0 oy
1,019 göst.
Aile kategorisinde (654 puan) tarafından
6senelik evliyim kaynanamlarla bir duruyoruz eşim bu zamana kadar aldattı da başkaları yüzüne şiddet de gördüm hem sözlü hem öbür türlü babamlara konuyu açtım babam hemen geleyim falan dedi babası ben kefilim daha olmicak dedi gene oldu artık onu görünce kalbim atmıyor iliskiye girmek istiyor ben istemiyorum midem bulanıyor resmen bana yakinlasinca yüzünü bile çoğu zaman görmek istemiyorum napcam bilmiyorum 

26 Cevaplar

0 oy
(4,640 puan) tarafından
Böyle  erkeklerin alnında  keşke  s.e.r.e.f.s.i.z yazsa
-Reklam-
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Niye kaldın o zmn baban da sahip çıkmış 
0 oy
tarafından
Canım delil topla resim mesaj görüntü ne varsa.. şiddet içeren mesaj vs ne varsa herşeyi sakla.

Ama sana tavsiyem bakkala gidiyorum deyip evden çıkma iş boşanmaya dayandimi kimseden çöpünü alamazsın boşanma durumu olunca o işler öyle oluyor kamyon götürüp dayaymiyorsn malesef öyle bir dünya yok yani ben hala bir iğne alamadım evden
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Tekrarı oldu deyip toplayacaksın pılını pırtını bakacaksın yoluna .etme kendine eziyet 
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Onlar evde yokken eşyalarını vs hep al öyle git diğer türlü engel olmaya çalışırlar ailen arkandaysa böyle bir pisliği çekme hiç 
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Çocuklarım için kalıyorum demişsin ama sana koca olmayan, çocuklarım var ben napıyorum diye düşünmeyen adam için sen neden duruyosunki. Çocukların öyle bi babayla dahamı iyi olacak. Baban arkandaysa kimsenin kahrını çekme bu hayata bir kez geliyosun onuda kendin için yaşa. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 2,284 göst.
6 Mart 2019 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 219 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,725 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gulpembe (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,227 göst.