0 oy
72 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 34 gün oldu doğum yapalı. Normal doğum yaptım alttan dikiş attılar. Önden makata doğru dikişler vardı bir çoğu düştü. Sorum şu ki tam vajina girişinde olan bir tane dikiş var o düşmedi ve düşmeyecek gibi. Kapanmaya başlamış gibi duruyor. Acaba şişiyor mu yoksa öyle kapanacak mı? Daha önce başına gelen var mı 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimde iç dikislerin düştüğünü hiç görmedim dışı iyileşmiş içten hâlâ var diyordum meğer düşmüş. Baktığımda sis sis gibi duruyordu ama sonradan düzeldi başta öyle görünüyor
tarafından
Evet aynı öyle dediğiniz gibi Şiş duruyor sanki dikiş içinde kalacak gibi. Sizin ne kadar süre sonra düzeldi
tarafından
Kırkım çıktı ben hâlâ iç dikiş duruyor dedim düşmüş ama hâlâ şişti iki ay falan geçtiğinde o zaman düz gördüm normal. Ondan önce hep sis ve top top gibiydi hatta aralı mi diktiler parçalanmış gibiyim dedim ama geçiyor merak etme
tarafından
İnşallah çabuk geçer.. Sağ olun içimi rahatlattınız. Bir tek bende öyle sandım
tarafından
Rica ederim ne demek bende burda çok sormuştum dikişlerim ne zaman düşecek falan diye baya evhamlı biriyim. Şimdide hamileyim kesin yine soracağım birçok şeyi başkalarından da duymadan için rahat etmez çünkü
tarafından
Evet illa sormak istiyorum öyle rahatlıyorum
-Reklam-
0 oy
(12,911 puan) tarafından
Geçecek canım.  Muhtemelen doğum atılan yer olmalı bende de giriş kısmında vardı oyle geçtı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 58 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Funda6363 (212 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 137 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
5 Mayıs 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Anne adayiiii (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
28 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ebru038 (4 puan) tarafından soruldu

384,956 soru

11,513,715 cevap

35,174 kullanıcı

...