0 oy
59 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar normal doğum yaptım afedersiniz normal vajinal yoldan gaz çıkıyor 10 aylık oldu bebeğim normal zamanda değil ama mesela eğiliyorum yer silmek için kalkinca hava çıkıyor sanki gaz cikariyorum namazda secdeye gidiyorum kalkınca hava çıkıyor yanımda biri olunca yanlış anlar gaz cikariyorum zanneder diye çekiniyorum . Napiyim ben ya doktora gittim ilk zamanlarda 4 5 ay geçtikten sonra 1 yıl kadar sürer zamanla azalır dedi iyice artıyor 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sezaryen doğum yaptım ilişki esnasında oluyor aşırı rahatsızım bu durumdan 
tarafından
İlişkide değil cnm benim anlattığım gibi oluyor
(12,507 puan) tarafından
Benim de ilişkide değil bittikten sonra duşa gırınce oluyo
-Reklam-
0 oy
(1,948 puan) tarafından
İlk doğumdan sonra bende de olmuştu. 6. Ayda biraz daha azdı. 1 senede tamamen bu sorun ortadan  kalktı. İkinciyi de normal doğum yaptım ama bu sefer hiç olmadı nerdeyse. Çok kişiden duydum bu vajinal gaz durumunu zamanla geçtiğini söylediler. 
tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Kegel egzersizi yap canım netten bak
tarafından
Tamam cnm sağol
(4,285 puan) tarafından
Büyük ihtimalle egzersiz ile azalmaz ile vajinal genişlik olmus bunun da çözümü var vajina estetiği sorun tamamen ortadan kalkiyor
tarafından
Tmm cnm
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Genişlik çok olmuştur o zaman. İki doğum yaptım böyle birşey yaşamadım. Egzersiz filan yap. Ya da doktora git. İlerde sıkıntı yaşamamak için.
tarafından
Tmm cnm
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Vajina genişliyor o yüzden.ve sık ilişki de bunu tetikliyor . Kegel egzersizi falan oluyor netten bak onları yapmaya çalış düzenli yaparsan fayda ediyormuş ben denemedim 
tarafından
Tm cnm sagl

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 101 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
26 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Eslos65 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
4 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aleyna barbaros (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 22 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ggozdee (10 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,622 cevap

34,745 kullanıcı

...