0 oy
185 göst.
Aile kategorisinde (33 puan) tarafından
Kızlar gunaydinnnn ❤️ yarın benim doğum günüm ve eşim şimdiye kadar özel günlerimin hepsini geçiştirdi doğru düzgün hiç bir zaman kutlamadı (2 yıllık evliyim) kayınvalidemler gelcekler her geldiklerinde olduğu gibi 2 ay kalacaklar. ( Daha Mayıs'ta beraberdik,) yarın sabah yola çıkarız 5 gibi orda oluruz dediler. Bende bekledim ki eşimden ya bir gün öncesi ya da bir gün sonrası çıkın der kesin doğum günüm için bir planı vardır hiç birşey olmasa yemeğe götürür dedim ama aynen aynen sabahtan çıkın dedi ailesine ben tam yemek saati birde yeni gelen misafiri evde bırakıp nasıl çıkarım. Çünkü kesin yarın diycek ki benim suratım düşünce tamam hadi çıkalım yemeğe bende dakika bir gol bir evime bir saat önce gelenleri bırakıp çıkmam hayatta biliyor kendimi çok önemsiz ve üzgün hissediyorum. Her özel günüm böyle iğrenç geçiyor ve özel günlere karşı bir hassasiyetim olduğunu biliyor eşim 

7 Cevaplar

0 oy
(2,974 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsun.
(33 puan) tarafından
Yaa çok teşekkür ederim çok incesiniz ❤️
(2,974 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Doğun günün kutlu olsun nice senelere takma üzülme bazı erkekler kutlamıyorum özel günleri
(33 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim çok incesiniz ❤️ benim eşim ilk anneler gününde ailesinin yanındaydık annesine hediye aldı bana almadı yani demem o ki işine gelince kutluyor önemsiyor valla
0 oy
(618 puan) tarafından
5 buçuk senedir evliyim nişanlı dahil hiç kutlandı ben hep kutladım sonra bende vazgeçtim kutkamaktan zoruma gidiyor ama odun olunca aynı devam ( DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CNM)
(33 puan) tarafından
Gerçekten mi aynı bende öyle hep ben kutluyorum. İlk anneler günümdü bu sene ailesinin yanındaydık annesine hediye aldı bana almadı yani demem o ki işine gelince kutluyor önemsiyor valla,çok teşekkür ederim canım çok incesin❤️
(618 puan) tarafından
Maselef benim ki de öyle ama anneler gününde ben zorlarsam her iki tarafı kutluyoruz başka türlü hicbirseyi kutlamaz kendi doğum günü olunca tirip atmasını biliyor
0 oy
(339 puan) tarafından
İyiki doğdun CanıM erkek milleti işte anlamaz sen en iyisi bugün kendin kutla bi yere git bi pasta ye boşver gerisini 
(33 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim çok incesiniz ❤️ benim eşim ilk anneler gününde ailesinin yanındaydık annesine hediye aldı bana almadı yani demem o ki işine gelince kutluyor önemsiyor valla
0 oy
(7,041 puan) tarafından

Senin koçanı alıp benimkine vurabilirsin aynı ... Lacivert o benimkine yok elim sıkışık kusura bakma yok seneye söz yaparız yok fırsatım olmadı 1 yıllık evliyim hiç bi özel gunumuz olmadı nisanliyken her ay bi supriz yapardı sevmiyo beceremiyo desem o da değil doğum günümde falan 100 TL para verdi onuda ay sonu maaş yetişmedi dedi onu da yedi hadi onu geçtim annem kaynanamda 100er TL verdiler onu da yedi öküz herifler dogumgunun kutlu olsun bacım nice nice bebelerinle mutlu senelere insallah yüzün hep gülsün mutluluk yakanı birakmasin toz pembe hayatın olsun sekerim :kissing:

