0 oy
382 göst.
Aile kategorisinde (265 puan) tarafından
Herkese hayırlı akşamlar kayananmla birlikte oturuyoruz kızım aylik olmak üzere ilk çocuğum eşim evde degilken inanın kucağına bile almıyor eşim gelunce ilgilenmeler sallamalar kucaga almalar konusmalar bi gorseniz niye böyle bisey yapiyor anlamiyorum ben mutfağa gidince eşime başlıyor mamayi az veriyo fitil yap diyorum yapmiyo surekli biseyler diyo sessizce çocuğun parmagini ağzına aliyo en nefret ettiğim şeydir yaa yapmada diyemiyorum kaynanam beni sevmez bende onu çocuğumu öptüğünde gidip siliyorum gizli saklı nefret ediyorum bu huyundan yaa haksizmiyim Allah aşkına 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Şu ikili oynayan Kaynanalar varya sinir oluyorum 
(265 puan) tarafından
Benimkide onlardan
-Reklam-
+1 oy
(2,972 puan) tarafından
Anne sen de benim kızı gündüz hiç sevesin gelmiyor akşam olunca  sende torun aşkı kabarıyor derim ben olsam 
(265 puan) tarafından
Bunu denicem şakaya vurarak dicem :D
+1 oy
tarafından
Çocuk senin ne demek diyemem? Bende bunu anlamıyorum. Canımız onlar el kadar bebeği öpmek de neymiş. Azcık dişli olun. 
0 oy
(17,649 puan) tarafından

Tam bi kaynana :devil:

(265 puan) tarafından
Hemde nasıl pis karı
0 oy
(161 puan) tarafından
Çoğu böyle sanırım biri gelince ya da dediğin gibi eş gelince seviyormuş gibi yaparlar benim kız küçükken en çok bu huyundan nefret ederdim gösteriş yapıyordu resmen iğrenç el kadar bebenin elini ağzına alması eşine şöyle tepkisi nasıl olur biliyorsan sende onu şikayet et daha 40 da çıkmamış öpüp ne anliyormus öpme de açık açık yüzü sivilceleniyor de ben kızımı uzun süre opturmedim kimseye babasina bile kızardım 
(265 puan) tarafından
Eşim bişey demez valla tam bi anaci diyim siz anlayin eger opme dersem evde kiyameti koparir
(161 puan) tarafından
Yüzü sivil sivil olmuyor mu bebeğin onu bahane et
0 oy
tarafından

Benim kaynanamda oğlu eve gelince topallayarak yürür normalde seke seke yürür :D komik valla 

(265 puan) tarafından
Cok fenalar yaa
0 oy
tarafından
Hahh ayni bizimkiler benimkilerde oyleydi ☺️ klasik gelini sinir etme cabasi hic umursama
(265 puan) tarafından
Umursamiyorum canim artık bünye alıştı
0 oy
(1,729 puan) tarafından
Ah iyiki çok uzağız yılda bir kere görüyorum.
(265 puan) tarafından
Anneniz sizi kadir gecesimi dogurdu :)
(1,729 puan) tarafından
Yo karıştıran ortalığı telefonda da karıştırıyor canım   onda da hemen orta hali buluyoruz .
0 oy
tarafından
Kaynanaligi hakkıyla yapıyor resmen
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Benimkide öle hiç sevmez kızımı ne arar ne sorsr ama başka kişiler olunca kucağa almaya çalışır ama ben susmam vermem kucağına bide lafımı sokarım :))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 126 göst.
17 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 152 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde urasinannesiiii (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 182 göst.
15 Aralık 2022 Aile kategorisinde Sirin__ (218 puan) tarafından soruldu

378,225 soru

11,320,296 cevap

34,765 kullanıcı

...