0 oy
302 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

anlik olsum dediyidk.d

7 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Afiyet bal şeker olsun ❤️
tarafından
Sagol kuzum :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oglusuna eşlik edebilirim☺️

Afiyet şifa bal olsun inşallah 
tarafından
Bakırköy e gaziosmanpaşa bide duduluya gittim 1 hafta kaldım toplamda
tarafından
Yakina gelmissin kartaldayim bende canim
tarafından
☺️☺️ galiba her sene gelecem istanbula öyle görünüyor ki ben istanbuldan nefret ederim hiç sevmem
tarafından
Neden canim güzel sehirdir aslinda
tarafından
Hem çok sıcak hem çok kalabalık bide ben orda doğdum büyüdüm 11 yaşıma kadar yaşadım istanbulda iyi ki diyorum babam bizi kastamonuya getirmiş gerçi burası da gittikçe kalabalıklasmaya başladı ama ora kadar değil
0 oy
(420 puan) tarafından
Afiyet olsun maşallah benim oğlum kırmızı et yemiyo sizinki yiyor mu
(420 puan) tarafından
Ohhh ne güzel maşallah diyelim nazar'a gelmesin çok seçici oğlum ve iştahsız tavuk Allah'tan yiyor kirmayida corbalarina katıyorum yedirmeye çalışıyorm
tarafından
Sagol kuzum yiyor ama kg yok .d
(420 puan) tarafından
Kaç aylık canım çok hareketli mı benim oğlum 16 aylık desteksiz yürümüyor ama çok haraketli her yere tırmanıyo yatak koltuk sandalye sehpalarla evi gezmeye çalışıyo emeklerken depar atıyo yemin ederim
tarafından
Masallah canim yurur yakinda 8  aylik canim emeklemiyor dsha ama yurute koyuyorum ordan oraya gidiyo yatakda falan hic durmuyo sureklibacagi kolu hareket halinde uyurken bilr döne döne bi hal oluyor .d
(420 puan) tarafından
Haraketli ya o yüzden yediğini yakıyordur Allah sana bağışlasın canım
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Maşallah kıymanın altındaki ne patates püresi mi:)
tarafından
Evet canim
0 oy
(1,995 puan) tarafından
afiyet olsun kaç aylık

bende balık yapıcam birazdan bebeme
tarafından
8 aylik olcak 6 gun sonra canim  afiyet olsun canim ben daha balik denemedim artik maaş zamani denerim
(1,995 puan) tarafından
bende geçen hafta ilk denedim haftada bir yemesi gerekiyormuş bugunde vericem 9 aylık benim kide
tarafından
Allah bagislasin canim evet balik iyi diyolar oksurük icin bisey yapiyormusunuz oglum bu ara surekli oksuruyor
(1,995 puan) tarafından
Sağ ol canım cümlemizin
Çörek otu yağı zeytinyağ ve sarımsak güzelce karıştır ayaklarını altına sür çorabı da giydir Allah şifa versin inşallah öksürükte balgam da gider Allah izin verirse
tarafından
Amin canim insallah çorek otu yagi yok ama yarin alirim artik
0 oy
tarafından
Ay maşallah minige . Kaç aylık 

Benim kızım hiç yemiyor 
tarafından
8 aylik olcak canim 6 gun sonra maşallah hicbisey secmiyor ama kg denen bsey yok canim istahi cok guzel ama saglik ocagindakiler kilo cok az diolar ne bekliyolarsa
tarafından
Ne güzel yesin de kilo almasa da olur onun yararı olur ona . Kaç kilo kuzum. Benim kziim da 11 aylık zoraki yani saatlerce aç durur
tarafından
8 kilo suan canim
tarafından
Daha ne olsun canım ne güzel şifa olsun yedikleri
0 oy
tarafından
O nedir yediği :) 

Afiyet olsun 
tarafından
Sagolasin canim Patetes püresi kiyma kavurdum hala yiyor yavas yavas .d.d

İlgili sorular

+2 oy
26 cevap 757 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde DemetEce (2,289 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 332 göst.
12 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 336 göst.
27 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Meleksss (4,708 puan) tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 397 göst.

381,459 soru

11,420,332 cevap

34,975 kullanıcı

...