0 oy
282 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1 puan) tarafından
Kizlar görümcemin bebeği için hediyler Alaçam bineği cetiz dizecem ama öyle yüksek bir butmcem yok benim de bir bewbgim var ve zaten çok masraflı o yüzden uygun fiyatlı bebek taklari sataen siteler var mı acaba bildiğiniz trentyoldan olursa çok iyi olur

9 Cevaplar

+1 oy
(1,925 puan) tarafından
Canım iki tane ucuz mal alacağına bir tane kaliteli al derim. Kendin çocuğuna neyi giydirmek istersen onu al. Ben bana kalitesiz getirseler hiç sevmiyorum çünkü zaten kullanmıyorum öyle bişey
(1 puan) tarafından
Ben kendi çocuğumda bile zaten ucuzunu aldım kalkıp kullanılmış pis şeyler olsun demiyorum ama en azından biraz uygun olsun diyorum kendimde çocuğuma keyfi hicbisi almadım şöyle bir örnek verim isiminin yazdığı takım çok isteyen biri olarak sırf ucredi daha falza diye gerekli değil diyip almadım ben bir tane üründen bahsedmiyorum almışken pahalı olsun diyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ceyiz dizecem diyince bu nasil bir adet dedim bi an ☺️☺️
(1 puan) tarafından
Yani bizde derler ilk bebeğe çeyiz diye dizlir diye ya ordan kalan aliskanlok işte elbise zıbın yorgan yatak gibi şeyler
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Dolap gardrops var etiketli ürünler var uygun 
(1 puan) tarafından
Teşekürler
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Valla hiç bişey ucuz değil artık. Ucuz olanlarin da yıkadın mi ağzı yüzü kayıyor. Güzel bi takım hediye al bi de para ver ya da altın tak yeter işte. 
0 oy
(13,570 puan) tarafından
Bütçen esnek değilse kalkışma derim çünkü herşey ucuk
(1 puan) tarafından
Yapmak geliyor içimden annesi yok en azından ben bisiler yapmak isitoyrum ailesinden biri yapmış olsun
0 oy
(119,001 puan) tarafından

cok erken degilmi :ermm:

0 oy
(482 puan) tarafından
Bu sayfada cok duydum en ucuz bebek marketi  İnternet sitesi de var . O syafa bak istersen.madem içinden gelmiş almışken al   zaten parasi kocandan çıkacak 
0 oy
(7,768 puan) tarafından

image

Burdan almadım hiç ama uygun baya trendyol
0 oy
(161 puan) tarafından

Genelde Instagram hesaplarını takip ederim istersen bak 

Minicity 
Prenses bebe
Z bebe 
Civil

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 137 göst.
0 oy
3 cevap 173 göst.
14 Mart 2022 Moda kategorisinde Elifcik010101 (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 27 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
3 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kubraaakyuz (30 puan) tarafından soruldu

377,303 soru

11,291,333 cevap

34,706 kullanıcı

...