(33 puan) tarafından
(7,041 puan) tarafından
Benimki de ilk anneler gününde sırf hediye almamak için hasta numarası yaptı ne benim anneme bişey aldı ne bana kendi annesine bile almadı camis neymiş para yokmuş daha geçen ay patlattım 21 bin TL para biriktirmiş doğumdan beri işyeri 2 maaş ikramiye vermiş kendi biriktirmiş o kadar olmuş 4 da biriktirmiş o parayı düşün kaynım evleniyodu bilezik borcumuz falan vardı araba kiralayacakti bi da para atılır bizde onlar için para biriktiriyodu sözde banka öylece duruyo nerde biriktirdigin dedim bileziği getirdi devamı dedim yok dedi naptın diye kavgaya çıktım bi baktım o kadar para şok oldum sana supriz yapcaktim dedi insan bekliyo ki tatlı arası faan biriktirdim desin neymis 50 bine tamamlayıp öyle soylucekmis şu kadar paramız ver dicekmis bende sevincekmisim çocuğun çeyiz parasiymis çocuk daha 5 aylık çeyiz düşünceye bak salaktaki benim öyle gözüm yüksekte de değil he bi gül alıp gelse yeter kaç para bu tek gül sanki batacak mi daha geçen gün 4 bin TL'ye babasına teefon aldi dur daha onun lafını yapcam ona
(33 puan) tarafından
İnan kendi annesine almasa sorun etmezdim söylemesen benim anneme almayacaktı sadece annesini alacaktı o zaman derdim ki düşünemiyor bak kendi annesine bile almadı ama annesinin yanında annesini alıp bana almayınca kötü oldum tabii ki değerim bu kadarmış demek ki dedim vallahi çocuğun çeyizini düşünene kadar karılarını düşünsünler
(7,041 puan) tarafından
Valla dayaklık bu kocalar nerden düştük biz bunların eline
0 oy
tarafından
Doğum günün kutlu olsun canım nice huzurlu mutlu yıllara ❤️ 
(33 puan) tarafından
Cokkkk teşekkür ederim canım çok sağol ❤️❤️❤️
0 oy
(13,108 puan) tarafından
Üzülme canım erkeklerin çoğunda o incelik yok maalesef şimdi gelirler benimki bunu yaptı ama seninki soyleymis diyenler 

Benim eşim mesela hamile iken anneler gününde annesi bizde idi rahatsızdı tedavi görüyordu bir pasta yaptirmişlardı kardeşiyle evimizin anneleri diye çok hoşuma gitti sonraki yıl anneler gününde ben bebeğimle annemlerdeydim arayıp öyle deyip geliştirdi amaç kutlamadım olmasın laf etmesin 

Ben de bu durumdan anladim ki aslında ilk yıl ki kutlama annesine moral olsun diyeymis şimdi ben onun doğum gününü kutluyorum ama hiç özenmeden çünkü hak etmiyor  iyi ki doğmuşsun iyi varsın sen çok değerlisin ❤️ çok güzel yaşların olsun 
(33 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim çok incesiniz ❤️ benim eşim ilk anneler gününde ailesinin yanındaydık annesine hediye aldı bana almadı yani demem o ki işine gelince kutluyor önemsiyor valla üstelik ilk anneler günümdü içim burkuldu yani kendi annesininkini kutlarken benimkini kutlamaması zoruma gitti. Evlilik yıl dönümü desen bin beter bende ***** gibi her özel günde 1 ay önceden hazırlık yaparim
(13,108 puan) tarafından
Sen de ozenme canım işte aynı diyorum ya annesi ileyken hamile iken bile kutladı o yokken ilk anneler günümü eş geçti doğum günüm mesela aylar oncesinde dedim doğumunla aynı zamana geliyordu doğum hediyesi oğlumun ismi yazan kolye al bak altın vs de olması gerekmez altın kaplama olsun pastaya falan gerek yok doğum günüm geldi annemde bizdeydi gitmiş pasta ile kazak almış kazak ne alaka yeni doğum yapmışım kilolar almış başını gidiyor giydiğim hiç bir şey olmuyor sadece almış olmak için alınmış bir hediye onu değiştirdim kullanamazdım zaten onun doğum gününde de hediye falan almadım bir pasta alıp koydum önüne bu yeter dedim hak etmeyene çok bile
(33 puan) tarafından
Kesinlikle bundan sonra benden pasta bile göremeyecek iş yerine gelen şey gayet iyi düşünüyorlar vallahi bize gelince odun kesiliyorlar

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 211 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yasemincee (1,205 puan) tarafından soruldu

380,109 soru

11,379,084 cevap

34,864 kullanıcı

...