorum
tarafından
Allah yardımcın olsun. Gitsen beter kalsan çocukla perişan olacaksın Allah yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Oğlum var ikinci kız dediler bakalım birnkac bişey alıcam onun dışında abisinin kıyafetlerini giyer Allah'ın izniyle bayada var teyzeside verdi onlarda erkek kıyafeti kış çocuğu olucak nasıp olursa evde giydirip dışarıda ona uygun çıti pıtı şeyler giydiririm 
(161 puan) tarafından
Benimki de kıs bebegi olacak alıp gelcem ablamdan çok erkeksi olmayanlari
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Evet giydirdim kızıma abisinin kıyafetlerini 
(161 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(7,945 puan) tarafından
2 kızdan sonra oğlum oldu ilk zamanlar yani 6. Ayına kadar zıbın gibi şeyler giydirdim üst giydirmedm çünkü onlar çok çiçekli bocekliydi
(161 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Giydir kız ne olacak sanki küçücük bebe
(161 puan) tarafından
Giydircem kuzu çok erkeksi olmayanları alıp gelcem

İlgili sorular

0 oy
65 cevap 1,127 göst.
0 oy
5 cevap 85 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 627 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 223 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Milkasu (805 puan) tarafından soruldu

384,669 soru

11,506,929 cevap

35,160 kullanıcı

...